Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MrGk
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 02, 2021 4:41 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από MrGk »

Καλήσπερα παιδια ειμαι νεος στο φορουμ εχω μια ερώτηση με 400 μορια σε πεζικο πυροβολικο εχω πιθανοτητες απο γελ;
Sefis
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 1:51 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Sefis »

MrGk έγραψε:Καλήσπερα παιδια ειμαι νεος στο φορουμ εχω μια ερώτηση με 400 μορια σε πεζικο πυροβολικο εχω πιθανοτητες απο γελ;


Οχι δεν έχεις, μην κανείς αίτηση καν! Ευχαριστημένος; Δλδ τι ερωτήση είναι αυτή που κανείς; Περίμενε να βγει η προκήρυξη κάνε τα χαρτιά σου και μπορεί κάτι να γίνει.

Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Lefteris 2αμαλ έγραψε:Δεν ειναι τοσο δυσκολο να το καταλαβεις.

Μπορουν να εννουν το εξης :

Τα πτυχια ΑΕΙ/ ΤΕΙ /ΙΕΚ να μετρανε μονο στις ειδικοτητες που τα θελει και οσοι ειναι φοιτητες να παρουν εκει τα μορια αλλα μειωμενα, πολυ απλα !
Aρα λευτερη με το σκεπτικο σου οι φοιτητες να δηλωνουν θεσεις που απαιτειται πτυχιο εννοεις κιολας αυτοι που εχουν απολυτηριο γυμνασιου να δηλωνουν θεσεις που απαιτειται απολυτηριο λυκειου

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Σάβ Ιαν 02, 2021 7:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

anonymous19970 έγραψε:Aρα λευτερη με το σκεπτικο σου οι φοιτητες να δηλωνουν θεσεις που απαιτειται πτυχιο εννοεις κιολας αυτοι που εχουν απολυτηριο γυμνασιου να δηλωνουν θεσεις που απαιτειται απολυτηριο λυκειου


Αυτο βλεπω να γινεται με τα μεχρι τωρα δεδομενα.
Διοτι σαν φοιτητης θα εχεις πιο πολλα μορια αν κανεις σε θεση που ζηταει το πτυχιο, σε σχεση με εκει που λεει μονο το απολ, λυκειου σου.

Αλλα οπως ξανα ειπα, αυτο μπορει να αλλαξει μολις βγει η προκηρυξη. Μεχρι τωρα ομως ολοι αυτο καταλαβαινουμε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Σάβ Ιαν 02, 2021 7:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
MrGk
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 02, 2021 4:41 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από MrGk »

Παιδιά στην ειδικότητα επιμελητής οικονομικού ξέρετε αν πιάνει το φοιτητης οικονομικού;
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από XristosMP »

Γιατι εφτιαξες νεο προφιλ; Ολες σου οι ερωτησεις εχουν απαντηθει και συνεχιζεις να γραφεις τα ιδια πραγματα. Τι ακριβως προσπαθεις να κανεις;
MrGk
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 02, 2021 4:41 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από MrGk »

Είμαι νέο μέλος μάλλον με μπέρδεψε σ με άλλον αν γνωρίζει σ κάτι απαντά μου γιατί ενδιαφέρομαι
Gr.girl
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 02, 2020 8:20 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Gr.girl »

Παιδια δεν ξερω... Αλλα οπως τα είδα τα πράγματα 400μορια Μόνο εχω. Και ηθελα την ειδικοτητα της νοσηλευτικής... Με βλεπω να μην περνάω ούτε απ έξω ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Pes148
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2021 2:45 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Pes148 »

Καλησπέρα guys... Δυο απορίες αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει... Είμαι απόφοιτος ΤΕΙ νοσηλευτικής... Αλλά η ειδικότητα ζητάει πτυχιο ΙΕΚ. Υπάρχει πρόβλημα στο να καταθέσω το πτυχίο του ΤΕΙ ή δεν θα μου το κάνουν δεκτό; Επίσης τελειώνω τώρα την θητεία μου ως Β/ΝΟΣ Στο Π. Ν. Αλλά θέλω να κάνω τα χαρτιά μου για Σ. Ξ. Λέτε να υπάρχει κάποιο πρόβλημα σχετικάα μ αυτό και να μην μ αναγνωρίσουν την αντίστοιχη προυπηρεσία;Σας ευχαριστω για το χρόνο σας

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Σεφη, εσυ ποσα μορια βγαινεις περιπου με το πτυχιο σου;
Sefis
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 1:51 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Sefis »

Lefteris 2αμαλ έγραψε:Σεφη, εσυ ποσα μορια βγαινεις περιπου με το πτυχιο σου;


700 από όσο θυμάμαι στην ειδικότητα με απολυτήριο,920 με πτυχίο.

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Καλα Σεφη, αν μπορεσεις τελικα και κανεις αιτηση, με αυτα τα μορια εισαι ηδη μεσα σε οποια ειδικοτητα και να κανεις.
Sefis
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 1:51 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Sefis »

Lefteris 2αμαλ έγραψε:Καλα Σεφη, αν μπορεσεις τελικα και κανεις αιτηση, με αυτα τα μορια εισαι ηδη μεσα σε οποια ειδικοτητα και να κανεις.


Δεν είμαι μέσα ρε, υπάρχουνε παιδιά 12+ προϋπηρεσία και κάποιοι με δεύτερη γλώσσα... Οικονομικό θέλω! Βλέπεις όταν ήμουν φοιτητές έκανα ζωάρα και στα 26+ ξεκίνησα δουλειά

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Και παλι ρε συ,920 μορια δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εξω... Ακομα και για Οικονομικο !

Με τιποτα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lefteris 2αμαλ την Δευ Ιαν 18, 2021 1:18 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Pliroforikarios
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2021 12:53 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Pliroforikarios »

Γιατι δεν πας στο Γεπ. Εκανα θητεια εκει. Καλα ειναι. Εγω Εχω περιπου 950+ μορια αλλα δν ξερω αμα θελω να δηλωσω για Γεπ
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες