Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tHODORIS

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από tHODORIS »

Παιδιά επειδή βλέπω το φρουραρχειο δινει μονο για τρενο, το οποίο θα φτασει εκει 16:30 το απογευμα, ενω το χαρτι λέει μέχρι τις 13:00 νομίζω, τι γινεται. Αν καποιος πληρωσει κτελ, μήπως αξίζει καλυτερα αεροπορικώς, γιατι ειναι περιπου ίδιες τιμές. Κτελ απο κηφισό μέχρι αλεξανδρουπολη κοιταξα και ειναι 80ευρω, το αεροπλανο ειναι 90 και φευγεις 8το πρωι και φτανεις 9.
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Οι ωρες φιλε μου ειναι τυπικες, θεωρητικα μπορεις να παρουσιαστεις Απο την ανατολη του ηλιου μεχρι και την δυση του, το θεμα ειναι οτι αν πας βραδυ ισως να μην βρεις ρουχα στο μεγεθος σου, να μην φας Και γενικοτερα η ολη διαδικασια θα γινετε με αργους ρυθμους Γιατι θα εχουν κουραστει τα συνεργεια ολη την ημερα. Απο οικονομικης αποψης τωρα, κανε οτι σε βολευει/συμφερει.
MEMAS1994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Αύγ 27, 2018 3:02 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από MEMAS1994 »

Καλησπερα παιδες, οτι απορια εχετε για τις μοναδες του ν. Βογιατζη παρακαλω να τις κανετε, υπηρετω τωρα και μπορω να βοηθησω
Άβαταρ μέλους
Spyros2121
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Απρ 19, 2019 12:24 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Spyros2121 »

Μια απορια απο αλεξανδρουπολη εχει κατι να παμε; Γιατι θα ερθω με αεροπλανο και αλλη μια... Πως ειναι τα πραγματα εκει; Χαχα
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Ωραια, αφου εχουμε τα μεσα μπαινω κατευθειαν στο ψητο με ερωτησεις. Το 572 τπ ειναι στου βογιατζη; , Αληθευει οτι το στρατοπεδο ειναι 1 χιλιομετρο περιπου εξω απο τις Φερρες με κατευθυνση προς καβησο; , Εχει πολυ κουνουπι ειδικα τωρα που καλοκαιριαζει; , Πεφτει γερος ελεγχος για κινητα τηλεφωνα; Και τελος θα ηθελα/θελαμε και την δικη σου γνωμη/αποψη για το συγκεκριμενο στρατοπεδο. Σε ευχαριστω/ουμε για την διαθεση σου να βοηθησεις και ελπιζω/ουμε Να μπορεσεις να απαντησεις.
alexpap
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Απρ 25, 2019 3:01 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από alexpap »

Καλησπέρα παιδιά, παρουσιάζομαι και εγώ στη Κάβησο στις 13 Μαΐου, Διαβιβάσεις ξέρει κανένας να μας πει περίπου συνθήκες για να είμαστε κάπως προετοιμασμένοι.
Ευχαριστώ

MEMAS1994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Αύγ 27, 2018 3:02 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από MEMAS1994 »

@spyros121 έχει λεωφορειο σχεδον καθε μια ωρα όπως αναφερθηκε και απο άλλον σε προηγουμενη απαντηση. Το άν θα υπάρξει κινηση (μεταφορα με στρατιωτικο μεσο λεωφορειο/σταγιερ/ καναδεζα) και ποτε μπορει να στο απαντησει μονο ο αυδμ του 572 που εχει αναλαβει τα ΣΥΠΟ

@FN

Ναι το 572 ειναι μοναδα εντος του στρατοπεδου και έχει αναλαβει την υποδοχη. Το στρατοπεδο ειναι τοσο περιπου απο τις φερες περπατιεται η αποσταση. Κουνουπια δυστυχως θα εχει, τα λεγόμενα στούκας. Ελεγχος για κινητο επι της ουσιας δε γινεται. Ωστοσο θα φροντισεις να εισαι διακριτικος με τη χρηση του ειδικα μεχρι να προσαρμοστεις. Μη ξεχνας είναι το κινητο με καμερα και εν γενει τα σμαρτφον απαγορευονται βασει του ΣΚ, το γεγονος οτι εστω και σιωπηρα επιτρεπονται ειναι μια ελευθερια που δε πρεπει να τη καταχραστεις. Τις πρωτες μερες μην εισαι προκλητικος οπως πχ να σου μιλαει ο ανωτερος και εσυ να παιζεις με το κινητο. Απλα πραγματα.

Το 572 είναι καλη μοναδα. Παντα εχει να κανει αυτο και με το αν εισαι σωστος εσυ. Αλλα σε γενικες γραμμες ειναι καλα. Μια ενδιαμεση κατασταση. Σκεψου οτι με φθινουσα σειρα καλοπερασης πανε τα εξης.

1-ολες οι μοναδες αλεξανδρουπολης

2-Ν Βογιατζη

3-Τεθωρακισμενοι 12η εμα (Καλυτερα βαγδατη παρα στη 12η)

@alexpap διαβιβασεις Ζωη και κοτα. Μακαρι να ημουν διαβιβαστης. Ελαχιστες ενοπλες υπηρεσιες, Τηλεφωνα, ταχυδρομειο κλπ. ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ

FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Σε ευχαριστω φιλε για την εγκυρη ενημερωση.
alexpap
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Απρ 25, 2019 3:01 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από alexpap »

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για τις πληροφορίες καλή συνέχεια!
Aggelos Krts

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Aggelos Krts »

6 Μάιου εγώ παιδιά, είμαι από Αθήνα και παρουσιάζομαι στο συγκεκριμένο στρατόπεδο.(Πυροβολικο)Κάντε με φίλο στο FB Aggelos Krts

Καλή θητεία σε όλους

tipestora

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από tipestora »

Καλησπέρα σε όλους. Έρευνα πληροφορικής κανένας για 9/5; Από Αθήνα ανεβαίνω.
Harris

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Harris »

Παιδιά είναι κανένας 8 μαιου για το στρατόπεδο υπλγου Βογιατζή Νικολάου ;
νικηφορος

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από νικηφορος »

Ναι φιλε μου εγω (παρολο που ειχα δηλωσει ειδικες δυναμεις καταδρομεας) επισης παιδια ξερετε αν το σακιδιο που θα παρουμε πρεπει να ειναι οπωσδηποτε χακι;
Kostas

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Kostas »

tipestora, κι εγω 9/5 για σώμα ΕΠ. Θα ανέβω με αεροπλάνο από Αθήνα, με Skyexpress. Εσύ πώς θα ανέβεις; Δωσε φβ αν θες.

Καλή μας θητεία!

Harris

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Harris »

νικηφορος απο αθηνα εισαι ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες