Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικος μανολιας.

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Νικος μανολιας. »

Παιδια για ποτε λενε οτι θα βγαλουν προσλυψης;
Agathius
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Οκτ 26, 2018 6:27 pm
Τοποθεσία: Κάπου εκεί έξω
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Agathius »

Κανείς δεν ξέρει. Μερικοί λένε πριν τις εκλογές, αλλά αυτό δεν είναι βέβαιο. Μάλλον με την οικονομική ανάκαμψη σε 1-4 χρόνια θα γίνουν προσλήψεις.
Greek Soldier

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Greek Soldier »

Όλοι μιλούν για προεκλογικά... εκτιμώ πως το 19 θα τελειώσει αυτό το παραμύθι με αυτήν την τόσο "περιβόητη προκήρυξη"Για να δούμε τι θα γίνει !!!

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Nassos »

Μ'αρέσει που μερικοί γράφετε με διαφορετικά ονόματα λες και δεν βλέπουμε την IP σας...
Nikos Chatzoglou__1
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 09, 2015 2:19 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Nikos Chatzoglou__1 »

Στον προϋπολογισμό του 2019 πάντως δεν προβλέπεται κανένα κονδύλι για νέους εποπ, οπότε από το 2020 και αν.
Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Νικο μήπως ξερεις για αστυνομία προυπολογισμο για ποσες προσλήψεις εχει γιατι ψαχνω και δεν βρισκω
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Οβα07

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Οβα07 »

Εγώ νομίζω μόνο οβα θα ξανά βγάλει ερχεσ του 19
Νικος μανολιας

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Νικος μανολιας »

Καποια στιγμη θα βγαλη δεν γινεται να μη βγαλη
Aristos Crypton G.7

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Aristos Crypton G.7 »

Απαραίτητο να βγει διότι οι μονάδες έχουν άμεση ανάγκη για προσωπικό. το δυναμικό του στρατού έχει μειωθεί κατά πολύ από το 2009 έχουν να βγάλουν σχεδόν μια δεκαετία. παρα πολυ μεγάλο χρονικό διάστημα
Greek Army

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Greek Army »

Έχω ακούσει ότι χρειαζονται άτομα για εποπ και για Οβα γιατι κάποιοι φεύγουν και αυτοί που έμειναν προφανώς επήραν Προαγωγή βαθμού όποτε κάτι θα γίνει το πότε και γιατί πότε δεν θα γίνει κάνεις δεν το ξέρει (θεωρητικά) Προεκλογικά θα ανοίξουν (η προκηρύξεις) εγώ έχω μια Απορία πρέπει να πούμε μεσώ ΑΣΕΠ και Μετα Τα αθλήματα. έχω Τα μόρια για Να μπω το θέμα μου είναι μεσώ ΑΣΕΠ θα μπω γιατί και αυτό είναι ένα Θέμα Εικόνα

andrkyri
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 8:39 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από andrkyri »

Βασική προδιαγραφή του ΑΣΕΠ είναι να έχεις αγγλικα και υπολογιστές, ότι άλλο έχεις πέρα από αυτά είναι θα προσμετρώνται έξτρα! Αθλήματα κανονικά όπως δίνουμε για τις στρατιωτικές σχολές. Πάντως, τι μέσω ΑΣΕΠ τι μέσω υπουργείου Εθνικής Άμυνας παντα θα μπαίνουν οι βυσματουχοι.
The Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 10:54 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από The Marine »

Σε περίπτωση προκυρηξης ουσιαστικά ίδια ακριβώς δε θα είναι με αυτήν πριν 9 χρόνια; Τι θα πει μέσω ΑΣΕΠ; Αλλάζει κάτι; Υπολογιστές και αγγλικά έτσι κι αλλιώς ήταν έξτρα μόρια και στην τότε προκυρηξη
"Θαρσείν Χρή" ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΩΝ
Greek Army

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Greek Army »

Εγώ ότι έχω καταλάβει ότι (ΑΣΕΠ) είναι να μην μπαίνουν τα βύσματα και είναι λογικό (θεωρητικά) και Έτσι Είναι Το Σωστό Γιατί Προφανώς Υπάρχουν Πολλές Αδικίες Και για Αυτό Βγήκε Το (ΑΣΕΠ)
Aristos Crypton G.7

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Aristos Crypton G.7 »

Αυτό που λέτε κάποιοι περί βύσματος δεν μπορώ να το καταλάβω ειλικρινά. οταν μιλάμε για προκήρυξη σημαίνει ότι καταθέτουμε δικαιολογητικά. δηλαδη ένας που έχει αγγλικά πτυχιο υπολογιστές πτυχίο και οτιδηοτιδ άλλο δεν θα μπει και θα μπει κάποιος που δεν πληρεί τις προϋποθέσεις; Δεν στέκουν αυτά που λέτε. δεν υπάρχει προκήρυξη που να μην απαιτεί κάποιες προϋποθέσεις.

User

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από User »

Επειδή οι προκυρυξεις του υπουργείου Άμυνας δεν είναι μέσω ασεπ και επειδή τα αποτελέσματα δεν είναι ξεκαθαρα
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες