Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Η συζήτηση για τους επιτυχόντες Λιμενοφύλακες συνεχίζεται εδώ.
Vegeta1993
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Δευ Οκτ 02, 2017 4:11 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από Vegeta1993 »

Το ελπίζουμε να είμαστε επιτυχόντες 🤣
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από 310LELE »

Δύο καλησπέρα Χριστός Ανέστη, μήπως έχεις κάποιο νέο σχετικά με την όλη διαδικασία;
setor
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Απρ 14, 2020 9:51 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από setor »

Μια ερώτηση έτσι ενημερωτικά αν μπορείτε να μου πείτε στην κατηγορία ειδικών δυνάμεων μέχρι ποιο νούμερο είναι επιτυχόντες ;
Άβαταρ μέλους
theo12345
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τετ Μαρ 20, 2019 4:45 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από theo12345 »

setor έγραψε:Μια ερώτηση έτσι ενημερωτικά αν μπορείτε να μου πείτε στην κατηγορία ειδικών δυνάμεων μέχρι ποιο νούμερο είναι επιτυχόντες ;
αρχικα 63, αλλα εφοσον δεν θα συμπληρονονται ατομα απο αλλες ομαδες θα ανεβει ο αριθμος. Απο μια κατηγορια δεν εκανε κανεις τα χαρτια του, οποτε 15 που ειχε η κατηγορια αυτη πανε στις ειδικες δυναμεις. Οποτε τωρα ειναι οι 78 πρωτοι.
Άβαταρ μέλους
marine575
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 28, 2018 3:21 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από marine575 »

Οι θέσεις είναι 79 ( 64 ειδικές + 15 διασώστες που δεν παρουσιάστηκαν) Άρα η θέση που σταματούν οι επιτυχόντες είναι η 79. Οι υπόλοιποι που κάλεσαν διαγωνίζονται κανονικά. Μετά το πέρας των διαδικασιών βγαίνουν όσοι πέρασαν τις πκε με φθίνουσα σειρά μέχρι το 79 επιτυχόντες και μετά επιλαχών.
Άβαταρ μέλους
theo12345
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τετ Μαρ 20, 2019 4:45 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από theo12345 »

marine575 έγραψε:Οι θέσεις είναι 79 ( 64 ειδικές + 15 διασώστες που δεν παρουσιάστηκαν) Άρα η θέση που σταματούν οι επιτυχόντες είναι η 79. Οι υπόλοιποι που κάλεσαν διαγωνίζονται κανονικά. Μετά το πέρας των διαδικασιών βγαίνουν όσοι πέρασαν τις πκε με φθίνουσα σειρά μέχρι το 79 επιτυχόντες και μετά επιλαχών.
φιλαρακι κανεις λαθος 78 ειναι ( 63 ειδικες και 15 ιδιωτων που δεν συμπληρωθηκαν)
Άβαταρ μέλους
theo12345
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τετ Μαρ 20, 2019 4:45 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από theo12345 »

https://www.facebook.com/groups/967196630341218/?ref=share
Άβαταρ μέλους
marine575
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 28, 2018 3:21 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από marine575 »

Ναι σωστά μπερδεύτηκα και έβαλα μια παραπάνω εδ
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από 310LELE »

Με τις πισίνες παιδιά έχετε ακούσει κάτι; Εγώ έμαθα ότι δεν θα είναι εφικτό να λειτουργήσουν οι κοινόχρηστες (δημόσιες) πισίνες εμείς όταν έρθει η ώρα θα βουτάμε ανά 8 στην ίδια πισίνα; Όλοι οι υποψήφιοι; Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά... Ποια η άποψη σας;
Second
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:18 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από Second »

310LELE έγραψε: Με τις πισίνες παιδιά έχετε ακούσει κάτι; Εγώ έμαθα ότι δεν θα είναι εφικτό να λειτουργήσουν οι κοινόχρηστες (δημόσιες) πισίνες εμείς όταν έρθει η ώρα θα βουτάμε ανά 8 στην ίδια πισίνα; Όλοι οι υποψήφιοι; Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά... Ποια η άποψη σας;
Γενικά όλα πάνε λάθος με την προκυρηξη από τότε που βγήκε η πρώτη. Τώρα ειδικά με τον ιό πολλά δεν είναι εφικτά. Συνωστισμός αθλήματα υψομέτρηση πισίνα.. ιδέα δεν έχω πως θα τα καταφέρουμε όλα αυτά..
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από 310LELE »

Στις ειδήσεις λένε ότι η απαγόρευση μετακίνησης από νομό σε νομό θα ισχύσει μέχρι το τέλος Μαίου οπότε δεν προβλέπεται να ξεκινήσουν οι διαδικασίες μέσα στον μήνα άσε που στα νησιά πάει για αργότερα. Ο Ιούνιος θα είναι καθοριστικός αλλά και πάλι δεν ξέρω, θεωρώ ότι για να μπουν όλα σε μια τάξη πρέπει να μετατεθούν από Σεπτέμβριο και μετά.
Vegeta1993
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Δευ Οκτ 02, 2017 4:11 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από Vegeta1993 »

310lele επειδή εσένα σε βολεύει ο Σεπτέμβρης δεν ειναι ανάγκη να λες ανακρίβειες και πράγματα που δεν ισχύουν. Ειδες ανακοίνωση του λιμενικού ότι θα πάει Σεπτέμβρης να ξεκινήσουν οι διαδικασίες; Και δηλαδή ξαναέρχεται ο ιός από σεπτεμβρη πάμε λοιπόν και σε άλλη παράταση. Επειδή εσυ τόσο καιρό δεν έκανες προπονήσεις και τα άφησες τελευταία στιγμή δεν σου φταίει κανείς, που δεν βγάζεις αθλήματα.
Epimonos7
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2020 4:57 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από Epimonos7 »

Η κατάσταση είναι δυσκολη και με την παρούσα κατάσταση φαίνεται ότι η διαδικασία είναι αδύνατον να ολοκληρωθεί. συνεπως επιβάλλεται το υπουργείο να αλλάξει τακτική και να βγάλει καινούργιο προγραμματισμό για όλες τις διαδικασίες. μια λύση ειναι να διοργανωθούν οι διαδικασίες κατά τόπους για να μην χρειαστεί να συγκεντρωθουν μεγάλες μάζες υποψηφιων. δηλαδη μπορεί να διοργανώσει τους προγραμματισμούς του σε επίπεδο για παράδειγμα περιφερειών. σε αντίθετη περίπτωση είναι σχεδόν σίγουρο ότι οι διαδικασίες συνολικά θα παρουν περισσότερο από δυο-τρεις μηνες
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Δημοσίευση από 310LELE »

Vegeta1993 έγραψε:310lele επειδή εσένα σε βολεύει ο Σεπτέμβρης δεν ειναι ανάγκη να λες ανακρίβειες και πράγματα που δεν ισχύουν. Ειδες ανακοίνωση του λιμενικού ότι θα πάει Σεπτέμβρης να ξεκινήσουν οι διαδικασίες; Και δηλαδή ξαναέρχεται ο ιός από σεπτεμβρη πάμε λοιπόν και σε άλλη παράταση. Επειδή εσυ τόσο καιρό δεν έκανες προπονήσεις και τα άφησες τελευταία στιγμή δεν σου φταίει κανείς, που δεν βγάζεις αθλήματα.


Σεβαστή η γνώμη σου αλλά εδώ συγκεκριμένα εσύ λες ανακρίβειες είπα τη γνώμη μου και μόνο, όχι ανακρίβειες και ψέματα. Κάποιοι συμφωνούν και τις ενστερνίζονται κάποιοι διαφωνούν. Εγώ προσωπικά έχω θέμα και με τη δουλειά μου και όντως θα με βόλευε έτσι όπως πήγε να πάει από Σεπτέμβριο. Η αντικειμενικότητα δεν είναι ανακρίβεια, όσο ζοριζομαι εγώ που δεν είμαι προετοιμασμένος άλλο τόσο δυσκολεύονται και άλλοι, αλλά και στην αντίθετη πλευρά υπάρχουν άτομα σαν εσένα που είναι έτοιμοι.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 40 επισκέπτες