Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Var »

Vasos το είπες καμία 100 φορές ρε φίλε δεν βαρέθηκες; Το καταλάβανε όσοι δεν είναι στην ΝΔ θα πάρουν τα 3 φτάνει τόσο
kiriaki17
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 20, 2021 6:56 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από kiriaki17 »

Επιμένω για μια σοβαρή απάντηση σχετικά με τα αθλήματα της 1ης και 2ης μέρας αν γνωρίζει κάποιος ή κάποιο παράρτημα με το πρόγραμμα θεσσαλονίκης
Άβαταρ μέλους
xAnimus
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Παρ Απρ 28, 2017 12:04 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από xAnimus »

Γελανε και οι πετρες ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Var »

Ξέρω άτομο πρόεδρο δαπ που έβαλε μέσο βουλευτές και τέτοια μιας που είναι του κόμματος και έμεινε απέξω σε ειδικότητα αεροπορίας γιατί έτσι;
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

vasos2347 έγραψε:Άσε το έχω κάνει εγώ ! Εγώ έχω πολύ καλύτερη δουλειά από εποπ ! Απλά επειδή ασχολούμαι με αυτά λόγω φίλων κλπ και έχω χώσει αρκετά άτομα στον στρατο ξέρω πώς παίζεται το παιχνίδι! Και το παιχνίδι είναι άκρως αλητικο! Ότι είπα θα φανεί! Εσύ τώρα αν είσαι όντως παιδι της νδ μην φοβάσαι τπτ. Το ότι Κάποιος είναι επιτυχών Δεν πει και πολλά γιατί ειναι μια πολύ πολύ μεγάλη διαδικασία με πάρα πολλές παραμέτρους !


Ασε ρε τσίσα τα τι είμαι εγω σε προκαλώ κυρα βάσια πες μας τι ουλεια κάνεις και πως ακριβώς έχεις χώσει κόσμο στον στρατό, ετσι πως σε κόβω το πας το γονυπετος σφαίρα σε κανα δήμο μετακλητος θα είσαι και νομιζεις ότι εισαι κάτι

Άβαταρ μέλους
EcoMike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από EcoMike »

Δυστυχώς έχει δίκιο. Ή προκήρυξη βρωμουσε εξ αρχής, όταν ανακοινώθηκε ότι δε θα μπορεί κάποιος να κάνει ένσταση.

Επίσης δεν ανακοινωθηκαν αναλυτικοί πίνακες με τα μορια και τα ονόματα όλων.

Ειδικά στην αεροπορία έχει γίνει πανηγύρι.

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

EcoMike έγραψε:Δυστυχώς έχει δίκιο.Ή προκήρυξη βρωμουσε εξ αρχής, όταν ανακοινώθηκε ότι δε θα μπορεί κάποιος να κάνει ένσταση.

Επίσης δεν ανακοινωθηκαν αναλυτικοί πίνακες με τα μορια και τα ονόματα όλων.

Ειδικά στην αεροπορία έχει γίνει πανηγύρι.



ένστασης δεν υπήρχαν απο όσο θυμάμαι ούτε στις προηγούμενες, μην αγχώνεσαι Πάντος για τους πίνακες κάθε διορισμός στον δημόσιο για να θεωρηθεί έγκυρος υποχρεωτικά δημοσιεύεται υποχρεωτικά στο (τεύχος Α ή Γ) του ΦΕΚ επομένως όταν με το κάλο δημοσιευτεί το εν λόγο ΦΕΚ στο οποίο θα λέει ποιοι μπαίνουν σε ποια ειδικότητα θα μπορέσεις να ζητήσεις να δεις τα χαρτιά τους

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Τρί Ιουν 08, 2021 12:00 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

vasos2347 έγραψε:Εντάξει δεν θα μπουν και όλα τα μέσα! Είπαμε συγκεκριμένες είναι οι θεσεις


Σε κόβω για μεγα αποτυχημένο κερατά

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Var »

Χαχαχαχα κλαίω ρε πάτε καλά. Βασο βασια Βάσω πως σε λένε πρέπει να έχεις ψυχικά θέματα και απτό πολύ το ρουφα ρουφα βλέπεις οράματα και όνειρα ότι είσαι και κάποιος που χώνεις κόσμο κούνα λίγο τα μπαλάκια σου τι έχεις να έρθεις στα ίσια σου

Άβαταρ μέλους
MAYROS.ODERPAS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 06, 2021 6:39 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από MAYROS.ODERPAS »

antonia8 έγραψε:Καλησπερα παιδια! Ειχα κανει αιτηση κι ολα καλα εγραφε οτι ειναι υπο επεξεργασια κλπ! Βγηκαν τ αποτελεσματα και λεει οτι δεν υπαρχει αιτηση με τα στοιχεια μου αλλα εγω μια χαρα τα βαζω! Εχει συμβει σε κανεναν απο σας; Τι εγινε μ εφαγαν τα βυσματαΕικόναΕικόναΕικόνα; Ειχα δηλωσει τεχνικος γραφεας υλικου πολεμου!
Το ιδιο δειχνει σημερα σε μενα οτι (δεν υπαρχη αιτηση!)

Μεχρι χθες μου εγραφε καταλληλος μορια και θεση και ποσοι ειχαν δηλωση στην ειδικοτητα!

Το βλεπει και καποιο αλλο παιδι που ηταν καταλληλος αλλα καλεστηκε;

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Var »

Εμένα με το βγάζει μια χαρά
Nekrothaftis99999
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Μάιος 28, 2021 3:14 pm
Τοποθεσία: Kapou
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Nekrothaftis99999 »

Κάτι που ξέχασα εγώ προσωπικά να αναφέρω δεν ξέρω αν το είδατε που το γράφει στο ΦΕΚ όταν είχε βγει, κατά το τέλος όλων των διαδικασιών όλα τα έγγραφα λαός οι αιτήσεις θα καταστραφούν και θα διαγραφούν ολοκληρωτικά σαν να ρίχνεις μια στοίβα με χαρτιά στο τζάκι μπορεί και να χει ξεκινήσει αυτη η διαδικασία ειδικά με τους απορριπτέους και τους ακατάλληλους για να μην υπάρξουν στοιχεία ενστάσεις Κτλπ και δεν πα να ρθεις με δέκα δικηγόρους αν τους πας κόντρα θα ναι χειρότερο για την επαγγελματική σου αποκατάσταση ότι καταλάβατε καταλάβατε.
bobiras12
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Μαρ 30, 2021 9:55 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από bobiras12 »

Έχω την εντύπωση οτι στους α/τ τις πρώτες μέρες έλεγε 2700 αιτήσεις... Ενώ τωρα λέει 2400
karavanaki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Ιουν 08, 2021 1:15 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από karavanaki »

Καλησπέρα παιδιά και συγνώμη για την ενόχληση ήθελα να ρωτήσω κάτι ξέρετε αν ο πίνακας για τις πκε του στρατού ξηράς είναι ίδιος με της αεροπορίας (δηλαδή όποιος αρχίζει Τετάρτη τελειώνει Δευτέρα) η είναι άλλος πίνακας για τον στρατό ξηράς. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί η ερώτηση αυτή.Εικόνα
ifigeneia
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2021 2:37 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από ifigeneia »

Καλησπέρα σε όλους. τι σημαίνει το « δεν περιλαμβανεστε στους αρχικα κληθεντες οπως καθοριζεται στην παραγραφο 14α της προκηρυξης (εδΥΕΘΑ 53/2021) " ; ότι είμαι στους επιλαχόντες; επίσης, υπάρχουν σελίδες στις οποίες βλέπουμε αναλυτικά τα μόρια;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες