Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Gio21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Gio21 »

Δεν ξερεις ότι υπάρχουν και κοντοί άνθρωποι; Εικόνα επίσης αν δεις τις αλλες μου δημοσιεύσεις δεν είμαι 1.68 την σχολή την χάνω για κάποια χιλιοστά.
Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Αν το χανεις οντως για λιγα χιλιοστά πραγματικα εισαι πολυ άτυχος δυστυχώς μεσα σε αυτο το παρακράτος
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Άβαταρ μέλους
Gio21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Gio21 »

Εχω μετρηθει σε 3 περιπτωσεις με μεγαλη ακριβεια.2 σε ορθοπαιδικο και 1 στην γυμναστικη ακαδημια για πτυχιακη ενος φιλου και στις 3 βγηκα λιγα χιλιοστα κατω απο το 1.70. Το θεμα ειναι οτι το μετρο ειναι απλα αδικο για πολλα παιδια και παραμενει καλως η κακως εξαιτιας της μεγαλης ζητησης και των λιγων θεσεων που εφερε η οικονομικη κριση. Μια προχειρη ματια θα σου δειξει οτι παλιοτερα πολλοι κατω του 1.70 εμπαιναν στα αντιστοιχα σωματα
Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Gio εδω στο λιμενικό οσο ηταν μεσω ασεπ έμπαιναν και 1.60 με βυσμα τι μου λες.. Εννοειται οτι με την κριση εχουν γινει πιο αυστηροί διοτι οταν επερναν 1000 ατομα δυσκολα έκοβαν γιατι θα εμεναν κενες θεσεις. Εμενα επειδη σχεδον ολη μου η οικογένεια ειναι σε αστυνομια πυροσβεστική ενα εχω να σου πω. Τον 2ο ξαδέρφο μου τον πέρασαν παρολο που ειχαν διαπιστώσει οτι απο το ενα αυτι δεν ακουει καλα
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3252
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Αντωνης2018 έγραψε:Gio εδω στο λιμενικό οσο ηταν μεσω ασεπ έμπαιναν και 1.60 με βυσμα τι μου λες.. Εννοειται οτι με την κριση εχουν γινει πιο αυστηροί διοτι οταν επερναν 1000 ατομα δυσκολα έκοβαν γιατι θα εμεναν κενες θεσεις. Εμενα επειδη σχεδον ολη μου η οικογένεια ειναι σε αστυνομια πυροσβεστική ενα εχω να σου πω. Τον 2ο ξαδέρφο μου τον πέρασαν παρολο που ειχαν διαπιστώσει οτι απο το ενα αυτι δεν ακουει καλα


Μέσω ασεπ δεν ηταν ποτέ το λιμενικο, προκήρυξη του υπουργείου ήταν.

Και με βύσμα μπαίνουν και τώρα απο πανελληνιες, στις ΠΚΕ όταν δώσεις το καλοκαίρι, μέτρα πόσοι υπέρβαροι θα περάσουν το 1.000αρι, και δε θα μπορείς να πεις και τίποτα, γιατί όπως γράφτηκε σε άλλο θεμα, σου απαγορεύουν τα χρονόμετρα...

Εχω συγγενικο πρόσωπο που μπήκε αστυφ, ενώ το 1000αρι δε το βγάζε ούτε σε 6 λεπτά.

Επειδή έχεις άτομα στην πυροσβεστικη για ρώτα πως μπαιναν, χωρίς απολυτηριο λυκείου, και με Ι5 στον στρατό;

Όταν έπαιρνε 1.000 άτομα και η βάση είχε 12, και η σμυ κάποτε 8.000 μόρια, και έμπαινε η Σάρα και η Μάρα, τους περνούσαν έτσι γιατί δε θα συμπληρωνοταν οι θέσεις.

Άβαταρ μέλους
Gio21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Gio21 »

Και ρε μαγκες ρωταω εγω τωρα. Δεν ειναι κριμα αυτος που δεν προπονηθηκε για το 1000αρι να περασει και εγω που κανω γυμναστικη απο το γυμνασιο να μεινω εκτος αν γραψω πρωτα ο Θεος τα μορια για μισο ποντο; Θεατρο του παραλογου παιζουμε μου φαινεται οπως σε καθε αλλο τομεα του δημοσιου.

Για να μη παρεξηγηθω... Με το γυμναστικη απο το γυμνασιο εννοω ποδοσφαιρο και τα λοιπα το ειπα για να δωσω εμφαση στο οτι πιανω ολα τα ορια απροπονητος με ευκολια.
Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Εγω προσωπικά εαν δω ατομα να περνάνε τα αθληματα με παραπανω προσπαθείες θα μιλήσω δεν θα κατσω να μου φανε την θεση με σταυρωμένα χερια.. Προτείνω το ιδιο και σε εσας. Στο κάτω κάτω αν δεν κανω λαθος η Επιτροπή στα αθληματα ειναι δοκιμοι αξιωματικοί
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από marsupilami »

Αντωνης2018 έγραψε:Εγω προσωπικά εαν δω ατομα να περνάνε τα αθληματα με παραπανω προσπαθείες θα μιλήσω δεν θα κατσω να μου φανε την θεση με σταυρωμένα χερια.. Προτείνω το ιδιο και σε εσας. Στο κάτω κάτω αν δεν κανω λαθος η Επιτροπή στα αθληματα ειναι δοκιμοι αξιωματικοί


Οχι δεν ειναι δοκιμοι. μονιμοι ειναι

Καπιτο

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Καπιτο »

Μια ερώτηση να κάνω φιλοι μου. Απο ότι έμαθα η σχολή λιμενικού είναι πλέον μέσω πανελληνίων. Επειδη ενδιαφέρομαι να πάω σε αυτή την σχολή μπορείτε να μου πείτε πόσο πρέπει να γράψω συνολικα περιπου; Είμαι 4ο πεδίο. Σας ευχαριστώ
mysterio
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 09, 2010 3:14 am
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από mysterio »

Gio21 έγραψε:Και ρε μαγκες ρωταω εγω τωρα. Δεν ειναι κριμα αυτος που δεν προπονηθηκε για το 1000αρι να περασει και εγω που κανω γυμναστικη απο το γυμνασιο να μεινω εκτος αν γραψω πρωτα ο Θεος τα μορια για μισο ποντο; Θεατρο του παραλογου παιζουμε μου φαινεται οπως σε καθε αλλο τομεα του δημοσιου.

Για να μη παρεξηγηθω... Με το γυμναστικη απο το γυμνασιο εννοω ποδοσφαιρο και τα λοιπα το ειπα για να δωσω εμφαση στο οτι πιανω ολα τα ορια απροπονητος με ευκολια.
Είναι κρίμα και πολύ φίλε μου, όμως τα όρια σε όλα τα πράγματα τα έχουν βάλει για να έχουν τον τρόπο να κάνουν το διαχωρισμό. Καλός μου φίλος π. Χ. Κόπηκε σε διαγωνισμό Σημαιοφόρων του Λιμενικού για 1 ή μισό εκατοστό.
Ολα έχουν τη σημασία τους όπως ο ΔΜς, τα όρια στα αθλήματα κλπ. Το μόνο θέμα είναι να τηρούνται δίκαια για όλους τους συμμετέχοντες και να μην ευνοούνται κάποιοι και αδικούνται κάποιοι άλλοι.

Κουράγιο παίδες... όλοι μαζί μπορούμε... και κάτι θα γίνει...
Άβαταρ μέλους
Gio21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Gio21 »

Σύμφωνο φίλε και ισχύει αυτό που λες. Από τη μια είναι άδικο για το γεγονός ότι σε άλλους παράγοντες όπως τα αθλήματα θεωρείται θεμιτό να κάνουν τα στραβά μάτια. Αλλά εγώ θα στο πάω και άλλου γιατί να κοπω ρε συ για κάτι που δεν έχω καμία δυνατότητα στο να αλλάξω ρε αδερφέ εάν μπορώ να το υπερκάλυψω; Δεν μπορείς να μου λες είσαι κοντός δεν κανείς βάλε κάποια αντικειμενικά κριτήρια εξέτασε με πάνω σε αυτά και αν δεν κάνω κόψε με. Η λογική της εξέτασης είναι από μόνη της άδικη και για αυτό είμαστε το μόνο κράτος που έχει ακόμα το ίσιο όριο ύψους
Άβαταρ μέλους
Gio21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Gio21 »

Συμφωνώ* η αυτόματη διόρθωση στο κινητό σορρυ
Άβαταρ μέλους
Αντωνης2018
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2018 2:51 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από Αντωνης2018 »

Μάγκες μονο το διαβασμα μας σώνει. Καντε και κανα αθλημα γιατι θα τρελαθείτε... Κουράγιο και υπομονή
Πειθαρχεία ευπραξιας μήτηρ
vardtrooper
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 11, 2017 10:20 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από vardtrooper »

Φίλε εσύ που είπες για τα μόρια πιο πάνω θα είναι πάνω κάτω κοντά στην αστυφυλάκων οι Λιμενοφυλάκες και στην αξιωματικών οι σημαιοφόροι του Λ. ΣΑντώνη δίκιο έχεις φίλε τουλάχιστον εγώ ξελαμπικαρω αλλιώς και αθλουμαι παράλληλα.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Το Λιμενικό στις Πανελλήνιες;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Καπιτο έγραψε:Μια ερώτηση να κάνω φιλοι μου. Απο ότι έμαθα η σχολή λιμενικού είναι πλέον μέσω πανελληνίων. Επειδη ενδιαφέρομαι να πάω σε αυτή την σχολή μπορείτε να μου πείτε πόσο πρέπει να γράψω συνολικα περιπου; Είμαι 4ο πεδίο. Σας ευχαριστώ


Με κάτω από 16.500 μόρια θεωρώ ότι δεν έχει ελπίδες κάποιος.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης