Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
EcoMike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από EcoMike »

Ανέστη δες τι είπε ο Χαρδαλιας, ας μη το εκλαβουν κάποιοι για μετατροπή συμβάσεων. Άρα δε θα μπουν όλοι οι εποχικοί το κωλο σου να χτυπάς κάτω.

Στα αθλήματα θα κλάψουν μάνες, ούτε 1000 εποχικοί δε θα μπουν.

Άβαταρ μέλους
EcoMike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από EcoMike »

Χαχαχα έχετε ήδη ιδρώσει οι εποχικοί. Σε έχω για πασατεμπο την ώρα του Netflix!

Anestis1278
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2021 8:53 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Anestis1278 »

EcoMike έγραψε: Χαχαχα έχετε ήδη ιδρώσει οι εποχικοί.Σε έχω για πασατεμπο την ώρα του Netflix!

Χαχχαχαχα εισια πιο αχρηστος κ απ τις φλουδες των πασατεμπο, εσυ κ ο αντρεας ο ανεργος τοση απογοητευση🤣🤣🤣
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Ακριβως αυτο... Ο χαρδαλιας πιο ξεκαθαρα δεν θα μπορουσε να

Μιλησει... Κοινως το οτι οι 2500 εποχικοι θα μπουνε ολοι μαλλον παει περιπατο!

θα μπουν οσοι εχουν τα περισσοτερα μορια και ανταπεξελθουν κ στα αθληματα... Μενει να καθοριστει η ηλικια!

Εγω ετσι το εκλαμβανω!

Kwstas26
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 05, 2019 5:30 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Kwstas26 »

EcoMike έγραψε:Ανέστη δες τι είπε ο Χαρδαλιας, ας μη το εκλαβουν κάποιοι για μετατροπή συμβάσεων.Άρα δε θα μπουν όλοι οι εποχικοί το κωλο σου να χτυπάς κάτω.

Στα αθλήματα θα κλάψουν μάνες, ούτε 1000 εποχικοί δε θα μπουν.



Χαχαχα παμε να μπούμε εμείς μικε!

Sakis4321
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 12:49 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Sakis4321 »

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν γνωριζει κάποιος. Συμφωνα με τις προηγούμενες προκηρύξεις πόσα μόρια πιστεύετε ότι θα ήταν καλά Να έχει κάποιος ;
Άβαταρ μέλους
Selby23
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Σάβ Απρ 03, 2021 12:01 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Selby23 »

Στην ηλικία μαλλον θα υπάρχουν διαφοροποιήσεις ανα κατηγορία μαλλον γιατί μιλάμε πλεον για μόνιμους όχι 5ετης το είπε και αυτο ξεκάθαρα. Θυμηθείτε θα παίξει πολύ από 18 ως 31-33 το όριο ηλικίας.
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από mikeangel »

EcoMike έγραψε:Χαχαχα έχετε ήδη ιδρώσει οι εποχικοί.Σε έχω για πασατεμπο την ώρα του Netflix!

εσύ γιατί δεν μπήκες εποχικός;
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Var »

Αυτη η προκηρυξη 3000 για του χρονου μαλλον θα παει ας ελπισουμε να βγει τελος καλοκαιριου. Παιδια εποχιακοι και εθελοντες πρεπει να παρουν παραπανω μορια, προσωπικα δεν ειμαι τιποτα απτα 2 αλλα το θεωρω το μονο δικιο
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από mikeangel »

Var έγραψε:Αυτη η προκηρυξη 3000 για του χρονου μαλλον θα παει ας ελπισουμε να βγει τελος καλοκαιριου. Παιδια εποχιακοι και εθελοντες πρεπει να παρουν παραπανω μορια, προσωπικα δεν ειμαι τιποτα απτα 2 αλλα το θεωρω το μονο δικιο
πιστεύω Φλεβάρη η Μάρτη τού 2022
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Selby23 έγραψε:Στην ηλικία μαλλον θα υπάρχουν διαφοροποιήσεις ανα κατηγορία μαλλον γιατί μιλάμε πλεον για μόνιμους όχι 5ετης το είπε και αυτο ξεκάθαρα. Θυμηθείτε θα παίξει πολύ από 18 ως 31-33 το όριο ηλικίας.


Το 31ο έτος φαντάζει πιο εύκολο και αυτό ίσως δοθεί στους εθελοντές με τουλάχιστον τριετή προϋπηρεσία στο σώμα. Το 33ο θα παίξει μόνο εάν πάρει διοικητικό και προσωπικό ειδικών καθηκόντων (βλέπε προκήρυξη του 2011 για 725 μόνιμους), με πτυχία. Το όριο για τους εκ των ΑΕΝ πάντως το 2012 ήταν τα 31. Οι ιδιώτες με απολυτήριο λυκείου πάνω από 29 το πολύ 30, μην περιμένετε.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D.Y.K την Τετ Ιουν 16, 2021 11:09 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
EcoMike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από EcoMike »

Γιατί να μπω εποχικος αφού εχω μόνιμη δουλειά στον ιδιωτικό τομέα. Εδώ δε πήγα Συνοριοφυλακας που είναι με ετήσια θα πάω εποχικος που είσαι ταμείο ανεργίας; !

Ευτυχώς ο Χαρδαλιας σας έλυσε την απορία πάνω στο αν θα μονινοποιηθουν όλοι οι εποχικοί.

1000 με το ζόρι θα μπουν.

Άβαταρ μέλους
Kostasthegreek
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2020 3:21 am
Τοποθεσία: Έφεδρος
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από Kostasthegreek »

Ecomike γιατί τόση κακία για τους εποχικούς; Τρέμεις στην ιδέα ότι είμαστε ήδη στο σώμα και θα έχουμε περισσότερα μόρια απο εσένα, άτομα σαν εσένα δεν αξίζει να μπουν και αν τύχει και μπεις στο σώμα να είσαι σίγουρος ότι δεν θα περάσεις καθόλου καλά τέτοια άτομα σαν εσένα τους έχουν στην απομόνωση και τέρμα μπούλινκ
Άβαταρ μέλους
EcoMike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από EcoMike »

Αρχικά μιλάω για τους εποχικούς που είναι πάνω από 35 με κοιλιες και απλά ένα απολυτήριο λυκειου, αυτοί δε θα περάσουν ούτε με προσευχή τα αθλήματα. Ο Χαρδαλιας από μόνος του έριξε άκυρο στη πλειοψηφία των εποχικών. Θα μπουν μόνο όσοι έχουν ειδικές δυνάμεις και αγγλικά και αντιπυρικές. Αντέ να είναι 1500 αυτοί.

Δε καταλάβατε ότι η ΝΔ θέλει τις περισσότερες θέσεις για τους πολίτες-βύσματα;

Σιγά μην άφηνε μόνο 500 θέσεις για πολίτες.

Εγώ καθόλου δεν αγχώνομαι δε με τρελένει η πυροσβεστικη ακόμα και να τύχει να με πάρουν δε ξέρω αν θα πάω. Εσύ αγχωσου που είσαι εποχικος.

mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2021)

Δημοσίευση από mikeangel »

EcoMike έγραψε:Αρχικά μιλάω για τους εποχικούς που είναι πάνω από 35 με κοιλιες και απλά ένα απολυτήριο λυκειου, αυτοί δε θα περάσουν ούτε με προσευχή τα αθλήματα.Ο Χαρδαλιας από μόνος του έριξε άκυρο στη πλειοψηφία των εποχικών. Θα μπουν μόνο όσοι έχουν ειδικές δυνάμεις και αγγλικά και αντιπυρικές. Αντέ να είναι 1500 αυτοί.

Δε καταλάβατε ότι η ΝΔ θέλει τις περισσότερες θέσεις για τους πολίτες-βύσματα;

Σιγά μην άφηνε μόνο 500 θέσεις για πολίτες.

Εγώ καθόλου δεν αγχώνομαι δε με τρελένει η πυροσβεστικη ακόμα και να τύχει να με πάρουν δε ξέρω αν θα πάω. Εσύ αγχωσου που είσαι εποχικος.

εάν δεν ενδιαφέρεσαι για εποχικός πάρε πουλο και δρόμο από το φόρουμ, αλλά μάλλον εφαγες άκυρο τρελό και κοντεύεις να σκάσεις από την ζήλια, εγώ είμαι 35 με κοιλιά και μόνιμος θα μπω και δεν σε χάλασε καθόλου,
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες