Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
FonikosSS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Απρ 17, 2021 6:06 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από FonikosSS »

Αδέρφια; Μας πάτε από 10ημερο σε 10ημερο. Κάποιοι λέγατε ότι θα μπούμε Φεβρουάριο, ύστερα το σενάριο αυτό πήγε Μάρτιο. Μετά λέγατε ότι θα μπούμε πριν το Πάσχα, ύστερα μετά το Πάσχα και τώρα λέτε σίγουρα Ιούνιο. Καλύτερα να μη λέγατε τίποτα. Αφού βλέπετε ότι αυτά που σας λένε είναι μπαρούφες ή εκτός αν τα βγάζετε από το μυαλό σας. Ποιος ο λόγος να γεμίζετε ελπιδες και να παίζετε με την ψυχολογία μας;
FonikosSS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Απρ 17, 2021 6:06 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από FonikosSS »

Επίσης να βάλουμε τα πράγματα κάτω και να σκεφτούμε λογικά. Έχετε δει ποτε να μπαίνει κάποια σειρά αρχές καλοκαιριού; Να βγαίνει ισως. Να μπαίνει δεν μου έρχεται κάποια στο μυαλό. Αν ξέρετε κάτι σίγουρο να μιλάτε με ονόματα. Από που μάθατε το νέο σας. Γιατί ο καθένας μπορεί να λέει ότι θελει εδώ μέσα.
ΛΣ2019
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2020 1:33 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από ΛΣ2019 »

Lionman έγραψε:Επειδή φαίνεται να είναι αξιοπιστη η πηγή σου. Να κανω μια ερωτηση αν καταλαβα καλα στη διαυγεια ειχε δημοσιευτει στολες για κατάταξη 170 δόκιμων, εκτος απο τους 155 υπάρχει περίπτωση να παρει τους 15 πρωτους επιλαχοντες;
Με επιφυλαξη σου λέω ότι θα παρει παραπανω απο 15

Sonofbor
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 17, 2020 2:34 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Sonofbor »

ΛΣ2019 έγραψε:
Lionman έγραψε:Επειδή φαίνεται να είναι αξιοπιστη η πηγή σου. Να κανω μια ερωτηση αν καταλαβα καλα στη διαυγεια ειχε δημοσιευτει στολες για κατάταξη 170 δόκιμων, εκτος απο τους 155 υπάρχει περίπτωση να παρει τους 15 πρωτους επιλαχοντες;
Με επιφυλαξη σου λέω ότι θα παρει παραπανω απο 15

ο υπουργός είπε για 95 άτομα επιλαχόντες. Έτσι πληροφοριακά μήπως δεν το γνωρίζεις
Λφ2021
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2021 9:28 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Λφ2021 »

Εγώ ξέρω άτομο από το 2017 που μπήκαν τον Μάιο.
FonikosSS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Απρ 17, 2021 6:06 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από FonikosSS »

Εγώ ξέρω άτομα της προκήρυξης του 2017 που μπήκαν Φλεβάρη. Αν θεωρεί κάποιος ότι δεν ισχύει ας το πει. Αυτοί που μπήκαν Μάιο όπως λες μήπως μπήκαν σε κανένα άλλο σώμα;
Άβαταρ μέλους
Paradiddle
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 21, 2020 12:08 pm
Επάγγελμα: ΛΣ/ΕΛ.ΑΚΤ
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Paradiddle »

Tier1_GR έγραψε:Αυτό που όλοι οι έξω ξέρετε λεπτομέρειες πιο πολλές από τους μέσα μας τρελαίνει. Το π. Δ σήμερα ή Δευτέρα θα δημοσιευτεί και το πρώτο 10ήμερο του Ιούνη (Να πω έως 14 να είμαι εντός θέματος) θα γίνει η κατάταξη. Τώρα πότε προορίζουν σειρά αφήστε κάποιοι να το ξέρουμε καλύτερα! Κάντε λίγο υπομονή έχετε μασήσει σίδερα τόσο καιρό και σας κατανοώ
Πάλι καλά που βγήκες αληθινός.

Lina91
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2020 9:30 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Lina91 »

Paradiddle έγραψε:
Tier1_GR έγραψε:Αυτό που όλοι οι έξω ξέρετε λεπτομέρειες πιο πολλές από τους μέσα μας τρελαίνει. Το π. Δ σήμερα ή Δευτέρα θα δημοσιευτεί και το πρώτο 10ήμερο του Ιούνη (Να πω έως 14 να είμαι εντός θέματος) θα γίνει η κατάταξη. Τώρα πότε προορίζουν σειρά αφήστε κάποιοι να το ξέρουμε καλύτερα! Κάντε λίγο υπομονή έχετε μασήσει σίδερα τόσο καιρό και σας κατανοώ
Πάλι καλά που βγήκες αληθινός.



Θα δείξει! Απλως είναι περίεργο να προορίζουν σειρά Ιούνιο. Καλά οι επιλαχόντες τέλος του χρόνου σίγουρα και ααν!

Άβαταρ μέλους
Tier1_GR
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2021 12:53 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Tier1_GR »

Δεν είμαι εγώ που καθορίζω τις δημοσιεύσεις και τις εντολές κράτα αυτό ... Εγώ με όλη τη καλή διάθεση κάθομαι και μεταφέρω πληροφορίες γιατί υπήρξα στη θέση σας.ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
otit
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2021 12:09 pm
Τοποθεσία: Επιτυχων
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από otit »

Έχουμε αγανακτήσει. Αυτό που γίνεται με αυτή τη κατάσταση δεν υπάρχει αλλού. Θα μπουν τα παιδιά που δήλωσαν ΕΠΟΠ και εμείς ακόμα θα περιμένουμε... Οι μισοί μείναμε άνεργοι εδώ και ένα χρόνο. Κάποιοι έχουν οικογένεια, παιδιά... Ξεχασμένοι είμαστε με ελπίδα το "από εβδόμαδα και από εβδομάδα... Εδώ και ένα χρόνο" ... Εάν είναι να μοιράζονται πληροφορίες εκ των έσω... Τουλάχιστον σας παρακαλούμε να βασίζονται κάπου γιατί γεμίζουμε φρούδες ελπίδες εμείς και οι οικογένειες μας... !
Lina91
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2020 9:30 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Lina91 »

Tier1_GR έγραψε:Δεν είμαι εγώ που καθορίζω τις δημοσιεύσεις και τις εντολές κράτα αυτό ... Εγώ με όλη τη καλή διάθεση κάθομαι και μεταφέρω πληροφορίες γιατί υπήρξα στη θέση σας.


Οι εντολές ήταν μετά το Πάσχα όπως είχαν αναφέρει, το θέμα είναι ποτέ θα μπουν οι επιτυχόντες και ποτε οι επιλαχόντες! Αν μπορείς να μεταφέρεις καμία πληροφορία.

Άβαταρ μέλους
R/O
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 10, 2020 11:52 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από R/O »

Βγηκε το φεκ! αναμενουμε ημερομηνια!
Άβαταρ μέλους
R/O
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 10, 2020 11:52 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από R/O »

Στο site του εθνικου τυπογραφειου. Υπογραφτηκε στις 20 Μαιου! Αντε να τελειωνουμε ρεεεε!
Άβαταρ μέλους
Tier1_GR
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2021 12:53 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από Tier1_GR »

Σας είχα πει κάτι με όλη την καλή διάθεση! Έπεσα έξω για μια μέρα! Ορίστε λοιπόν που υπάρχουν και άτομα που σέβονται την αγωνία σας. Αναμένετε ημερομηνία κατάταξης μέχρι μέσα Ιούνη θα έρθετε στο σώμα!
Άβαταρ μέλους
otit
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2021 12:09 pm
Τοποθεσία: Επιτυχων
Επικοινωνία:

Κατάταξη Δοκίμων Λιμενοφυλάκων (έτους 2019)

Δημοσίευση από otit »

Καλησπέρα... Το Φεκ που βγήκε είναι Νέα προκήρυξη Για αξιωματικους με ειδικότητα τεχνικού... Υπάρχει κάποια σχετική σελίδα που αναφέρει κάτι για εμάς συγκεκριμένα;

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 46 επισκέπτες