Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δημητρησς

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Δημητρησς »

Ξέρεις κανείς τίποτα για βυσματικες μεταθέσεις για αρχές Απριλίου για α εσσο ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Μαρ 17, 2021 3:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεκανέας ΟΒΑ

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Δεκανέας ΟΒΑ »

Περιμένει κάποιος βυσματική μετάθεση αυτό το διάστημα και είχε κάποια ενημέρωση;
Mitsss

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Mitsss »

Κάτι έμαθα για 1η Απριλίου βγαίνουν
Μμιμης

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Μμιμης »

Έμαθε κανείς τίποτα για μεταθέσεις της 370;
parisio
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Απρ 15, 2021 4:03 am
Τοποθεσία: PERISTEO
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από parisio »

Λογικα μαιο

Guest70

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Guest70 »

Καλησπέρα σειρουλες, ξέρουμε τίποτα παραπάνω για τις μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ; Μέσα στον Απρίλιο έχουν πει και ήδη έχουν έρθει κάποιες
mims

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από mims »

Καλησπερα εμενα μου ηρθε εδω και 10 μερες η μεταθεση ευχομαι και σε σας το ιδιο
Θάνος

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Θάνος »

Ξέρουμε ρε μάγκες πότε θα βγουν μεταθέσεις για α εσσο 2021; Λέτε να αργήσουν λόγω Πάσχα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
manost
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 20, 2020 2:53 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από manost »

mims έγραψε:Καλησπερα εμενα μου ηρθε εδω και 10 μερες η μεταθεση ευχομαι και σε σας το ιδιο


Kαλησπερα σειρουλα, η μεταθεση σου ειναι κατ εξαιρεση; Ειχες κανει χαρτια τα οποια εστειλε η μοναδα σου στο ΓΕΣ;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Κυρ Απρ 18, 2021 10:25 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Παν

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Παν »

Σειρουλες καλησπέρα!370 σειρά και εγώ. Γνωρίζει κανείς τώρα που συμπληρώνουμε 3μηνο αν θα γίνει κάτι μετά τα σπεν της 371; Βυσματικες μεταθέσεις πάντα

Χωρικος

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Χωρικος »

Παιδιά έχουμε καμία ενημέρωση για βυσματικες μεταθέσεις της 370; Τώρα μέσα Μαίου που μπαίνει νέα σειρά ενδέχεται να γίνει κάτι;
Γιώργος Σάμος

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Γιώργος Σάμος »

Σειρούλες και εγώ 370 είμαι από όσο πληροφορήθηκαν το πρώτο γκρουπ μεταθέσεων είναι από 17 έως 22 Μαΐου στο πρώτο υπάγονται όσοι έχουν βύσμα και το δεύτερο γκρουπ μεταθέσεων είναι από 15 έως 22 Ιουνίου
Γιάννης Θ.

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Γιάννης Θ. »

Καλησπέρα,370 εδώ, το ίδιο ισχύει και για οκτάμηνους που δικαιούνται στο τετράμηνο τη μετάθεση; Θα μας φάνε τα βύσματα και θα φύγουμε Ιούνιο.
Στέλιος Φ.

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Στέλιος Φ. »

Καλημέρα μάγκες... Και εγώ 370 είμαι... Γνωρίζεται αν αυτοί που υπηρετούν 8μηνο δικαιούνται μετάθεση στους 4 μήνες; Ευχαριστώ πολύ! Καλό υπόλοιπο εύχομαι και καλοί πολίτες με το καλό!
alkiv_95
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2021 3:43 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από alkiv_95 »

Καλησπέρα σας και από εμένα, λοιπόν είμαι φαντάρος 9μηνης θητείας στη Ρόδο και έχω κάνει από μέσα Μαρτίου τα χαρτιά μου για μετάθεση Αθήνα. Όταν τα έκανα, είχα δηλώσει και την πάθηση του πατέρα μου (ο οποίος έχει αναπηρία σε ποσοστό 35-50% αλλά δεν είχε περάσει από την αρμόδια επιτροπή) και είχα αποστείλει κιόλας τα σχετικά ιατρικά έγγραφα στη μονάδα μου και τη στρατολογική υπηρεσία. Δεδομένων αυτών, και αν εξαιρέσω τις ακριβείς ημερομηνίες, δικαιούμαι άμεση και κατ'εξαίρεση μετάθεση; Κι αναλόγως, πότε ακριβώς θα βγουν τα γκρουπ μεταθέσεων γιατί κάτι άκουσα για τη μεθεπόμενη βδομάδα το πρώτο γκρουπ και την πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου το δευτερο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης