Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Εποπ

Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Δημοσίευση από Εποπ »

Καλησπέρα παιδιά ! Ξέρεις κάποιος τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας από ρούχα αντικείμενα κτλ Όσο αγορά την κατάταξη στην Τρίπολη για την βασική εκπαίδευση ;

tzam00

Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Δημοσίευση από tzam00 »

Καλησπέρα, στην κατάταξη ισχύει ότι δεν επιτρέπονται κινητές συσκευές καινούργιας τεχνολογίας ή αναγράφεται τυπικά;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Δημοσίευση από Eleonora »

tzam00 έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 7:31 pm Καλησπέρα, στην κατάταξη ισχύει ότι δεν επιτρέπονται κινητές συσκευές καινούργιας τεχνολογίας ή αναγράφεται τυπικά;
Ισχύει, Αυλώνα επιτρέπεται κινητό παλιας τεχνολογίας, που το δίνουν για κανένα δίωρο μετά το τέλος της καθημερινής εκπαίδευσης, μέχρι την ορκωμοσία, Τρίπολη πέρυσι καθόλου, Σκαραμαγκά δεν γνωρίζω.
Styga
SteliosKar

Re: Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Δημοσίευση από SteliosKar »

Από ρούχα τα Δίνουν όλα όπως στην θητεία;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Κατάταξη ΕΠΟΠ: Τι να πάρω μαζί μου;

Δημοσίευση από Eleonora »

SteliosKar έγραψε: Κυρ Δεκ 10, 2023 7:22 pm Από ρούχα τα Δίνουν όλα όπως στην θητεία;
Λοιπόν, αυτά που χορηγούν στον Αυλώνα, είναι: Τζάκετ,3 σετ παραλλαγής (χιτώνιο-παντελόνι), μία αθλητική φόρμα,1 μπλούζα fleece,2 σλιπ,2 φανελλάκια, άρβυλα,1 ζευγάρι σαγιονάρες,3 ζευγάρια μάλλινες κάλτσες,2 πετσέτες προσώπου,2 πετσέτες μπάνιου,2 πετσέτες ποδιών,1 ζευγάρι κάλτσες αθλητικές,1 ζευγάρι αθλητικά παπούτσια,1 σορτσάκι,2 φανελλάκια με κοντό μανίκι γυμναστικής, βούρτσα και βερνίκι παπουτσιών, σάκκο ιματισμού, σαπουνοθήκη, μία λαδί ζώνη παντελονιού. Ελπίζω να βοήθησα.
Styga
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες