Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
DVB99
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2022 10:21 am
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από DVB99 »

Καλημέρα παιδιά,

Τι γνωρίζουμε σχετικά με τατουάζ; Δεν έβγαλα άκρη στο αντίστοιχο νήμα καθώς ο ένας λέει αποκλείεσαι, ο άλλος λέει δεν αποκλείεσαι και ας είναι σε εμφανές σημείο αρκεί να μην περιέχει προσβλητικό περιεχόμενο. Προσωπικά έχω στον πήχη και ενδιαφέρομαι για το ΠΝ, οποίος γνωρίζει με σιγουριά παρακαλώ να απαντήσει μπας και βγάλω άκρη. Ενημερωτικά δεν αναφερόταν απολύτως τίποτα για δερματοστιξία στου '21

33ΜΚ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2021 3:05 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από 33ΜΚ »

Λοιπόν φτάνει με αυτό το θέμα με τα τατου ειλικρινά, προσωπικά εγώ που είμαι ήδη μέσα έχω τατουάζ και όλα καλά, έχω σειρά μου που έχει μανίκι και στον λαιμό και είναι μέσα μέσαΑν το τατουάζ δεν περιέχει προσβλητικό περιεχόμενο για Ελλάδα ή γενικότερα για το κράτος δεν έχεις θέμα

ΚORIOPOLIS
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2022 5:47 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΚORIOPOLIS »

DVB99 έγραψε: Καλημέρα παιδιά,

Τι γνωρίζουμε σχετικά με τατουάζ; Δεν έβγαλα άκρη στο αντίστοιχο νήμα καθώς ο ένας λέει αποκλείεσαι, ο άλλος λέει δεν αποκλείεσαι και ας είναι σε εμφανές σημείο αρκεί να μην περιέχει προσβλητικό περιεχόμενο. Προσωπικά έχω στον πήχη και ενδιαφέρομαι για το ΠΝ, οποίος γνωρίζει με σιγουριά παρακαλώ να απαντήσει μπας και βγάλω άκρη. Ενημερωτικά δεν αναφερόταν απολύτως τίποτα για δερματοστιξία στου '21

Το νόμιμο είναι να μην φαίνεται με καμία στολή (εξαίρεση η φυσική αγωγή εννοείται) και να μην έχει θρησκευτικά πολιτικά φυλετικά μηνύματα ΠΧ να έχεις ένα στην πλάτη που να λέει γ@@Ω τους εβραίους θα σε κόψουν, από εκεί και πέρα αν περάσει άτομο με τατουαζ μανίκι που αν τον κόβανε θα έμπαινες μπορείς να πας δικαστικά για αυτό που σου λέω μπορείς να ρωτήσεις και τον δικηγόρο Αγγελακη που έχει κερδίσει τέτοιες προσφυγές
33ΜΚ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2021 3:05 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από 33ΜΚ »

Ο άλλος λέει για τον Αγγελακη εδώ η ίδια η επιτροπή μας είπε πως πλέον δε δίνουν βάση σε αυτό κομμάτι Φτάνει να έχεις την ίδια καραμέλα και μη μπερδεύεις κόσμο αν δεν έχεις γνώση

Σου ξαναλέω είμαι ήδη μέσα έχω τατου το χέρι και έχω συνάδελφο με μανίκι και τατου στο λαιμό

Τέλος συζήτησης για το συγκεκριμένο θέμα

Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

33ΜΚ πόσο κράτησε η εκπαίδευση στον Αυλώνα;
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από anonymous19970 »

ΚORIOPOLIS έγραψε:
DVB99 έγραψε: Καλημέρα παιδιά,

Τι γνωρίζουμε σχετικά με τατουάζ; Δεν έβγαλα άκρη στο αντίστοιχο νήμα καθώς ο ένας λέει αποκλείεσαι, ο άλλος λέει δεν αποκλείεσαι και ας είναι σε εμφανές σημείο αρκεί να μην περιέχει προσβλητικό περιεχόμενο. Προσωπικά έχω στον πήχη και ενδιαφέρομαι για το ΠΝ, οποίος γνωρίζει με σιγουριά παρακαλώ να απαντήσει μπας και βγάλω άκρη. Ενημερωτικά δεν αναφερόταν απολύτως τίποτα για δερματοστιξία στου '21

Το νόμιμο είναι να μην φαίνεται με καμία στολή (εξαίρεση η φυσική αγωγή εννοείται) και να μην έχει θρησκευτικά πολιτικά φυλετικά μηνύματα ΠΧ να έχεις ένα στην πλάτη που να λέει γ@@Ω τους εβραίους θα σε κόψουν, από εκεί και πέρα αν περάσει άτομο με τατουαζ μανίκι που αν τον κόβανε θα έμπαινες μπορείς να πας δικαστικά για αυτό που σου λέω μπορείς να ρωτήσεις και τον δικηγόρο Αγγελακη που έχει κερδίσει τέτοιες προσφυγές
στις προκηρυξεις της αστυνομιας γραφει οτι απαγορευεται η δερματοστιξια. Στον στρατο δεν εχω δει να γραφεται πουθενα. Αν απαγορευεται οπως λες μπορει να βρεις ενα επισημο εγγραφο να το παραθεσεις αλλιως μην πετας διαφορα

ALTS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2021 3:53 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ALTS »

Να ρωτήσω κι εγώ,ecdl σε ποιες ειδικότητες χρειάζεται;
ΚORIOPOLIS
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2022 5:47 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΚORIOPOLIS »

33ΜΚ έγραψε: Ο άλλος λέει για τον Αγγελακη εδώ η ίδια η επιτροπή μας είπε πως πλέον δε δίνουν βάση σε αυτό κομμάτι Φτάνει να έχεις την ίδια καραμέλα και μη μπερδεύεις κόσμο αν δεν έχεις γνώση

Σου ξαναλέω είμαι ήδη μέσα έχω τατου το χέρι και έχω συνάδελφο με μανίκι και τατου στο λαιμό

Τέλος συζήτησης για το συγκεκριμένο θέμα

Κοίτα κάνεις ένα λάθος εγώ γράφω τι προβλέπει ο νόμος, ο νόμος επίσης προβλέπει και ΔΜΣ αλλά πέρσι μπήκαν βόδια 110 κιλα δες ναυτικό επειδή η επιτροπή έκανε τα στραβά μάτια
ΚORIOPOLIS
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2022 5:47 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΚORIOPOLIS »

anonymous19970 έγραψε:
ΚORIOPOLIS έγραψε:
DVB99 έγραψε: Καλημέρα παιδιά,

Τι γνωρίζουμε σχετικά με τατουάζ; Δεν έβγαλα άκρη στο αντίστοιχο νήμα καθώς ο ένας λέει αποκλείεσαι, ο άλλος λέει δεν αποκλείεσαι και ας είναι σε εμφανές σημείο αρκεί να μην περιέχει προσβλητικό περιεχόμενο. Προσωπικά έχω στον πήχη και ενδιαφέρομαι για το ΠΝ, οποίος γνωρίζει με σιγουριά παρακαλώ να απαντήσει μπας και βγάλω άκρη. Ενημερωτικά δεν αναφερόταν απολύτως τίποτα για δερματοστιξία στου '21

Το νόμιμο είναι να μην φαίνεται με καμία στολή (εξαίρεση η φυσική αγωγή εννοείται) και να μην έχει θρησκευτικά πολιτικά φυλετικά μηνύματα ΠΧ να έχεις ένα στην πλάτη που να λέει γ@@Ω τους εβραίους θα σε κόψουν, από εκεί και πέρα αν περάσει άτομο με τατουαζ μανίκι που αν τον κόβανε θα έμπαινες μπορείς να πας δικαστικά για αυτό που σου λέω μπορείς να ρωτήσεις και τον δικηγόρο Αγγελακη που έχει κερδίσει τέτοιες προσφυγές
στις προκηρυξεις της αστυνομιας γραφει οτι απαγορευεται η δερματοστιξια. Στον στρατο δεν εχω δει να γραφεται πουθενα. Αν απαγορευεται οπως λες μπορει να βρεις ενα επισημο εγγραφο να το παραθεσεις αλλιως μην πετας διαφορα

Εικόνα είναι επίσημη απάντηση του ΓΕΕΘΑ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΚORIOPOLIS την Τρί Μαρ 22, 2022 4:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΚORIOPOLIS
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2022 5:47 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΚORIOPOLIS »

ALTS έγραψε: Να ρωτήσω κι εγώ,ecdl σε ποιες ειδικότητες χρειάζεται;
Είναι καμιά 10 δεκαριά κυρίως αν δεν κάνω λάθος ναυτικό και αεροπορία, ψάξε τα αντίστοιχα φεκ με τις γραμματικές γνώσεις
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Μαλιστα οποτε υπαρχει σαν νομος χωρις να το λαμβανουν σοβαρα υποψιν οπως το δμσ
ΚORIOPOLIS
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2022 5:47 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΚORIOPOLIS »

anonymous19970 έγραψε: Μαλιστα οποτε υπαρχει σαν νομος χωρις να το λαμβανουν σοβαρα υποψιν οπως το δμσ
Σαν νόμος υπάρχει όπως και ο ΔΜΣ το ότι γίνονται περίεργα αυτό είναι σίγουρο όπως είπε και ο άλλος ότι έχει άτομο στην μονάδα του με μανίκι έτσι υπάρχουν άτομα που περάσανε με ΔΜΣ όπως και αθλήματα κάτι σφαίρες κάτω από 4,5 μέτρα και για να μην μπερδεύονται κάποιοι ο νόμος είναι νόμος και υπάρχει και προβλέπει κάποια πράγματα επιτρέπει με προϋποθέσεις το αν εφαρμόζετε στην πράξη είναι άλλο θέμα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΚORIOPOLIS την Τρί Μαρ 22, 2022 5:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale122
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2022 3:29 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Rafale122 »

https://www.newsbomb.gr/ellada/ethnika/story/802472/tatoyaz-sto-strato-deite-ti-isxyei το λέει ξεκάθαρα απλά πέρσι δεν το εφάρμοσαν και τόσο είδα αρκετούς με τατού στο χέρι...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες