Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Σαραντος
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Σεπ 03, 2019 5:24 pm
Τοποθεσία: Πολιτης
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Σαραντος »

Παιδιά έλεγα να κάναμε μια συνομηλια στο φειςμπουκ να τα λέμε πιο άνετα όπως η λφ τη λετε;
δημητρης98

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

Σαραντος έγραψε:Παιδιά έλεγα να κάναμε μια συνομηλια στο φειςμπουκ να τα λέμε πιο άνετα όπως η λφ τη λετε;


οκ είναι μέσα

!

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από ! »

Lefteri,sarantinos, είναι καλή ιδέα να κάνουμε μια ομάδα στο φβ και να την ανεβάσουμε εδώ για να συντονιστούμε καλύτερα.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Σαραντος έγραψε: Παιδιά έλεγα να κάναμε μια συνομηλια στο φειςμπουκ να τα λέμε πιο άνετα όπως η λφ τη λετε;
Φιλε μου αν ειναι να κανεις καποια ομαδα πες μου να σου στειλω σε προσωπικο μηνυμα το φεισμπουκ μου !
Σαραντος
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Σεπ 03, 2019 5:24 pm
Τοποθεσία: Πολιτης
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Σαραντος »

Και εγώ μέσα αν ξέρει κάποιος να φτιάξει να ανεβάσουμε το λινκ εδώ και να μπαίνει όποιος θέλει ειναι πολύ πρακτικό το έχουν και οι λιμενοφιλακες
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Καλημερα σε ολους ! Επειδη βρισκομαι εκτος Βολου και δεν εχω μαζι μου τον υπολογιστη , προσπαθησα κι εκανα μια ομαδα αλλα μεσω κινητου. Δεν ξερω αν ειναι αποτυχια ή οχι χεχε. Εδω ειναι ο συνδεσμος:https://www.facebook.com/groups/1217308268452367/?ref=share
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Παιδες οσοι θελετε να τα λεμε απτο φεισμπουκ πιο γρηγορα κι ευκολα , πατε στον συνδεσμο που εστειλα σε προηγουμενο μηνυμα , πατηστε να γινεται μελος κι απο εκει θα σας προσθεσω στην συνομιλια μας που εχουμε. Ειμαστε 4 ατομα προς το παρον !
Π.Α.

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Π.Α. »

Λευτέρη έστειλα και εγώ έτοιμα στην ομάδα. Με κάνατε και εφτιαξα fb αλλά χαλαλι χαχα. Τα λέμε εκει
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από greenalexyo »

Πότε θα μάθουμε αν θα βγάλει ΟΒΑ ή ΕΠΟΠ επιτέλους ;
Panos

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Panos »

greenalexyo έγραψε:Πότε θα μάθουμε αν θα βγάλει ΟΒΑ ή ΕΠΟΠ επιτέλους ;
Τα περισσότερα site γράφουν για οβα.
.

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από . »

https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/eav-proslipseis-expres-me-haraktira-monimotitas-ston-orizonta-300-diorismoi
Βάσω 97

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Βάσω 97 »

Ρε παιδιά τελικά τι θα γίνει; θα βγάλουν για ΕΠΟΠ ή δεν ξέρουμε ακόμα τπτ; ας βγάλει για ΕΠΟΠ τουλάχιστον και ας είναι κ μετά το Πάσχα!!! Έχει καταντησει αηδία με τους καθυστερημένους πού έχουμε μπλέξει!!!

NAVY

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από NAVY »

Απ οτι λενε και ακουγεται Βασω οτι θα παρουν ΟΒΑ. Τωρα βεβαια πολλα ακουγονται... Και λεγονται! Η γνωμη μου ειναι οτι κατι επισημο δεν εχει ακουστει! Ελπιζω κατι να βγαλουν! Τωρα ειμαστε σε αναμονη!
Δώρα

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Δώρα »

"Οι επιτελείς προτιμούν προσλήψεις ΕΠΟΠ με τη δυνατότητα να εξειδικεύονται και να παραμένουν και πέραν των 5 ετών ώστε να έχουν κίνητρο να ενσωματωθούν στον κορμό των Ενόπλων Δυνάμεων.
Οι Οπλίτες Βραχείας Ανακατάταξης αποτελούν έναν θεσμό ο οποίος δεν φαίνεται να αποδίδει καθώς οι νέοι σκέφτονται μακροπρόθεσμα το μέλλον τους και όχι σε ορίζοντα τριών ή το πολύ έξι ετών.

Ο χρόνος πλέον πιέζει αμείλικτα ώστε να ληφθούν άμεσα αποφάσεις. "

Παιδιά... Κάντε καμιά προσευχή να πάρουν μπρος οι διαδικασίες να δούμε μια άσπρη μέρα βρε αδερφέ.

Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2019)

Δημοσίευση από Player7 »

Παιδια σε ενδεχομενη προκηρυξη εποπ, πιστευετε θα μετραει το διπλωμα Γ' κατηγοιας;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες