ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Αρχικα ηθελα κατι που να εχει σχεση πανω σε αυτο που σπουδαζω, επειτα ειδα πως δεν παιρνω μορια σαν φοιτητρια πληροφορικης. Εκανα τα χαρτια μου ΜΟΝΟ για Σ. Ξ. Σιγουρα δεν γνωριζω σχεδον τιποτα περι τινος προκειται η ειδικοτητα που δηλωσα εκτος απο τα γενικολογα που εχω ακουσει απο ανθρωπους που γνωριζουν. Ο μπαμπας μου στον στρατο ηταν οδηγος σε αρματα σαν στρατιωτης και επειδη παντα μ ελεγε ιστοριες απο τον στρατο με εκανε απο μικρη να εχω μια ταση να θελω να μπω και εγω.(κριμα που δν υπαρχει εστω και εθελοντικη στρατιωτικη θητεια για τις γυναικες). Οποτε για τα Τ. Θ σιγουρα φταιει το μικροβιο του μπαμπα μου και η θεληση μου να ενταχθω στο στρατο. Αυτη ειναι η απαντηση που δινω σε εσας. Στους υπολοιπους οχι και τοσο διακριτικους τυπους δινω την ιδια απαντηση πιο συνοπτικα. Παρολα αυτα, δεν με ενοχλει η βρωμια μιας κ λετε οτι εχει αλλιως δν θα προσπαθουσα καθολου για στρατο. Αν ηθελα γραφειο θα δουλευα σε γραφειο εκτος στρατου. Σας ευχαριστω ολους παρολα αυτα για τις απαντησεις σας. Δεν τρομαζω απλα απορουσα για πιο λογο τετοια αντιδραση στο ακουσμα Τ. Θ και γυναικα.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Τετοιες γυναικες θελουμε, να αγαπανε αυτο που κανουν και να μη δισταζουν να "λερωθουν" !

Σου ευχομαι ολοψυχα Χρυσα, να περασεις με το καλο και να ειμαστε συναδελφοι σε λιγο καιρο, οπως και με ολα τα παιδια εδω μεσα.
Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Ευχαριστώ πολύ Λευτέρη μακάρι να τα καταφέρω, εύχομαι καλή επιτυχία και σε εσένα ! Να περάσουν όσοι το θέλουν πραγματικά και πάνω από όλα όσοι το αξίζουν.
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Καλή επιτυχία. Μη φοβάσαι υπάρχει και χειρότερα από τθ αρμενιστης στο ναυτικό που το δήλωσα και γω σαν μια από τις επιλογές. Ο ίδιος ο κύριος δυκ είχε πει πολύ παλιά ότι μάλλον ειναι η πιο χειρότερη ειδικότητα όλων των εποπ! Πόλλοι όμως πάνε και κάνουν τη δουλειά τους...
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ίσως εγώ εκεί καταλήξω διότι στις άλλες αν κ έχω του κόσμου τα μόρια θα με φάνε βισμα τα άρα αν περάσω αρμενιστης βάζω ένα κεράκι σε μια εκκλησία και καλή αρχή στο πλοίο. Δεν χρειάζεται να νοικιάσω κ σπίτι θα έχω έτσι κι αλλιώς...
Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 »

Υπάρχει κάποιος με πληροφορίες για τα μόρια στην ειδικότητα πλήρωμα άρματος Leo2A Leo2AHel;
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 έγραψε:Υπάρχει κάποιος με πληροφορίες για τα μόρια στην ειδικότητα πλήρωμα άρματος Leo2A Leo2AHel;


Καλά θα ήταν αδερφέ αλλά εγώ δυστυχώς δεν έχω. Πόσα μόρια έχεις αν επιτρέπεται

Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 »

Έχω 350 μόρια αδερφέ με έχει φάει η αγωνία.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 έγραψε:Έχω 350 μόρια αδερφέ με έχει φάει η αγωνία.


Λιγες μερες ακομα υπομονη φιλαρακι μου, με βαση τη προκηρυξη του 2009, ησουν μεσα με αυτα τα μορια.

Υπομονη μονο και καλη επιτυχια να εχεις.
Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 »

Καλή επιτυχία σε όλους. Μακάρι να βγουν σύντομα τα αποτελέσματα.
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 έγραψε:Έχω 350 μόρια αδερφέ με έχει φάει η αγωνία.


Κοίταξε βάσει των μορίων που λες ότι έχεις θα υποθέσω πως είσαι αρκετά μικρός και πολύ πιθανά να μην έχεις κάνει και θητεία εάν αυτά που λέω ισχύουν πρώτα από όλα δεν χρειάζεσαι να αγχώνεσαι για το βασικότερο λόγο ότι θα βγούνε κι άλλες προκηρύξεις οπότε εάν πας να κάνεις θητεία σε μία ειδικότητα που σε ενδιαφέρει αργότερα μπεις και ως οβα η εξαρχής σαν δόκιμος πάρε και κανένα μεγαλύτερο πτυχίο αγγλικών και στη συγκεκριμένη ειδικότητα δεν θα δυσκολευτείς να μπεις σε επόμενες προκηρύξεις αν δεν μπεις τώρα. Παρόλα αυτά σου εύχομαι τα καλύτερα και για αυτήν την προκήρυξη και εύχομαι ειλικρινά αφού το θες τόσο πολύ να μπεις

Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Ποια μαχημια από εδώ μέσα έχουν περάσει
tethoras355
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2020 2:41 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από tethoras355 »

Υπάρχει κανείς από πλήρωμα Μ48 ή έστω ΛΕΟ2 να μας πει τι θέση έπιασε στους πόσους και με πόσα μόρια; Απλά για να ξέρω που παίζουν τα μόρια για του χρόνου αν ξαναβγάλουν.
Fenia12
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 1:51 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Fenia12 »

Καλησπέρα! Καλή επιτυχία σε όλους! Που θα παρουσιαστειτε για εξετάσεις εσείς; Ξέρετε πως θα πραγματοποιηθεί η διαδικασία; Τους χρόνους που μεσολαβούν;
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

tethoras355 έγραψε:Υπάρχει κανείς από πλήρωμα Μ48 ή έστω ΛΕΟ2 να μας πει τι θέση έπιασε στους πόσους και με πόσα μόρια; Απλά για να ξέρω που παίζουν τα μόρια για του χρόνου αν ξαναβγάλουν.
881 μόρια 4ηθεση λεο2χελ

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες