Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δημητρης

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Καλα καθενας στον κόσμο του... Γιατι μονο εγω θελω αυτήν την ειδικότητα; . Δηλαδη σκεφτείτε λίγο πριν απαντήσετε...
Δημητρης

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Και το λυγουμε εδώ...
GPAPI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 6:58 pm
Επικοινωνία:

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από GPAPI »

70 ευρώ κόστος ασφαλισμένος είσαι η όχι και που πηγες ιδιωτικό Νοσοκομείο
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Δημητρη αφου λες οτι εχεις βαρβατο βυσμα και μπορεις να κανεις αιτηση ακομη και τωρα που εχει ληξει η προθεσμια τι σε νοιαζουν τα 150 μορια; Με τετοιο βυσμα που εχεις μπαινεις οπου θελεις
Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από nikos521 »

Τρολακι είναι, μην απαντάτε.
Τζοτζο

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Τζοτζο »

Λοιπόν μάγκες! Ακούστε επειδή πολλοί νομίζετε ότι ξέρετε και έχετε μαύρα μεσάνυχτα! Όλες οι προκηρύξεις είναι καθαρά βυσματικες. Τι νομίζετε ελέγχουν όλες τις αιτήσεις; Αν έχεις μόρια και καποιο καλό βυσμα μπήκες! Οι άλλοι τώρα τσαμπα προσπαθειτε. Βάλτε το μυαλόυδακι σας να σκεφτεί λίγο! Πχ δες ειδικοτητα Που ζητάει απολυτήριο Λυκείου είναι πάρα πολλοί αυτοί που έχουν ακριβώς τα ίδια προσόντα ποιος άραγε θα επιλεγεί ; Οι. Μισες και παραπάνω θέσεις είναι ήδη καλημενες, οι άλλες μισές θα μπουν κανονικά τα άτομα!
Αλέξανδρος

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Αλέξανδρος »

Υποψήφιος ομαδας ειδικών αποστολών
ΚΩΝ

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από ΚΩΝ »

Γεια σας ! Βγήκαν επιτέλους τ αποτελέσματα Εγω δήλωσα υπηρετης ελαφρού οπλισμού με 747 βαθμολογία Και σειρά 30/537 . Με κάλεσαν την άλλη βδομάδα για εξετάσεις Και θέλω να πιστεύω ότι έχω ελπίδες για να μπω αν περάσω και τις εξετάσεις Κάποιος άλλος μ αυτή την ειδικότητα; Επίσης γνωρίζει κάποιος αν πρέπει οι εξετάσεις που κάναμε να επικυρώσουν από ιατρικό Σύλλογο;

Εποπ 21

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Εποπ 21 »

Γεια σας Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι, μιλούσα με κάποια παιδιά που ηταν κληθεντες για τα ιατρικά και αθλητικά και μου είπαν ότι δεν θα ξυριστουν . Δεν πρεπει να υπάρχει μια ευπρεπή παρουσία και ντύσιμο και ξύρισμα;

Γιάννης

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Καλησπέρα παιδιά με καλέσανε να πάω να δώσω αθλήματα εξετάσεις κλπ. Είμαι 118 ατην σειρά ενώ για την θέση μ έχει 60 άτομα τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ;
Billblad
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Απρ 09, 2021 5:06 pm
Ενδιαφέροντα: Ποδόσφαιρο
Επάγγελμα: Ρεφερι
Επικοινωνία:

Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2021)

Δημοσίευση από Billblad »

Καλησπέρα Στο λαό λίγο έμεινε ούτε 10 μερούλες. Έχουμε κανένα με την ειδικότητα ΟΥΛΚΑ καλούμενο; Και αν ναι να γράψει μόρια μπάς και μπορέσουμε να βγάλουμε άκρη τι παίζει με τ μόρια. Ευχαριστώ!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες