Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
margm
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 14, 2022 1:36 am
Επικοινωνία:

2022 Γ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από margm »

Str vpv έγραψε:Με το που κατεβεις απο το πλοιο θα δεις στρατονομους να σας περιμένουν και θα σας φωνάζουν ονομαστικά που να στηθειτε. Θα είναι και άλλοι μαζί σου. Και εγώ εκεί παρουσιάστηκα αλλά έφυγα μετα
Κατάλαβα, βέβαια εμένα το σημείωμα κατάταξης λέει έρευνας και πληροφορικής. Θα δούμε πως θα πάει. Ευχαριστω.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Σάβ Μάιος 14, 2022 12:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αβραάμ

2022 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Αβραάμ »

Καλημέρα, παρουσιάζεται κάποιος άλλος στις 19 Ιουλίου στο Λιβαδοχώρι Λήμνου;
Χρήστος

2022 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Χρήστος »

Καλησπέρα παίδες παρουσιαζομαι την Δευτέρα 18 Ιουλίου στο Λιβαδοχώρι Λήμνου στο στρατόπεδο του Καρδάμυλα μηχανικό σώμα ξέρουμε καμία πληροφορία πως είναι και γνκα?
Senjar
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 06, 2022 3:45 pm
Επικοινωνία:

2022 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Senjar »

Καλησπέρα απο Θεσσαλονίκη.18 Ιουλίου παρουσιάζομαι στο Στρατόπεδο Καρδάμηλα. Έκανα ενα Discord για να συνεννοηθούμε πιο εύκολα: https://discord.gg/jJBy9nRy9K

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Senjar την Τρί Ιούλ 12, 2022 9:49 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αβραάμ

2022 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Αβραάμ »

Εντάξει φίλε, μπήκα στον σέρβερ
Αβραάμ

2022 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Αβραάμ »

Έχουμε καμιά πληροφορία για το πως είναι τα πράματα μέσα στο στρατόπεδο; Τι παίζει από συνθήκες γενικά και αν είναι αυστηρά;
SteliosKr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 2:13 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από SteliosKr »

Καλησπερα παιδια, παρουσιαζομαι στη Λημνο στις 21/9. Ειμαι απο Θεσσαλονικη.
Λογικα με ΚΤΕΛ ως την Καβαλα στις 20/9 και μετα πλοιο ως την Λημνο.Κανεις αλλος;

Άβαταρ μέλους
christoskrz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 9:00 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από christoskrz »

Καλησπερα Παιδια, παρουσιαζομαι στην Λημνο και εγω στις 19/9 απο Ευβοια και το προβλημα μου ειναι οτι για αυτην την ημερομηνια δεν εχει καραβι και το πιο κοντινο αεροπλανο ειναι στις 18/9.Μπορει καποιος να με βοηθησει στο τι μπορω να κανω περα απο το να μεινω σε ξενοδοχειο ενα βραδυ;

korifeos3
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 5:26 am
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από korifeos3 »

Καλησπέρα και εγώ 21/9 για λιβαδοχώρι λήμνου από θεσσαλονίκη.
Str vpv
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2022 4:41 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Str vpv »

christoskrz έγραψε:Καλησπερα Παιδια, παρουσιαζομαι στην Λημνο και εγω στις 19/9 απο Ευβοια και το προβλημα μου ειναι οτι για αυτην την ημερομηνια δεν εχει καραβι και το πιο κοντινο αεροπλανο ειναι στις 18/9.Μπορει καποιος να με βοηθησει στο τι μπορω να κανω περα απο το να μεινω σε ξενοδοχειο ενα βραδυ;



Μπορείς να πας στην μονάδα που παρουσιάζεσαι στο 290 λογιξα και εγώ εκεί παρουσιάστηκα και να σε "φιλοξενήσουν" Αρκεί να τους πάρεις ενα τηλεφωνο και να τους εξηγήσεις πως έχουν τα πραγματα

Άβαταρ μέλους
christoskrz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 9:00 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από christoskrz »

Καταλαβα, σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!
nenos111
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 8:25 am
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από nenos111 »

christoskrz έγραψε:Καλησπερα Παιδια, παρουσιαζομαι στην Λημνο και εγω στις 19/9 απο Ευβοια και το προβλημα μου ειναι οτι για αυτην την ημερομηνια δεν εχει καραβι και το πιο κοντινο αεροπλανο ειναι στις 18/9.Μπορει καποιος να με βοηθησει στο τι μπορω να κανω περα απο το να μεινω σε ξενοδοχειο ενα βραδυ;

Να έχεις υπόψη σου ότι μπορείς να ζητήσεις από τη στρατολογία παράταση κατάταξης από 1 μέχρι και 5 ημέρες. Είναι κάτι που δίνεται σε όλους με μια απλή αίτηση στην οποία αναφέρεις τους λόγους της αντικειμενικής αδυναμίας προσέλευσης την ημέρα που είναι να καταταγείς

Filippos01

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Filippos01 »

Καλησπέρα, και γω το ίδιο.
Άβαταρ μέλους
sagiorgos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2022 1:24 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από sagiorgos »

Καλησπέρα φιλέ και εγώ εκεί υπηρέτησα θα σε πω οτι μπορείς να μπεις πιο νωρίς και να σε φιλοξενήσει το στρατόπεδο και να ξέρεις οτι μέτρα και στην θητεία σου φαίνεται οτι κατατάχθηκε 18/9 πχ. Αντί για 21. Οτι άλλο θες στείλε μνμ να σε πω πληροφορίες για το νησί και για τις αλλες μονάδες που υπάρχουν.
Kostas

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Kostas »

Καλησπέρα, και εγώ παρουσιάζομαι 21/9, ξέρουμε ποια είναι η κατάσταση εκεί με τα κινητά; Πως ελέγχουν κτλπ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης