ΕΠΟΠ στην ΜΥΚ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
ApostolisPap
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 24, 2021 8:28 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην ΜΥΚ

Δημοσίευση από ApostolisPap »

Γεια σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να μπω στους Ο. Υ. Κ. Ως εποπ από αεροπορία;
Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην ΜΥΚ

Δημοσίευση από nikos521 »

Ως εποπ της π. α όχι.
Pavlos00
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 4:37 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην ΜΥΚ

Δημοσίευση από Pavlos00 »

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια δύσκολη ερώτηση. Είμαι 25 χρόνων σκέφτομαι να μπω πολεμικό ναυτικό ως εποπ με την τελευταία προκυρηξη που βγήκε τώρα για τους βοηθούς νοσηλευτών με σκοπό να πάω στο σχολείο των ΟΥΚ τον ερχόμενο Σεπτέμβρη η στα επόμενα σχολεία μέχρι τα 28 μου. Το θέμα είναι πως αν μπω και δηλώσω ενδιαφέρον για το σχολείο, θα με πάρουν ; Αυτό με νοιάζει. Το τι θα γίνει μετά την είσοδο της ΜΥΚ είναι δικό μου θέμα. Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε αν προλαβαίνω.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για το χρόνο σας.

tony28
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 22, 2020 8:39 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στην ΜΥΚ

Δημοσίευση από tony28 »

Pavlos00 έγραψε:Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια δύσκολη ερώτηση. Είμαι 25 χρόνων σκέφτομαι να μπω πολεμικό ναυτικό ως εποπ με την τελευταία προκυρηξη που βγήκε τώρα για τους βοηθούς νοσηλευτών με σκοπό να πάω στο σχολείο των ΟΥΚ τον ερχόμενο Σεπτέμβρη η στα επόμενα σχολεία μέχρι τα 28 μου. Το θέμα είναι πως αν μπω και δηλώσω ενδιαφέρον για το σχολείο, θα με πάρουν ; Αυτό με νοιάζει. Το τι θα γίνει μετά την είσοδο της ΜΥΚ είναι δικό μου θέμα. Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε αν προλαβαίνω.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για το χρόνο σας.



Μια χαρα προλαβαινεις.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες