Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Παναγιωτης

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Παναγιωτης »

Μην ανησυχείτε. Οι μεταθεσεις θα γίνουν κανονικά. Άλλωστε ξεκίνησε να μπαίνει η β εσσο 2020. Την Παρασκευή.
Spyrous

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Spyrous »

Παναγιώτη, την Παρασκευή εννοείς θα μάθουμε;
Παναγιωτης

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Παναγιωτης »

Εννοώ ότι λογικά όσοι είναι μακριά η νεα τους μοναδα θα φυγουν Παρασκευή , οι κοντινοι στη μονάδα τους προφανώς όχι. Αυτοι Δευτερα θα πανε στη νεα μοναδα. Γιατί υπάρχουν οδοιπορικα κάποιες μέρες για μακρινες μεταθεσεις. Λογικό. Απ οτι μαθαίνω μάλλον Παρασκευή θα ενημερωθούν όσοι θα μετατεθουν. Κοντινοι-μακρινοί, ολοι. Και προφανως θα δοθουν τα φυλλα πορειας. Οταν τελειώνει άλλωστε το ΣΠΕΝ.
Bobyras21

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Bobyras21 »

Εγώ ξέρω ότι τα βύσματα τους έρχεται την ημέρα που τελειώνουν τα σπεν.. εμείς θεωροτικα τελειώνουμε Παρασκευή 6/3 και την ίδια μέρα τα βύσματα τους έρχεται μετάθεση έτσι μου λένε όλοι και διαβάζω αλλά με αυτά που γίνεται ακούγονται διάφορα ότι πάγωσαν όλες οι μεταθέσεις.. όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει πλιζ γτ έχω αγχωθει..
Spartacus

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Spartacus »

Για Αθήνα γνωρίζει κανεις καμια καλη μοναδα διαβιβασεων; Απο οσα εχω ακουσει το καλύτερο ειναι το 466 τάγμα διαβιβασεων στο γουδι, για το 13λδβ ξερει κανεις τπτ;
Θάνος

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Θάνος »

Γνωρίζεις κάτι σχετικα με το αν θα σωθούν αύριο φύλλα πορείας για βυσματικες και κατ εξαιρεση; Εμένα έχει εγκριθεί η κατ εξαιρεση μετάθεση μου αλλά δεν μου έχουν πει κάτι

Krok23

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Krok23 »

Παιδιά έμαθα σήμερα απτό βύσμα μου οτι πάγωσαν όλες οι μεταθέσεις και δεν φεύγει κάνεις.. αν έμαθε κάποιος κάτι ας το γραψει
Nicknicm

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Nicknicm »

363 τη μέρα λήξης σπεν πήραμε τα φύλλα πορείας οπότε λογικά αύριο η στιγμή της αλήθειας και για εσάς
Παναγιωτης

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Παναγιωτης »

Αύριο το πρωί θα δοθουν σε όλους τα φυλλα πορείας. Μην αγχώνεστε.
Θάνος

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Θάνος »

Είναι σίγουρο αυτο; Η μονάδα δεν θα είχε κάποια ενημερωση ; Αυτοί που φεύγουν για ειδικότητα ενημερωθηκαν κάνεις άλλος Οι πήγες σου είναι έγκυρες ;

Carva

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Carva »

Είναι έγκυρη η πηγη σου γιατί και εμενα κάτι για καθυστέρηση στην έκδοση μουτων φύλλων πορειας είπαν.
Nocknickm

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Nocknickm »

Ρε παιδιά μη τρελενεστε χαλαρώστε λίγο στρατό είστε. Δε βλέπετε τι γίνεται με τους Τούρκους; Κοντεύει η μισή Ελλάδα να μετακινηθεί πάνω, κάθε μέρα παίρνουν στρατιώτες από τη μια στιγμή στην άλλη και τους στέλνουν ποτάμι. Θα έρθουν οι μεταθέσεις σας, δεν χανονται
Spyrous

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Spyrous »

Θα μας φάει η αγωνία από ότι βλέπω.

Επίσης έχω ερώτηση, έστω ότι κάποιος απο σειρά 364 με "βύσμα" δεν φύγει αύριο με μετάθεση με όλους τους υπόλοιπους, υπάρχει περίπτωση να φύγει λίγο αργότερα; Ή αυτό σημαίνει οτι το μέσο δεν έκανε δουλειά άρα αντίο μετάθεση;

Krok23

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Krok23 »

Μποιζ εμένα έτσι μου είπε το βύσμα μου και είναι δυνατο.. ότι έχουν παγώσει όλες οι μεταθέσεις για την α εσσο γιατί γίνεται χαμός με τον Έβρο.. θα μας ερθουν αργότερα λογικά.
Tolis

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Tolis »

13 λδβ ειναι από ειδικές δυνάμεις φίλε
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες