ΣΥΡΙΖΑ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΡΙΖΑ

Δημοσίευση από pame_pali »

Εγω σου λεω τιποτα δε θα γινει. Ουτε εδαφος ουτε τιποτα. Μονο αν χασει η Τουρκια τα 133,000τχλμ (αν τα ζητησει πισω η Ρωσια το 2020) και δημιουργηθει Κουρδικο κρατος... Τοτε ισως χασουμε κανα νησι κ καμια Θρακη.
AtomicYeti
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τετ Ιουν 03, 2015 5:34 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΡΙΖΑ

Δημοσίευση από AtomicYeti »

pame_pali έγραψε:Εγω σου λεω τιποτα δε θα γινει. Ουτε εδαφος ουτε τιποτα. Μονο αν χασει η Τουρκια τα 133,000τχλμ (αν τα ζητησει πισω η Ρωσια το 2020) και δημιουργηθει Κουρδικο κρατος... Τοτε ισως χασουμε κανα νησι κ καμια Θρακη.


Δεν μιλούσα μόνο για εδάφη, εχθές μιλούσα με ένα γνωστό εκπαιδευτικό που πήρε τα παιδιά της τάξης του και πήγανε στο CERN. Εκτός των εγκαταστάσεων δεν τολμούσαν να πουν οτι είναι Έλληνες, γιατί παντού μας βρίζουν. Έχουμε χάσει το παιχνίδι των εντυπώσεων, και είναι το μοναδικό παιχνίδι που μετράει. Τα εδάφη είναι το λιγότερο.
Destiny comes to those who listen,the rest will meet their fate!
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΡΙΖΑ

Δημοσίευση από pame_pali »

AtomicYeti έγραψε:
pame_pali έγραψε:Εγω σου λεω τιποτα δε θα γινει. Ουτε εδαφος ουτε τιποτα. Μονο αν χασει η Τουρκια τα 133,000τχλμ (αν τα ζητησει πισω η Ρωσια το 2020) και δημιουργηθει Κουρδικο κρατος... Τοτε ισως χασουμε κανα νησι κ καμια Θρακη.


Δεν μιλούσα μόνο για εδάφη, εχθές μιλούσα με ένα γνωστό εκπαιδευτικό που πήρε τα παιδιά της τάξης του και πήγανε στο CERN. Εκτός των εγκαταστάσεων δεν τολμούσαν να πουν οτι είναι Έλληνες, γιατί παντού μας βρίζουν. Έχουμε χάσει το παιχνίδι των εντυπώσεων, και είναι το μοναδικό παιχνίδι που μετράει. Τα εδάφη είναι το λιγότερο.
οποιος ειναι σκεπτομενος και ξερει τι παιζει (για κατοικους εξωτερικου μιλω) δε σου λεει τιποτα. Ισα ισα σε θαυμαζει.

Άβαταρ μέλους
cristi
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 05, 2016 3:52 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΡΙΖΑ

Δημοσίευση από cristi »

Όταν έχεις πει τόσα ψέματα στο λαό, μοιραία οι τύψεις συνειδήσεως που σε βασανίζουν σε οδηγούν στην πολιτική αυτοκτονία.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες