2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stellan94

2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Δημοσίευση από Stellan94 »

Ότι πάρουν κινητό ή μωρό μαντίλα η σπρευ σφραγιζετε σας δίνουν ένα ticket και το περνετε την τελευταία μέρα από την ασφάλεια οπότε δεν χάνετε. Συνήθως όλοι πάνε εκεί που δηλώνουν εκτός τους Μέτα που μένουν Τρίπολη κ ξανά κάνουν εκπαίδευση η τους αερονομους που πάνε Καρδίτσαα αλλά κ αυτοί μετα το τέλος της εκπαίδευσης τους, νομίζω μήνας είναι πηγαίνουν εκεί που έχουν δηλώσει. Δεν είναι τίποτα μην ανχωνεστε μέχρι να μπείτε σε σειρά είναι τις πρώτες μέρες και μετά μπαίνετε σε σειρά. Οι εγκαταστάσεις είναι αρκετά καλές όπως κ φαγητό.
George

2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Δημοσίευση από George »

Καλησπέρα στην παρέα! Επειδή κι εγώ γνώριζα για την αλλαγή της παραλλαγής σε πράσινο, και όλα τα φανελάκια που έχω πάρει είναι πράσινης παραλλαγής, μιας και δεν προλαβαίνω πλέον ουτε να τα αλλάξω ούτε να πάρω άλλα γκρί, γνωρίζουμε αν μπορώ να αγοράσω απο το ΚΨΜ γκρι φανελάκια "προβλεπε" ώστε να έχω να αλλάζω;

Αναφορικά με την δημιουργία ομάδας στο facebook δεν ξέρω κατά πόσο είναι θεμιτό ως προς το forum μιας και μέσω αυτού έχουμε συγκεντρώσει αρκετές πληροφορίες. Ωστόσο μιας και ενδέχεται να υπάρχουν άτομα που να μην ψάχνουν τόσο στο internet παρά μόνο μέσω social media, δημιούργησα και μια ομάδα για πιο άμεση επικοινωνία στο facebook με τίτλο ιδιο με το thread: "2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη) " και οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία συγκεντρωθεί θα την μεταφέρω κι εδώ για να υπάρχει στο forum.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Μαρ 05, 2021 7:05 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
GeorgeYNWA
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2020 2:36 pm
Επικοινωνία:

2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Δημοσίευση από GeorgeYNWA »

Λοιπον για τα smartphone ακουστε. Αν θελετε να το περασετε ο πιο καλος τροπος ειναι να παρετε τρια κινητα (εγω αυτο εκανα) Ενα με κουμπια χωρις καμερες (για να το δειξετε στον ελεγχο και καλου κακου μπας και σας παρουν το κανονικο σας) ενα χαλασμενο smartphone που θα τους το δωσετε και το κανονικο σας που θα το κρυψετε στην βαλιτσα (εγω το εβαλα μεσα σε καλτσα και την καλτσα μεσα σε ενα φουτερ). Ο δευτερος τροπος αλλα ειναι λιγο ρισκο ειναι να βαλετε το κανονικο σας smartphone στην τσεπη μαζι με τιποτα κερματα ή λουκετα και αν βαρεσει στην ραβδο να δειξετε τα κερματα και τα λουκετα γιατι ετσι και αλλιως απαγορευονται να σας βαλουν χερι στην τσεπη. ΑΝ παρολαυτα σας παρουν το smartphone ή θελεησετε εσει; Να το δωσετε στον ελεγχο, μην εχετε κανενα αγχος, θα το βαλουν σε σακουλακι με το ονομα σας, θα σας δωσουν ενα χαρτακι που το κρατατε και την τελευταια μερα πατε με το χαρτακι και το παιρνετε κανονικα, δεν υπαρχει περιπτωσει να χαθει ή να σας το κλεψουν. Για τις ειδικοτητες δεν γνωριζω γιατι εγω ειμαι υγειονομικος και ολοι υγειονομικοι πανε ΓΝΑ. Αλλα στην Τριπολη δεν νομιζω να σας ρωτησουν για ειδικοτητα, αυτο το δηλωνεις μετα στην μοναδα που πας. Στην Τριπολη οταν θα σας ρωτησουν προτιμηση μεταθεσης ο καθενας θα πει εκει που θελει, θα δωσετε και τα πτυχια σας αν εχετε και η ειδικοτητα μπορει να ερθει αναλογα με το πτυχιο σας. Πχ εγω ειμαι ψυχολογος οποτε η ειδικοτητα μου τωρα στο ΓΝΑ παλι ψυχολογου ειναι
COYB

2021 B ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ (Τρίπολη)

Δημοσίευση από COYB »

Φίλε καλησπέρα, μπαίνω Γ ΕΣΣΟ την Δευτέρα. Είμαι Φαρμακευτική και χρωστάω ένα μάθημα για πτυχίο. Να πάρω πιστοποιητικό νεργού φοιτητή για την μετάθεση; Υγειονομικό θα δηλώση προφανώς.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες