Κατώτερο πλήρωμα στο Εμπορικό Ναυτικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Τακης1991
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Απρ 09, 2015 12:45 pm
Επικοινωνία:

Κατώτερο πλήρωμα στο Εμπορικό Ναυτικό

Δημοσίευση από Τακης1991 »

Καλησπερα Θα ηθελα οποιος γνωρίζει να με βοηθήσει. Το ερωτημα μου ειναι, που θα πρεπει να απευθυνθώ απο την στιγμη που θα εκδοθει το ναυτικο μου φυλλάδιο και θα το εχω στα χέρια μου για Εργασία σε Πλοίο ως ΝΑΥΤΗΣ Δηλαδη πως πιανει κανεις δουλεια στα Καράβια; ... Θέλει γνωστό; Να παω πορτα πορτα σταν Πειραια και να αφηνω Βιογραφικά; Στέλνω σε εταιρίες καποιο e-mail; Εχω την εντυπωση πως λογο ανεργειας εχουν στραφει πολλα ατομα στην θαλασσα ώς ναυτες, περα απο τους αξιωματικους που βγαινουν καθε χρονο, αλλα οι αξιωματικοι ειναι αλλη υποθεση, το ερωτημα μου αφορα καθαρα τους ναύτες.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Κατώτερο πλήρωμα στο Εμπορικό Ναυτικό

Δημοσίευση από dn24 »

Τακης1991 έγραψε:Καλησπερα Θα ηθελα οποιος γνωρίζει να με βοηθήσει.
Το ερωτημα μου ειναι, που θα πρεπει να απευθυνθώ απο την στιγμη που θα εκδοθει το ναυτικο μου φυλλάδιο και θα το εχω στα χέρια μου για Εργασία σε Πλοίο ως ΝΑΥΤΗΣ
Δηλαδη πως πιανει κανεις δουλεια στα Καράβια; ... Θέλει γνωστό; Να παω πορτα πορτα σταν Πειραια και να αφηνω Βιογραφικά; Στέλνω σε εταιρίες καποιο e-mail;

Εχω την εντυπωση πως λογο ανεργειας εχουν στραφει πολλα ατομα στην θαλασσα ώς ναυτες, περα απο τους αξιωματικους που βγαινουν καθε χρονο, αλλα οι αξιωματικοι ειναι αλλη υποθεση, το ερωτημα μου αφορα καθαρα τους ναύτες.


Προσωπικά επειδή ήμουν στην κουβέρτα ως Τζόβενο πριν μπώ στην Ακαδημία, απορώ γιατί επιμμένεις τόσο για την επιστασία της κουβέρτας. Για εμένα, να πας επίκουρος ή ακόμα καλύτερα ως καθαριστής μηχανής. Να σακατευτείς θές;

Εταιρεία θα βρείς μόνο door-to-door, οποιονδήποτε άλλο τρόπο (email) ξεχασέ τον. Εχω κάνει ένα πόστ άξιο προσοχής, εδώ , περιηγήσου στην ιστοσελίδα, και βρες όλες τις ναυτιλιακές με πλοία ακτοπλοϊκά. Υποχρεούσαι να φτιάξεις βιογραφικό με επισυνναπτόμενη φωτογραφία σου υποχρεωρικά, και θα περνάς απο τις εταιρείς ζητώντας τον υπεύθυνο πληρωμάτων για να σε δεί.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες