Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
FN

Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Δημοσίευση από FN »

Γεια σας, ενω περιμενα τωρα με τον επανακαθορισμο των ΕΣΣΟ στο στρατο ξηρας να μπω με την Γ'ΕΣΣΟ τον Αυγουστο χθες μου'ρθε μειλ απο την στρατολογια που μου λεει να συμπληρωσω τα στοιχεια μου στο παρουσιαση μεχρι τις 28 Φεβρουαρίου που ειναι η διορια για την Β' ΕΣΣΟ, Παραξενευτηκα γιατι τοσο καιρο δεν εστελναν και εστειλαν τωρα που τελειωνει η διορια, αυτο σημαινει οτι με εβαλαν Β' ΕΣΣΟ; Συγγνωμη για το αποτομο της γραφης μου αλλα αν με εβαλαν με Την Β' ΕΣΣΟ τοτε χαλαει το προγραμμα μου και πρεπει παλι Απ'την αρχη να καθομαι να σχεδιαζω. Τι λετε να συμβαινει ;
firm

Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Δημοσίευση από firm »

Πότε έκοψες την αναβολή ;
FN

Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Δημοσίευση από FN »

Δεν εκοψα αναβολη φιλε μου, πρωτοκλητος ειμαι. Κλαση 2021.

Συνεβη και σε κανεναν αλλο αυτο το πραγμα;
Firm

Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Δημοσίευση από Firm »

Τότε από που και ως που περίμενες να μπεις Αύγουστο; Έχεις ταξινομηθεί εξ αρχής με βάση τα στοιχεία σου για β εσσο φίλε.. Αν δεν σε βολεύει παίρνεις αναβολή
FN

Απρόοπτη αλλαγή ημερομηνίας κατάταξης

Δημοσίευση από FN »

Τωρα τελειωσε το εχω αποδεχτει αλλα ξαφνιαστηκα γιατι Μου εστειλαν το μειλ 8 μερες πριν κλεισει το συστημα για τους στρατευσιμους της Β'ΕΣΣΟ [28 Φεβρουαριου κλεινει και ειναι ανοιχτο εδω και κανα διμηνο για την Β'ΕΣΣΟ], απ'την αλλη η στρατολογια ελεγε οτι υποχρεοι για στρατευση Με την Β'ΕΣΣΟ ειναι οσοι κοψουν τις αναβολες τους καθως Και πρωτοκλητοι που οι λογοι που μενουν εκτος στρατεύματος Παυουν να ισχυουν εως τις 31 ιανουαριου και δεδομενου του οτι στρατευεσαι στα 19 σε συνδυασμο με Οτι 19 εγινα στις 21 φεβρουαριου πιστευα οτι θα με μετρουσαν με την Γ'ΕΣΣΟ. Εν τελει σε ευχαριστω πολυ φιλε μου Που ασχοληθηκες με το θεμα καθ'οτι βλεπω εισαι ο μοναδικος.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες