Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
gian
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2021 7:13 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από gian »

Παιδιά επειδή έδωσα αθλήματα αυτές τις μέρες. Το πιο δύσκολο και εκεί που κόπηκαν πολλοί ήταν στο μίλι και οι γυναίκες στο μονόζυγο. Τα υπόλοιπα τα πέρασαν όλοι και έβγαιναν σχετικά εύκολα και το λέω εγώ που δεν ήλπιζα ούτε στα κανιστρα ούτε στη σφαίρα... Στην πράξη αν έχεις ένα μέτριο σώμα και χωρίς πολύ γυμναστική βγαίνουν
Οβα2017
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2021 9:09 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Οβα2017 »

Gian Στο μήκος ήταν αυστηροί; Επίσης ισχυει οτι δεν αφήνουν ρολόγια χρονομετρα;
Chris00
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 3:41 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Chris00 »

Ρολόγια δεν αφήνουν οχι
Hlias77
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2020 6:25 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Hlias77 »

Αφηνουν κανονικα να εχεις ρολοι για το χρονο.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

sold13r έγραψε:
Chris00 έγραψε:Παιδιά θα μας πει κανεις τι παίζει με τα αθλήματα;


Διάβασα σε μια σελίδα ότι την πρώτη μέρα δώσανε τα 5 με την σειρά όπως τα έχει ο πίνακας δηλαδή από 100άρι μέχρι σφαίρα, αν ήσουν επιτυχών σε αυτά την δεύτερη μέρα τα υπόλοιπα. Επίσης είπαν ότι δεν επιτρέπονται ρολόι, χρονόμετρα,band κτλπ και ότι σου ανακοινώνουν αυτοί στο τέλος το χρόνο και αν πέρασες.



Σε ποια επιτροπή το έκαναν αυτό γιατί στην ΣΣΕ επιτρέπαν κανονικά, πάντα αφήνουν απλά σου ξεκαθαρίζουν από την αρχή ότι ο χρόνος που έκανες είναι αυτός που θα γράψουν αυτοί

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

Chris00 έγραψε:Ρολόγια δεν αφήνουν οχι


Σε ποιά επιτροπή

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

Οβα2017 έγραψε:Gian Στο μήκος ήταν αυστηροί; Επίσης ισχυει οτι δεν αφήνουν ρολόγια χρονομετρα;


Στο μήκος στην ΣΣΕ είχαν βάλει δυο κώνους στα 3.60 από το τέλος του διαδρόμου και σου λέγανε αν πατήσεις εκεί και περάσεις είσαι οκ αν πατήσεις πιο πίσω θα σε μετρήσουμε

Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από greenalexyo »

gian έγραψε:Παιδιά επειδή έδωσα αθλήματα αυτές τις μέρες. Το πιο δύσκολο και εκεί που κόπηκαν πολλοί ήταν στο μίλι και οι γυναίκες στο μονόζυγο. Τα υπόλοιπα τα πέρασαν όλοι και έβγαιναν σχετικά εύκολα και το λέω εγώ που δεν ήλπιζα ούτε στα κανιστρα ούτε στη σφαίρα... Στην πράξη αν έχεις ένα μέτριο σώμα και χωρίς πολύ γυμναστική βγαίνουν
Τα κάνιστρα πως σου φάνηκαν και πόση ώρα σου πήρε να κάνεις τα 150μετρα;

Επίσης την σφαίρα πόσο μακριά την πέταξες;

Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από greenalexyo »

re pate kala re έγραψε:
Οβα2017 έγραψε:Gian Στο μήκος ήταν αυστηροί; Επίσης ισχυει οτι δεν αφήνουν ρολόγια χρονομετρα;


Στο μήκος στην ΣΣΕ είχαν βάλει δυο κώνους στα 3.60 από το τέλος του διαδρόμου και σου λέγανε αν πατήσεις εκεί και περάσεις είσαι οκ αν πατήσεις πιο πίσω θα σε μετρήσουμε

Δεν το κατάλαβα, δεν πατούσες την βαλβίδα πρώτα;

Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

Παιδιά μια ερώτηση που νομίζω έκανα ξανά αλλά δε θυμάμαι με σιγουριά. Εφόσον περάσεις αθλήματα για εποπ, βγούνε οι πίνακες και είσαι επιτυχών,(εγώ είμαι επιλαχών), μπορείς να μη πας και να κάνεις τα χαρτιά σου σε άλλη προκήρυξη; Έχεις κυρώσεις; Γιατί νομίζω ότι μέχρι να ορκιστείς, μπορείς να φύγεις οποιαδήποτε στιγμή χωρίς κάποια ποινή. Τα λέω σωστά ή κάνω κάπου λάθος;
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από XristosMP »

Μπορεις να φυγεις κανονικα χωρις κανενα προβλημα.
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

XristosMP έγραψε:Μπορεις να φυγεις κανονικα χωρις κανενα προβλημα.
Ευχαριστώ Χρήστο. Απλά λέω μήπως "τρως" τη θέση από κάποιον άλλον και έχεις ποινή. Π. Χ μια φίλη μου τη πήραν παιδαγωγό και της ειπαν ότι αν δρ πάει, θα μπορεί να κάνει τα χαρτιά της ξανά μετά από 2 χρόνια. Θα μου πεις δεν έχει καμία σχέση με το στρατό αλλά και τα 2 επαγγέλματα υπάγονται στο δημόσιο και για αυτό με έβαλε σε σκέψεις.

Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Στις έλξεις δεν επιτρέπουν σε καμία περίπτωση να δώσεις ελάχιστη ώθηση από το πάτωμα ; Αν δν υπάρξει αυτή η ελάχιστη φορά από το πάτωμα δεν βγαίνει ούτε μισή. Ενώ αν πάρω λίγη ώθηση κάνω 4 έλξεις.(όχι ότι είμαι επιτυχών αλλα ας ξέρω τι παίζει σε θέμα αυστηρότητας) .
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

greenalexyo έγραψε:
re pate kala re έγραψε:
Οβα2017 έγραψε:Gian Στο μήκος ήταν αυστηροί; Επίσης ισχυει οτι δεν αφήνουν ρολόγια χρονομετρα;


Στο μήκος στην ΣΣΕ είχαν βάλει δυο κώνους στα 3.60 από το τέλος του διαδρόμου και σου λέγανε αν πατήσεις εκεί και περάσεις είσαι οκ αν πατήσεις πιο πίσω θα σε μετρήσουμε

Δεν το κατάλαβα, δεν πατούσες την βαλβίδα πρώτα;



Έδωσε φίλος Και μέτρησαν μπροστά τους 3,60 από εκεί που τελειώνει ο διάδρομος και τους είπαν όποιος πατήσει εκεί και περάσει είναι οκ όποιος πατήσει πιο πίσω και δεν περάσει θα τον μετρήσουν όποιος πατήσει πιο πίσω και περάσει πάλι είναι οκ

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

Gpap95 έγραψε:Παιδιά μια ερώτηση που νομίζω έκανα ξανά αλλά δε θυμάμαι με σιγουριά. Εφόσον περάσεις αθλήματα για εποπ, βγούνε οι πίνακες και είσαι επιτυχών,(εγώ είμαι επιλαχών), μπορείς να μη πας και να κάνεις τα χαρτιά σου σε άλλη προκήρυξη; Έχεις κυρώσεις; Γιατί νομίζω ότι μέχρι να ορκιστείς, μπορείς να φύγεις οποιαδήποτε στιγμή χωρίς κάποια ποινή. Τα λέω σωστά ή κάνω κάπου λάθος;


Ακόμα και κατά την διάρκεια της ορκοδοσίας που λέει ό λόγος μπορείς να φύγεις Έτσι και αλλιώς τον πρώτο καιρό μέχρι την ορκωμοσία δεν θα έχουμε στρατιωτικές ταυτότητες και η πρώτη πληρωμή θα γίνει μετα από 2 μήνες από την πρόσληψη

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες