Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από BilD »

Πειρατή Εγώ άκουσα για 36,5 είσαι μέσα σε παίρνει;
dimitris13
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 17, 2020 9:12 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από dimitris13 »

Στην κυπρο παιρνουν μεχρι 32 στην αστυνομια για να καταλαβετε μερικοι τι λετε οπως και στον υπολοιπο κοσμο σιγουρα δεν ειναι οριο τα 28...
Shadow2
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2020 12:58 am
Τοποθεσία: 1
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Shadow2 »

Peiratis1995 έγραψε:Ποια ιδια βρε αγορι μου; Το οριο πηγε 30 ειτε σας αρεσει ειτε οχι.


Να πάει οσο θέλει αλλά περίμενε το ΦΕΚ καλύτερα μην ξεκινήσεις από τώρα υπομονη κάνε όπως όλοι μας...

Peiratis1995
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τετ Φεβ 10, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Peiratis1995 »

Εγω του 95 ειμαι φιλε μην αρχίζετε τα οτι να ναι. Εδω πανω ζητησαν 32.32 δεν εγινε και πηγε 30 απλα
Shadow2
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2020 12:58 am
Τοποθεσία: 1
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Shadow2 »

Με το ΦΕΚ θα μας λυθούν οι απορίες ήρεμησε ...
Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από BilD »

dimitris13 έγραψε:Στην κυπρο παιρνουν μεχρι 32 στην αστυνομια για να καταλαβετε μερικοι τι λετε οπως και στον υπολοιπο κοσμο σιγουρα δεν ειναι οριο τα 28...


Νταξ εδώ είναι 28! Τι να κάνουμε να το αλλάξουμε με το ζορι;

Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

35 είναι στην Κύπρο τα σώματα ασφαλείας. 32 στον στρατό.

Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

Peiratis1995 έγραψε:Εγω του 95 ειμαι φιλε μην αρχίζετε τα οτι να ναι. Εδω πανω ζητησαν 32.32 δεν εγινε και πηγε 30 απλα
Το ότι έβαλες ένα παραπλανητικό 1995, δε σημαίνει ότι είσαι και του 95. Το βάζεις πολύ απλά για να λες και εγώ 25 είμαι αλλά ξέρω ότι θα πάει 30 για να φανεί πιο πειστικό. Πάμε παρακάτω. Εμείς έχουμε και τόσα άρθρα που λένε 28 και ένα πρόσφατο, που βγήκε από το υπουργείο αν δε κάνω λάθος. Στείλε μας εσύ το νόμο αλλαγής ορίου ηλικίας, και εμείς θα συμφωνήσουμε μαζί σου και πρώτος εγώ που δεν έχω κάποιο κόμπλεξ με ηλικίες και πτυχία επειδή πάω πάντα με τα γεγονότα.
Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από BilD »

Διασωστη δεν άλλαξε για εποπ έπεσε άκυρο...
Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από BilD »

Πήγαινε Κάνε για ΣΦ ίσως σε παίρνει... ΕΦ ξεχασε το μπρο!
MAKISS!!
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Ιαν 11, 2021 10:24 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από MAKISS!! »

Δεν παλεύεστε μόνο γκρίνια είστε εδώ μέσα. Για να γνωρίζετε όλοι μια απλή αντιγραφή και επικόλληση θα είναι το ΦΕΚ και θα ισχύει οτι ίσχυε για τους συνοριοφυλακες και για τους ειδικούς φρουρούς. Οποτε για να ξεμπερδέψετε το με το όριο Ηλικίας θα είναι 28! Και όποιος έχει τελειώσει ιδιωτικό ΙΕΚ ασφάλειας θα πρέπει να το διεκδικήσει με δικαστήριο απλά και κατανοητά. Καληνύχτα
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

BilD έγραψε:Διασωστη δεν άλλαξε για εποπ έπεσε άκυρο...


31ο για ΟΒΑ.

Μετά θα πέσει μαύρισμα όμως

Δούναι και λαβείν

GreekRanger
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2021 6:14 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από GreekRanger »

Ρε πειρατη1995-nonamedg μη μας ζαλιζεις τα καλαμπαλικια, το οριο θα ειναι 28. Αιντε κανε καμια δουλεια παρανοικε!

Peiratis1995
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τετ Φεβ 10, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Peiratis1995 »

Δειξε μας εσυ ποια άρθρα εννοείς?police net; Βημα;To work enter, ποτε δεν ανεφερε οριο ηλικιας για οππι. Ποιο άρθρο εννοεις του υπουργείου; Βαλτο να το δουμε; Εγω απο εβρο ειμαι εδω εγινε πανικος για 32 δεν εγινε δεκτο το ξεραμε ηδη απο 20.12.20 οτι τα παιδια μας 89 κλπ δεν θα μπορεσουν και οταν ηρθε εδω τελος Δεκέμβρη ο υπουργος δεσμεύτηκε για 30. Ήμουν μπροστά αμα τωρα μας πουλησε παπατζες δεν θα φανει στο φεκ; Εγω μεταφέρω αυτό ακριβως. Σιγα μη βαλει πτυχια στην προκήρυξη καμια περίπτωση. Και τι προσβάλεις χωρις να με ξερεις δλδ πρέπει να βαλω την ταυτότητα μου; Τι πραγματα ειναι αυτα ρε σεις μολις κάποιος πει κατι που δεν βρίσκει συμφωνούς τους υπόλοιπους κραξιμο με τη μια αυτό ειναι o ορισμος του cyber bullying σε προσβάλω σε τραμπουκιζω χωρις οριο. Κριμα
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

Peiratis1995 έγραψε:Δειξε μας εσυ ποια άρθρα εννοείς?police net; Βημα;To work enter, ποτε δεν ανεφερε οριο ηλικιας για οππι. Ποιο άρθρο εννοεις του υπουργείου; Βαλτο να το δουμε; Εγω απο εβρο ειμαι εδω εγινε πανικος για 32 δεν εγινε δεκτο το ξεραμε ηδη απο 20.12.20 οτι τα παιδια μας 89 κλπ δεν θα μπορεσουν και οταν ηρθε εδω τελος Δεκέμβρη ο υπουργος δεσμεύτηκε για 30. Ήμουν μπροστά αμα τωρα μας πουλησε παπατζες δεν θα φανει στο φεκ; Εγω μεταφέρω αυτό ακριβως. Σιγα μη βαλει πτυχια στην προκήρυξη καμια περίπτωση. Και τι προσβάλεις χωρις να με ξερεις δλδ πρέπει να βαλω την ταυτότητα μου; Τι πραγματα ειναι αυτα ρε σεις μολις κάποιος πει κατι που δεν βρίσκει συμφωνούς τους υπόλοιπους κραξιμο με τη μια αυτό ειναι o ορισμος του cyber bullying σε προσβάλω σε τραμπουκιζω χωρις οριο. Κριμα
Όπως λες ότι εισηγήθηκαν την ηλικία 30, έτσι και ο υπουργός θέλει να βάλει πτυχία, μη λεμε τα ίδια ξανά και ξανά
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες