Μυστικές Επιχειρήσεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Πολυβολιτής

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Πολυβολιτής »

Ισχύουν αυτά που λένε ότι γίνονται μυστικές-μαύρες επιχειρήσεις από ΟΥΚ ή είναι μύθοι;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από yandr »

Αν εννοείς ιστορίες του τύπου "μπήκαμε σε τουρκικό στρατόπεδο και κλέψαμε όλα τα βρακιά τους", τότε ο τύπος είναι πιθανότατα οπαδός του γέροντα Παίσιου.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Nassos »

Εσύ τι λες, να μην γίνονται; Σιγά μην έβγαζαν και Δελτίο Τύπου για τις συγκεκριμένες επιχειρήσεις.
Πολυβολιτής

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Πολυβολιτής »

Μάγκες, μη γελάτε... Ξέρω πράγματα που δεν πίστευα στα αυτιά μου περί "μαύρων επιχειρήσεων".Φίλε yandr δεν είσαι και πολύ έξω. Μην τα χλευάζετε...

Αν και όποιον ΕΤΑτζή, ΟΥΚα ή Ζητά ρωτήσετε θα σας πει "μα καλά ποιος λέει αυτές τις μαλακίες, φυσικά και όχι"

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από yandr »

Πολυβολιτής έγραψε:.Αν και όποιον ΕΤΑτζή, ΟΥΚα ή Ζητά ρωτήσετε θα σας πει "μα καλά ποιος λέει αυτές τις μαλακίες, φυσικά και όχι"

Επομένως τίθεται το ερώτημα ποιοι είναι αυτοί που τα διαρρέουν, εφόσον οι άμεσα εμπλεκόμενοι τα διαψεύδουν.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Προφανώς αναφέρεσαι σε μυστικές επιχειρήσεις (διότι το "μαύρες" δεν το καταλαβαίνω Εικόνα).

Ωστόσο ειλικρινά πιστεύεις ότι θα έμπαινε στην διαδικασία λόγω της φύσης των αποστολών αλλά και της υπηρεσίας τους κάποιος απο αυτούς να σου δώσει οποιαδήποτε πληροφορία;

Δεν γίνονται αυτά αγόρι μου.

Πολυβολιτής

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Πολυβολιτής »

Αυτοί που τα διαρρέουν είναι οι άμεσα εμπλεκόμενοι... Απλά οι υπόλοιποι του χώροι τα διαψεύδουν και λογικό είναι. Ακόμη και αν τα είχαν κάνει οι ίδιοι προκείεται να το λέγανε για ευνόητους λόγους.
Πολυβολιτής

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Πολυβολιτής »

Μαύρες=ΜυστικέςΕικόνα
Πολυβολιτής

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Πολυβολιτής »

Και δε λέω ότι γίνονται μόνο απ'την πλευρά μας. Και οι Τούρκοι τα ίδια μας έκαναν (τώρα δεν ξέρω... Αλλά για άλλες δεκαετίες ναι)
armymania

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από armymania »

Εχω ακουσει απο πολλους οτι μοναδες οπως η ΔΥΚ, το ΕΤΑ, και η Ζ'ΜΑΚ περνουν μερος σε αληθινες αποστολες ιδιαιτερα συγκαλυμενες στις οποιες κιολας Και τα εθνοσημα για να μην αποκαλειφθει η προελευση τους αν ποιαστουν... Ξερετε αν ισχυει ;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από yandr »

Αν το έχεις ακούσει από πολλούς, μάλλον δεν είναι και πολύ καλά συγκεκαλυμμένες.

Ελλην καταδρομεας
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Τρί Σεπ 03, 2013 5:18 pm
Τοποθεσία: αρχιλοχιας-ΣΜΥ
Επικοινωνία:

Μυστικές Επιχειρήσεις

Δημοσίευση από Ελλην καταδρομεας »

armymania έγραψε:Εχω ακουσει απο πολλους οτι μοναδες οπως η ΔΥΚ, το ΕΤΑ, και η Ζ'ΜΑΚ περνουν μερος σε αληθινες αποστολες ιδιαιτερα συγκαλυμενες στις οποιες κιολας Και τα εθνοσημα για να μην αποκαλειφθει η προελευση τους αν ποιαστουν... Ξερετε αν ισχυει ;


Κανεις δεν ξερει κι κανεις δεν προκειται να μαθει.
Jerk goes cloud -----> Η μ@λ@κια παει συννεφο
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες