Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
VasileiosPap
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 30, 2018 2:32 am
Επικοινωνία:

Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από VasileiosPap »

Παιδιά καλησπέρα. Μπαίνω στις 5-02-2019 στο στρατόπεδο Βογιατζη (Αλεξανδρούπολη) και μετά στη μονάδα 172 πεα/απ. Υπάρχει κάποιος άλλος που θα μπει στην ίδια μονάδα ;
Dimitris ips
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 14, 2019 7:26 pm
Επικοινωνία:

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Dimitris ips »

Καλησπέρα, παρουσιάζομαι στις 4/2 στην καβησο υπάρχει κανένας από Αθήνα που θα ήθελε να παρουσιάζεται την ίδια μέρα και θα ήθελε να παμε παρέα;
Άβαταρ μέλους
Kostas444
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 07, 2017 12:24 am
Τοποθεσία: Στρατιώτης
Επικοινωνία:

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Kostas444 »

VasileiosPap έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Μπαίνω στις 5-02-2019 στο στρατόπεδο Βογιατζη (Αλεξανδρούπολη) και μετά στη μονάδα 172 πεα/απ. Υπάρχει κάποιος άλλος που θα μπει στην ίδια μονάδα ;


Βασίλη στις 5/2 παρουσιάζομαι και εγώ στο 572. Από που είσαι;

Thanasis mpelos

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Thanasis mpelos »

Μαγκες παρουσιαζομαι σε αυτο το στρατοπεδο 7/2/19 μηπως ξερει κανεις πως παμε εκει απο αλεξανδρουπολη?
Άβαταρ μέλους
Kostas444
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 07, 2017 12:24 am
Τοποθεσία: Στρατιώτης
Επικοινωνία:

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Kostas444 »

Thanasis mpelos έγραψε:Μαγκες παρουσιαζομαι σε αυτο το στρατοπεδο 7/2/19 μηπως ξερει κανεις πως παμε εκει απο αλεξανδρουπολη;


Λογικά με ταξί ή τοπικό λεωφορείο.

Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Γεια σας παρουσιαζομαι και εγω 7 Φεβρουαριου!!Εικόνα ειναι κανενας απο Βολο ή εστω απο Λαρισα που παρουσιαζεται εκεινη την ημερα ή πιο πριν και ξερει πως θα παει!!! σιγουρα Ναι με τρενοΒολος-Λαρισα

Λαρισα-Θεσσαλονικη

Θεσσαλονικη-Αλεξανδρουπολη

Και μετα τι;

Θα ξεκινησετε και εσεις μια μερα πριν δλδ ;

oro

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από oro »

Υπαρχει λεωφορειο απο αλεξανδρουπολη για φερες και απο κει ειτε με ταξι ειτε με τα ποδια, δεν ειναι μακρια το στρατοπεδο. Και εγω 7 Φλεβαρη παρουσιαζομαι.
Μικαέλ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μικαέλ »

Καλησπέρα παιδιά. Παρουσιάζομαι και εγω 5/2 στο στρατοπαιδο Βογιατζή Ν. Στον Καβησό και μετά στην μονάδα 644. Έχουμε πληροφορίες σχετικά με την μεταφορά ; Αν ειναι καποιος απο Αθήνα για την ιδια μερα να επικοινωνήσει μαζι μου.
Νίκος

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Νίκος »

Καλησπέρα φίλε... και εγώ στο ίδιο θα πάω 7/2 ούτε εγώ δεν εχω ιδεα που είναι το στρατόπεδο.. από που θα πας εσύ;
oro

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από oro »

Εγω παιδια, αναγκαστικα, λογω της μεγαλης αποστασης που εχω να διανυσω, θα ξεκινησω μια μερα νωριτερα και θα μεινω ενα βραδυ στην αλεξανδρουπολη.
Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Και εγω το ιδιο γιατι ειδα οτι φτανει Αλεξανδρουπολη 22:35 το τρενο και εχει τρενο για Φερες απο Αλεξανδρουπολη 8 το πρωι και θα φτασει Φερες 9 και κατι! αναγκαστηκα θα πρεπει να μεινεις ΑλεξανδρουποληΚανενας Αλλος που ειναι απο ΒΟΛΟ και παρουσιαζεται στις 7 ειναι;

Yuri91
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιαν 29, 2019 8:16 pm
Επικοινωνία:

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Yuri91 »

5/2 και εγω απο Αθηνα μου δωσανε ειδι εισιτιριο ΟΣΕ απο Φρουραρχειο. Απο αθηνα θα παει κανεις με Οσε η ολοι Αεροπορικα;
Thanasis belos

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Thanasis belos »

Φιλε και εγω απο Βολο ειμαι και θα φυγω βραδυ με το λεωφορειο 7/2/19 παρουσιαζομαι και εγω αν πας και εσυ με το λεωφορειο παμε μαζι
Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Θαναση παμε με τρενο στις 6 Φεβρουαριου αφου το ιδιο δεν ειναι; Αμα πας φρουραρχειο τα εισητηρια θα ειναι πληρωμενα κ δε ξερω αν συμφερει με ΚΤΕΛ!

Αν ξερει κανεις τι συμφερει για να παμε πιο γρηγορα να μας πει για να μην ταλαιπωρηθουμε

Thanasis belos

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Thanasis belos »

Φιλαρακι με το λεωφορειο θα ειμαστε 4:30 φερες και απο εκει θα ερθουν στο κτελ να μας παρουν αυτοκινητα του στρατου να μας παν στο στρατοπεδο ειναι πολυ καλυτερα απο το τρενο αν θες να παμε μαζι δωσε μου φβ να τα δουμε τι μπορει να γινει και μην νομιζεις οτι ειναι ακριβα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης