Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Τι σημασια εχει τι υπογραψαμε ; Εκλογες ερχονται του χρονου...
BorderElit

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από BorderElit »

Αδερφε χωρις παρεγηξηση εισαι εκτος τοπου και χρονου.Δε γινεται να σε κανουν μονιμο, πριν γινουν μονιμοι οι 400 του Εβρου που ειναι με καθεστως 5ετιας!

Με ετησια συμβαση θα πηγαινεις μεχρι το 2027, οσο πιο γρηγορα το καταλαβεις τοσο καλυτερα θα ειναι και δε θα βασανιζεσαι!

fsafsa

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από fsafsa »

Anemelossss έγραψε:Τι σημασια εχει τι υπογραψαμε ; Εκλογες ερχονται του χρονου...


Αρχηγέ έχεις υπογράψει σύμβαση ορισμένης χρονικής διάρκειας κάτι που σημαίνει πως έχει ημερομηνία λήξεως.

Ψάξε να δεις πόσοι συμβασιούχοι είναι στον ευρύτερο δημόσιο τομέα, θα κάνουν εσένα μόνιμο και όχι αυτούς που είναι καμία 10αρια χρόνια ήδη με συμβάσεις ορισμένου χρόνου ;

Kαι μην μου πεις για τα λόγια του εκάστοτε Υπουργού πως όποιος μπαίνει στην οικογένεια της αστυνομίας δεν φεύγει...

Τέλος πάντων μπορείς να ονειρεύεσαι όσο θέλεις, απλώς μην ονειροβατείς.

ΟΒΑ είσαι άλλου τύπου, αλλάζει η ονομασία.

Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Χαχα ωραια τα λες ξερουμε και οι δυο οτι δεν ισχυει αυτο...1Ον ο πινακας εχει διαρκεια μεχρι 5 ετη αρα απο που και ως που μεχρι το 2027 θα με πηγαινει με ετησια συμβαση ;Δευτερον, μην μπερδευεις αλλους κλαδους του δημοσιου με την αστυνομια ουτε τους οβα. Αλλο καθεστος εχω εγω αλλο οι Οβα...

3ον Πανιβλακα (συγγνωμη δεν μπορεσα με αυτα που διαβαζω απο ασχετους)

Δεν ειπα πουθενα οτι θα γινω μονιμος η θελω να γινω πριν τους 400 του εβρου. Εγω ρωτησα αν υπαρχει κανενα νεο δεν καταλαβαινω το προβλημα σου πιο ειναι καταρχας δεν εισαι καν στο σωμα και 2ον γραφω σε νημα για ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ αντε γεια τωρα ασχετε!

Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Δεν ειπα πουθενα για μονιμοποιηση πριν τους 400 του εβρου. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει παραθυρακι να αλλαξουν την συμβαση και να με κανουν και εμενα 5τους πχ και οταν φτασω στα 5 χρονια να με κανουν μονιμο μαζι με τους 400 του εβρου... Αλλα τοσα ξερετε τοσα λετε, μαλλον σας ποναει που δεν καταφερατε να μπειτε... !Σταματηστε απτο κομπλεξ και την κακια σας να παραποιειται τα λογια του αλλου επειδη μαλλον τοσο μπορει να καταλαβει το iq σας!

Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Προφανως και δεν θα γινει μονιμος ενας καθαριστης η ενας σκουπιδιαρης η δεν ξερω και εγω τι που εργαζεται στον δημοσιο τομεα και ας ειναι πανω απο 10 χρονια οπως λες!Αλλη εξελιξη εχω εγω αλλη ο αλλος!

Αυτα τα επαγγελματα τα κανει οποιος θελει, αστυνομια δεν μπαινει οποιος ναναι, ουτε μπορει να την κανει αυτην την δουλεια...

Εδω θα ειμαστε και θα το δειτε οτι και θα γινουμε κ ολα καλα θα πανε και ας σας ποναει

Το θεμα ειναι πιο το προβλημα σου που πεταγεσαι εδω σε νημα για μονιμοποιηση των ΣΦΟΧ και λες τις αρλουμπες μπας και παρεις λιγο σημασια... Και στους δυο αναφερομαι

Fsasa

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Fsasa »

Καλά κρασιά λέω εγώ, σιγά τα προσόντα που έχεις ρε Σούπερμαν Εικόνα Και εγώ ΕΦ είμαι σειρά του 09, μάθε να κάνεις διάλογο και μην βλέπεις παντού φαντάσματα, χαλάρωσε Ταξιάρχε Θεοχάρη.
Sunoriofulakas28
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2022 8:22 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Sunoriofulakas28 »

Ας τους να λένε μια χαρά θα γίνουμε απλά πρέπει στις εκλογές να υπογράψουμε ανάλογα όποτε γίνουν 2ετια ή 3ετια και μετά αορίστου. Όλα καλά θα πάνε. Εδώ γινόντουσαν οι εποχικοί πυροσβέστες που δούλευαν εξάμηνα και δεν θα γίνουμε εμείς που δουλεύουμε όλο το χρόνο με συνεχώς ανανεουμενη σύμβαση; Συνέλθετε. Και στην τελική εδώ ρωτάμε αν ξέρει κανείς κάτι. Εσείς που δεν ανήκετε στο σώμα ή έχετε μπει αλλού μην βγάζετε κόμπλεξ και αντε στο καλό.
Sunoriofulakas28
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2022 8:22 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Sunoriofulakas28 »

Fsasa έγραψε:Καλά κρασιά λέω εγώ, σιγά τα προσόντα που έχεις ρε Σούπερμαν Εικόνα Και εγώ ΕΦ είμαι σειρά του 09, μάθε να κάνεις διάλογο και μην βλέπεις παντού φαντάσματα, χαλάρωσε Ταξιάρχε Θεοχάρη.
Α τώρα εξηγούνται όλα. Ενώ εσύ που μπήκες με 1900 μορια είσαι σούπερμαν. Τόσο ήταν οι βάσεις τότε. Χωρίς να ξέρεις αν ο άλλος έχει σπουδάσει ή τι έχει κάνει στην ζωή του μην ανοίγεσαι. Φαντάσου μπήκες το 09 και ασχολείσαι με εμάς σε ένα φόρουμ χαχαχα.

Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Σιγα μην μπηκε ειδικος φρουρος ρε... Για να μπορει να αντεξει καποιος ΑΘΗΝΑ ως φρουρος πρεπει να εχει και μυαλο... Κατι που δεν εχουν οι περισσοτεροι ειδικα αυτος δεν παιζει να ειναι καν στο σωμα... Θα ηταν στο σωμα απο το 09 και ασχολειται με ΣΦΟΧ σε φορουμς ; Λιγο σοβαροτητα...

BorderElit

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από BorderElit »

Anemele και γω ΣΦΟΧ στη Κόρινθο είμαι αλλά ξέρω τι υπέγραψα δεν περιμένω κάτι άλλο. Άμα είναι να μονιμοποιηθουμε θα φανεί σε 4,5 χρόνια όχι νωρίτερα.Καλά λέει ο άλλος μη βλέπεις παντού φαντάσματα κάνε τη δουλειά σου και άμα είναι θα γίνει. Δε μπορούμε να διεκδικήσουμε κάτι παραπάνω τώρα.

Fsasa

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Fsasa »

Φίλε εγώ δεν έγραψα πουθενά για μόρια και προσόντα ούτε το έπαιξα κάποιος και σε καμία περίπτωση δεν υποτιμώ κανέναν κλάδο, αν δεν υπήρχαν οι καθαριστες και οι οδοκαθαριστες θα είχαμε πεθάνει από την βρώμα, εγώ μπαίνω πολλά χρόνια στο φόρουμ και όταν έχω κάποια πληροφορία ενημερώνω. Μπήκα με 2120 την εποχή που όλοι τους ΕΦ τους είχανε για θεσμό της πλάκας Και όχι για να βολεψω τον πισινό μου, τέλος πάντων εγώ δεν έχω θέμα για την μονιμοποίηση σας δεν θα μου πάρετε το μεροκάματο.
Fsasa

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Fsasa »

Anemelossss έγραψε:Σιγα μην μπηκε ειδικος φρουρος ρε... Για να μπορει να αντεξει καποιος ΑΘΗΝΑ ως φρουρος πρεπει να εχει και μυαλο... Κατι που δεν εχουν οι περισσοτεροι ειδικα αυτος δεν παιζει να ειναι καν στο σωμα... Θα ηταν στο σωμα απο το 09 και ασχολειται με ΣΦΟΧ σε φορουμς ; Λιγο σοβαροτητα...

Φίλε και ο glock παλιό σειρά είναι και γράφει ακόμα αλλά τόσο σου κόβει, στο ξαναλέω χαλάρωσε λίγο γιατί δεν βγάζεις σωστή εικόνα και ούτε άνθρωπος που έχει την νοοτροπία ενός ένστολου.
Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Ναι λες και με ενδιαφερει εμενα αν θα βγαλω συμπεριφορα ενστολου σε ενα ΦΟΡΟΥΜ.Οταν ερχεσαι και γραφεις χαζομαρες και προσπαθεις να μειωσεις τον αλλον μην σπαζεσαι οταν παρεις την καταλληλη απαντηση φιλε ετσι ειναι η ζωη.

Αν δεν σαρεσει κατι απο αυτα που γραφω μπορεις να τα προσπερασεις και οχι να μιλας με ειρωνιες αντε γεια τωρα.

Anemelossss
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 10, 2021 1:03 pm
Επικοινωνία:

Μονιμοποίηση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Anemelossss »

Καταρχας εισαι ψευτης, και το borderelit και το fsafsa ειναι δικα σου προφιλ. Ποιον πας να κοροιδεψεις ;Εχεις ιδιες ημερομηνιες εγγραφεις και στα δυο προφιλ και οποτε παταω στο ενα προφιλ "προβολη μελων" εμφανιζει οτι "βλεπεις" ενα συγκεκριμενο νημα και οταν το κανω και στο αλλο την ιδια στιγμη βλεπει ακριβως το ιδιο!

Αρα εν τελει τι ακριβως εισαι ΣΦΟΧ στην κοριθνο ; Η ΕΦ με 2000 μορια στην Αθηνα ;

Η μηπως δεν εισαι τιποτα απο τα δυο και πουλας τρελα ;

Αντε γεια τωρα!

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες