Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
epop4

Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Δημοσίευση από epop4 »

Παιδια εχω μια μεγαλη απορια. Οποιος μπορει και ξερει να απαντησει. Ειμαι εποπ τεταρτης σειρας και βγηκαν τα αποτελεσματα μονιμοποιησης μας. Ειμαι ειδικες δυναμεις. Εγω μονιμοποιηθηκα οπως και πολοι αλλοι συναδελφοι μου. Η αορια μου ομοως ειναι η εξης. Υπηρχαν 3 ατομα με ειδικοτητα τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων. Και γραφει και στους τρεις αποτυχων. Τοσο συμπτωματικο και οι 3; Αποκλειεται. Τι πιστευετε; Καταργηση της ειδικοτητας; Πως εγινε αυτο;

http://et.diavgeia.gov.gr/f/ypetha/ada/%CE%924%CE%A3%CE%996-3%CE%9D%CE%92

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Δημοσίευση από dn24 »

epop4 έγραψε:Παιδια εχω μια μεγαλη απορια. Οποιος μπορει και ξερει να απαντησει. Η αορια μου ομοως ειναι η εξης. Υπηρχαν 3 ατομα με ειδικοτητα τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων. Και γραφει και στους τρεις αποτυχων. Τοσο συμπτωματικο και οι 3; Αποκλειεται. Τι πιστευετε; Καταργηση της ειδικοτητας; Πως εγινε αυτο;


Αποτυχών=θα ξαναδώσουν γραπτές εξετάσεις ώσπου να πιάσουν το 70%.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
epop4

Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Δημοσίευση από epop4 »

Ειναι και τα 3 ατομα ειδικες δυναμεις με τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων, ειναι ο καθενας απο αυτους σε ενα ετεθ. Δεν γινεται να μην εγραψαν καλα, τους ηξερα ηταν μελετηροι, σωστα παιδια, χωρις φυλακες, επερναν μερος σε μαραθωνιους δρομεα, εγω υποπτευομαι οτι ειναι απο το γες καταργηση της ειδικοτητας (ετσι για να διωξουν και μερικους καθως θυμαμαι οτι αυτη η ειδικοτητα του τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων υπηρχε και δεν υπηρχε στην ουσια, δεν προχωρουσε αυτη η ειδικοτητα. Δεν εξασκουσαν αυτη την ειδηκοτητα στο στρατοπαιδο αλλα γενικα αλλα καθηκοντα. Ευχαριστω.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Δημοσίευση από dn24 »

epop4 έγραψε:Ειναι και τα 3 ατομα ειδικες δυναμεις με τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων, ειναι ο καθενας απο αυτους σε ενα ετεθ. Δεν γινεται να μην εγραψαν καλα, τους ηξερα ηταν μελετηροι, σωστα παιδια, χωρις φυλακες, επερναν μερος σε μαραθωνιους δρομεα, εγω υποπτευομαι οτι ειναι απο το γες καταργηση της ειδικοτητας (ετσι για να διωξουν και μερικους καθως θυμαμαι οτι αυτη η ειδικοτητα του τεχνιτη ηλεκτροοπτικων οργανων υπηρχε και δεν υπηρχε στην ουσια, δεν προχωρουσε αυτη η ειδικοτητα. Δεν εξασκουσαν αυτη την ειδηκοτητα στο στρατοπαιδο αλλα γενικα αλλα καθηκοντα. Ευχαριστω.


Φίλε μου το αποτυχών αυτό σημαίνει. Εγώ σαν 3η σειρά (κάποτε που ήμουν) όταν είχαν βγει τα αποτελέσματα, είχα κοιτάξει για να δω από την σειρά μου ποιοι είχαν μονιμοποιηθεί, και στους κομμένους την ίδια ένδειξη είχαν με τον χαρακτηρισμό 'αποτυχών'. Ψάξτο λίγο καλύτερα για τα άτομα που λες. Μετά όσοι είχαν την ένδειξη του αποτυχών, ξαναέγραψαν κ μονιμοποιήθηκαν.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
epop4

Τεχνίτης Ηλεκτροοπτικών Οργάνων

Δημοσίευση από epop4 »

Ναι δεν ειπα οτι δεν θα μονιμοποιηθουν. Η εντυπωση που μου εκανε και εγραψα αυτο το αρθρο για ενημερωση, καθως και για να να διαβασουν αν διαβασουν και οι 5 σειρα εποπ με την ιδια ειδικοτητα, για να προετοιμαστουν, να ψαχτουν να δουν τι συμβαινει. Και φιλε μου που μου ειπες ψαξτο λιγο με τα ονοματα, το εψαξα,3 ατομα με την ιδια ειδικοτητα (πολυ σωστα παιδια αποτυχωντες και οι 3). Ισως το γες δεν φροντισε να εχει υλη για αυτη την ειδικοτητα. Και που θα βγαλει υλη να μονιμοποιηθουν.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες