Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
guest

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από guest »

Καλησπέρα, θα ήθελα να σας ρωτήσω για την σειρά στην οποία καλούμαστε να παρουσιαστούμε για ΠΚΕ. Επηρεάζεται αν έχουμε δηλώσει και σχολές υπαξιωματικών και πώς καθορίζεται γενικά;
Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Πρώτα Ξεκινάνε Τις ΠΚΕ οι Σχολές Της Αεροπορίας Μετα του στρατού και μετα του Ναυτικού. Η Σειρά Με την οποια Καθορίζετε Ειναι αναλογα με το αν Τελειώσατε Το Σχολείο Η οχι καθώς και με τον πρώτο γραμμα απο το Επίθετο Σας. Το αν εχεις βαλει Υπαξιωματικων Η οχι Επηρεάζει Μονο αν την εχεις βαλει πρωτη Προτίμηση. Αν την εχεις βαλει θα Εξεταστείς Εκει. Πρόσεχε Επίσης Γιατι αν Παράδειγμα Μενεις αθηνα και βαλεις πρωτη την ΣΥΔ (πχ) θα πας θεσσαλονίκη να Εξεταστείς.
Κωστας

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από Κωστας »

Παντως περσι ημουν με ατομα τα οποια ειχαν επιθετα με αρχικα γραμματα εντελως διαφορετικα το ενα με το αλλο, νομιζω δεν εχει σχεση αυτο. Καποιος μου ειχε πει πως εχει σχεση με το ποτε εκανες τα χαρτια σου αλλα δεν εχει επιβεβαιωθει κατι τετοιο απο κανενα. Ουτε απο ποια περιοχη εισαι εχει σχεση, ισως να ειναι και τυχαια.
Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Παντα εκανα τα χαρτια μου προς το τελος και παντα Ήμουνα Στην πρωτη ομαδα (301). Η Περιοχή Απο οπου εισαι Νομίζω Δεν Παίζει Ρολο
ΝΙΚΟΣ

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Παιδια θελω να ρωτησω κατι... Μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να δω τα αποτελεσματα των πκε για την σμυ γιατι μπηκα στο site της σχολης αλλα δεν βρηκα τιποταα!
Άβαταρ μέλους
SPG95
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Δευ Αύγ 12, 2013 2:54 pm
Τοποθεσία: ΠΟΛΙΤΗΣ
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από SPG95 »

ΝΙΚΟΣ έγραψε:Παιδια θελω να ρωτησω κατι... Μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να δω τα αποτελεσματα των πκε για την σμυ γιατι μπηκα στο site της σχολης αλλα δεν βρηκα τιποταα!


Ο αρμόδιος Υπολοχαγός αν θυμάμαι σωστά τον βαθμό του στην ομάδα μου 455 είπε ότι δεν θα αναρτηθεί τίποτα στο ίντερνετ για λόγους προσωπικούς του κάθε ατόμου.

'ΑΠΑΝΤΩΝ ΤΙΜΙΩΤΕΡΟΝ ΠΑΤΡΙΣ'
Άβαταρ μέλους
SPG95
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Δευ Αύγ 12, 2013 2:54 pm
Τοποθεσία: ΠΟΛΙΤΗΣ
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από SPG95 »

http://exams.minedu.gov.gr/abilities Εδώ μπαίνετε για να δείτε τις σχολές που ήσαστε επιτυχόντες... !
'ΑΠΑΝΤΩΝ ΤΙΜΙΩΤΕΡΟΝ ΠΑΤΡΙΣ'
Σ

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από Σ »

Παιδια να ρωτήσω τωρα που βγήκαν τα ονοματα όσων ειναι δεκτοι εμείς πρεπει να κάνουμε κατι ;
anaktas
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Παρ Μάιος 31, 2013 10:58 pm
Επικοινωνία:

Προκαταρκτικές Εξετάσεις (ΠΚΕ) - 2013

Δημοσίευση από anaktas »

Σ έγραψε:Παιδια να ρωτήσω τωρα που βγήκαν τα ονοματα όσων ειναι δεκτοι εμείς πρεπει να κάνουμε κατι ;


Όχι... Είμαστε στην αναμονή... Εικόνα
Amat victoria curam
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης