Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Χρηστος

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Χρηστος »

Καλημέρα σε όλους. Και εγώ κατάλληλος, από εδώ και πέρα τι κάνουμε; Περιμένουμε πρόσκληση για αθλήματα και εξαιτασεις η πρέπει από μόνοι μας να πάμε σε στρατιωτικό νοσοκομείο να τις κάνουμε;

Ξέρει κανείς τα επόμενα βήματα που πρέπει να κάνουν όλοι όσοι έχουν την ένδειξη κατάλληλος;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Billblad
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Απρ 09, 2021 5:06 pm
Ενδιαφέροντα: Ποδόσφαιρο
Επάγγελμα: Ρεφερι
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Billblad »

Καλησπέρα αλάνια θεωρώ πώς υπάρχουν ελπίδες για τα άτομα που συγκεντρώνουν απο 600 μόρια και πάνω στην συγκεκριμένη ειδικότητα για να γεμίσουν τις 36 θέσεις. Καλή επιτυχία
Maximos_turner
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 30, 2021 1:43 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Maximos_turner »

Αρτοποιος και γω φίλε μου με 500 μόρια
JOHNJOHN94
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 23, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από JOHNJOHN94 »

Φιλε μου ο αρτοποιος ανηκει στον εφοδιασμο και τις μεταφορες; Δεν ρωταω ειρωνικα ειμαι απο ναυτικο και δεν ξερω...
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Χρηστος έγραψε:Καλημέρα σε όλους.Και εγώ κατάλληλος, από εδώ και πέρα τι κάνουμε; Περιμένουμε πρόσκληση για αθλήματα και εξαιτασεις η πρέπει από μόνοι μας να πάμε σε στρατιωτικό νοσοκομείο να τις κάνουμε;

Ξέρει κανείς τα επόμενα βήματα που πρέπει να κάνουν όλοι όσοι έχουν την ένδειξη κατάλληλος;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Καλησπερα Χρηστο.

Απο εδω και περα περιμενεις τους πινακες με τα μορια, για να δεις αν εισαι επιτυχων ωστε να περασεις στην επομενη φαση που ειναι οι ΠΚΕ.

Το καταλληλος που ειδες, στην ουσια σημαινει οτι ειχες στειλει σωστα τα χαρτια σου, οπως εστειλαν κι αλλοι χιλιαδες,δεν σημαινει οτι Εισαι επιτυχων στην ειδικοτητα.

Αναμενεις νεο πινακα με τα μορια οπου θα γραφει αν εισαι επιτυχων / αποτυχων ή επιλαχων στην ειδικοτητα σου.

Υ. Γ Τις εξετασεις του Πινακα Α, θα πρεπει να τις προσκομησεις μαζι σου την ημερα των ΠΚΕ, δηλαδη να τις εχεις κανει ηδη, ειδαλλως αν δεν τις εχεις εκεινη την ημερα θα ειναι αιτια απορριψης σου.

Τις εξετασεις του Πινακα Β , θα στις κανουν οι ιδιοι στρατιωτικοι γιατροι την ημερα των ιατρικων .

Καλη σου επιτυχια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lefteris 2αμαλ την Πέμ Ιουν 03, 2021 6:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
User212223
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από User212223 »

Τι λέει εδώ πώς πήγαμε;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες