Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Yiannis123
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 06, 2021 3:16 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Yiannis123 »

Εγω θα ρωτήσω κατι αν και ξέρω οτι κανεις δεν θα απαντήσει σοβαρα... Με εχουν καλέσει για τα ψυχοτεχνικά στις 16 και ειμαι στην θέση 50 και παίρνουν μόνο 16 άτομα. Οι πιθανότητες να κοπουν στα αθλήματα και στα ψυχοτεχνικά 34 άτομα ειναι πάνω απο 0% ; Θα την κάνω την προσπάθεια μου (αν και μου ειναι δύσκολο να πάρω άδεια απο την εργασία μου) απλά θα ήθελα να ακούσω και την γνώμη κάποιου που ξέρει κατι παραπάνω ! Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
Buddha
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2020 6:48 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επάγγελμα: Vodafone
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Buddha »

Yiannis123 έγραψε: Εγω θα ρωτήσω κατι αν και ξέρω οτι κανεις δεν θα απαντήσει σοβαρα... Με εχουν καλέσει για τα ψυχοτεχνικά στις 16 και ειμαι στην θέση 50 και παίρνουν μόνο 16 άτομα. Οι πιθανότητες να κοπουν στα αθλήματα και στα ψυχοτεχνικά 34 άτομα ειναι πάνω απο 0% ; Θα την κάνω την προσπάθεια μου (αν και μου ειναι δύσκολο να πάρω άδεια απο την εργασία μου) απλά θα ήθελα να ακούσω και την γνώμη κάποιου που ξέρει κατι παραπάνω !Ευχαριστώ.

Καλημέρα αγόρι. Για μένα το βρίσκω χαζό να μην προσπαθήσεις έστω. Το να μην πας και να αποδέχεσαι μια μη επιβαιβεωμενη ήττα σε κάνει ακόμα πιο μη άξιο στο να μπεις στρατό. Πάνε. Δωστα όλα. Και ποτέ δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει. Εσύ αγόρι φτάνεις στην πηγή και και δεν πίνεις νερό. Από τους 40.500 έφτασες να κληθεις στις πρώτες σειρές. Και θα κολλήσεις στα 36 άτομα; Έλα ρε αδερφέ. Αν και στο κάτω κάτω της γραφής εμάς μας συμφέρει που θέλουμε να μπούμε. Όλοι με αυτό το σκεπτικό να είναι. Να μην πάει κανείς παιδιά. Δεν αξίζει. Να αυξηθούν οι δικές μας πιθανότητες
Άβαταρ μέλους
ΕΛΔΥΚ 16
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 11:26 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από ΕΛΔΥΚ 16 »

Φίλε αν έχεις καλή δουλειά στην πόλη σ μήν πας θα σας στείλουν... Εβρο... Τν Πρώτο μήνα
karavanaki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Ιουν 08, 2021 1:15 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από karavanaki »

Καλημερα παιδιά και συγνώμη για την ενόχληση ήθελα να ρωτήσω κάτι ξέρετε αν ο πίνακας για τις πκε του στρατού ξηράς είναι ίδιος με της αεροπορίας (δηλαδή όποιος αρχίζει Τετάρτη τελειώνει Δευτέρα) η είναι άλλος πίνακας για τον στρατό ξηράς. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί η ερώτηση αυτή.
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

ΕΛΔΥΚ 16 έγραψε:Φίλε αν έχεις καλή δουλειά στην πόλη σ μήν πας θα σας στείλουν... Εβρο... Τν Πρώτο μήνα
ρε μάστορα... Και Έβρο να πάει κάποια στιγμή θα γυρίσει... Μπορεί να πάει και ειδικές Δυνάμεις και να πάει εξ αρχής Αθήνα... Τι το τραγικό έχει ο Έβρος; Εγώ που είμαι από ένα μικρό χωριό πάνω στο βουνό ο Έβρος μου φαίνεται Αθήνα
Άβαταρ μέλους
ΕΛΔΥΚ 16
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 11:26 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από ΕΛΔΥΚ 16 »

Ρambo No8 έγραψε: ρε μάστορα... Και Έβρο να πάει κάποια στιγμή θα γυρίσει... Μπορεί να πάει και ειδικές Δυνάμεις και να πάει εξ αρχής Αθήνα... Τι το τραγικό έχει ο Έβρος; Εγώ που είμαι από ένα μικρό χωριό πάνω στο βουνό ο Έβρος μου φαίνεται Αθήνα


Καλά κοίτα τς δηλώσεις του υπουργού για τουλάχιστον 10 χρόνια Έβρο και το λες τώρα που είναι καλοκαίρι πηγενε χειμώνα θα κλαίς

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D.Y.K την Τρί Ιουν 08, 2021 12:04 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Ψυχοτεχνικά για ΕΠΟΠ

Αθλητικές Δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2021)

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Τα προσωρινά αποτελέσματα για τους ΕΠΟΠ και των τριών κλάδων βγήκαν.

Με την απαρχή των ΠΚΕ αρχής γενομένης από σήμερα, θα συζητάτε για τις διαδικασίες στα παραπάνω νήματα που σας δίνονται.

Καλή επιτυχία σε όσους καλούνται να συμμετάσχουν και καλή τύχη σε όσους δεν τα κατάφεραν, σε ότι και αν κάνουν στη ζωή τους από εδώ και στο εξής.

Θα ανοίξουν μετά το τέλος των ΠΚΕ και τις σχετικές ανακοινώσεις με τα οριστικά αποτελέσματα από τα επιτελεία, νήματα για τους επιτυχόντες και τους επιλαχόντες ΕΠΟΠ της νέας σειράς.

Το παρόν νήμα κλειδώνεται.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες