Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Τακης1991
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2015 12:45 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Δημοσίευση από Τακης1991 »

Χρονια πολλα στην παρεα, Συγνωμη αλλα λογο αρκετων και Διαφορετικων απαντησεων, βοηθηστε με λιγο. Οι προσληψεις ΟΒΑ θα εχουν Ηλικιακό κριτηριο Μεχρι 28 ετων και Χωρις να εχουν περασει 3 ετη απο την στιγμη απολυσεως ; Και αν αυτο ισχυει, που βρεθηκε γραμμενο; Ευχαριστω πολυ!

esoes

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Δημοσίευση από esoes »

Τακης1991 έγραψε:Χρονια πολλα στην παρεα, Συγνωμη αλλα λογο αρκετων και Διαφορετικων απαντησεων, βοηθηστε με λιγο. Οι προσληψεις ΟΒΑ θα εχουν Ηλικιακό κριτηριο Μεχρι 28 ετων και Χωρις να εχουν περασει 3 ετη απο την στιγμη απολυσεως ; Και αν αυτο ισχυει, που βρεθηκε γραμμενο; Ευχαριστω πολυ!



Φυσικά και ισχύει, το που βρέθηκε γραμμένο σε προκήρυξη για ΟΒΑ το 2017.

Προκήρυξη ΟΒΑ 2017

Δημήτρης

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Γεια σου εσοες δεν ξέρω για ποιον πανο με λες ( μάλλον θα αναφέρεσαι σε άλλον πελάτη του ίντερνετ καφέ που βρισκομαι.)αλλά ξέρω ότι μερικοί εδώ μέσα το είδατε κεπ και κραζετε οπότε θέλετε επειδή βοηθατε. Αν ξες απαντά στην ερώτηση που έκανα δεν είδα να γίνεται απο αλλον. Η τουλάχιστον πες ένα επίσης στην ευχή μου.Εικόνα
Fanis K.
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Μαρ 26, 2019 6:38 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Δημοσίευση από Fanis K. »

Για να μην λέμε πολλά ΟΒΑ είπαν θα βγάλουν μετά τις γιορτές. Μέσα στον Ιανουάριο.

Επίσης πολλές ερωτήσεις έχουν απαντηθεί ξανά και ξανά και άλλες ερωτήσεις είναι άκυρες.

Εδώ μιλάμε για προκήρυξη ΟΒΑ.

Κατανοώ ότι κάποιος μπορεί να μπήκε τώρα στο νήμα και να μην ξέρει τίποτα, καλό είναι να κοιτάξει όμως και στις προηγούμενες σελίδες για να μην ρωτάει άσκοπα.

Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2019)

Δημοσίευση από greenalexyo »

Δημητρης έγραψε:Παιδια χρονια πολλα. Ξερει κανεις αν μπορουμε να δηλωσουμε σαν τοποθετηση ζ μακ η ετα οσοι μπουμε οβα του χρονου;
Ναι μπορείτε όπως και έκαναν άλλοι πιο πριν.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες