Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ανενημερωτος

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από ανενημερωτος »

Ξερει κανεις ποτε ξεκιναει η σχολη μετα απο ολες αυτες τις καθυστερησεις;
GUEST

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από GUEST »

Μεγάλη ερώτηση...
abg

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από abg »

Ένας φίλος στο τόπικ "δοκιμασίες Αξ/κών... " (το οποίο κλειδώθηκε) είχε γράψει πως σκέφτονται να ξεκινήσει η σχολή για εμάς την Δευτέρα 17/12.
Σε απάντηση ενός άλλου φίλου πάλι στο τόπικ "δοκιμασίες Αξ/κών... " τι γραφειοκρατικό Απομένει ακόμα, νομίζω πως τώρα η σειρά έχει ως εξής:
1. Η Υ. Δ. Ε. Θα βγάλει την έγκριση βεβαίωσης,
2. Θα σταλεί στη συνέχεια για Φ. Ε. Κ. Διορισμού (αυτό που δημοσιεύτηκε ήταν η κύρωση των πινάκων)
3. Μας αποστέλλουν πρόσκληση για την αποδοχή διορισμού
4. Παρουσιαζόμαστε, αποδεχόμαστε τον διορισμό και ορκιζόμαστε. Τότε ξεκινάει η υπαλληλική σχέση.
guest

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από guest »

Έχει κανείς καμία πληροφορία για το πότε υπολογίζεται να μας καλέσουν; Εγώ το βλέπω για μετά τις γιορτές αφού πρέπει να ειδοποιηθούμε τουλάχιστον 10 ημέρες πρίν.
GUEST

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από GUEST »

Λογικά πρίν τις γιορτές. Το πιθανότερο διάστημα είναι από 15 έως 28 Δεκέμβρη.
abg

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από abg »

Οταν λες '' αφού πρέπει να ειδοποιηθούμε τουλάχιστον 10 ημέρες πρίν'' τι εννοείς ακριβώς;
είναι προσωπική επιθυμία το δεκαήμερο της ειδοποίησης Ή υπάρχει προθεσμία από τη νομοθεσία?
PS

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από PS »

Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα πρέπει, κατα την γνώμη σας, Να αρχίσουμε απο τωρα την διαδικασία διαγραφής απο συλλόγους, ασφαλιστικά ταμεία κ. Τλ για όσους είναι γραμμένοι σε αυτά Ή είναι πιο ασφαλές να περιμένουμε και το ΦΕΚ διορισμού;
ΝΙΚ

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από ΝΙΚ »

Εγώ Προσωπικά Θα Ήθελα Ενα Χρονικό Περιθώριο Ετσι Ώστε Να Ενημερώσω Το Αφεντικό Μου οτι σε 10 Μέρες Φεύγω Απο την Δουλειά. Παρά Να του πω οτι Φεύγω Αύριο σαν τον κλεφτη Και να Κόψει Τον Λαιμό Του. Έχω Άδικο?
Άβαταρ μέλους
hERmes1
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 23, 2012 8:05 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από hERmes1 »

PS και ΝΙΚ εύλογοι οι προβληματισμοι σας. Το ιδιο θεμα εχω κι εγώ. Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί τέτοια προχειρότητα. Και ξεχνάτε και κάτι άλλο βασικό. Δεν θα χρειαστούμε οι εκτός Αθηνών να ψάξουμε για σπίτι; Να κάνουμε μετακόμιση; Δυστυχώς δείχνουν να μην μας υπολογίζουν. Αλλά έτσι όπως έχουν ερθει τα πραγματα λέμε να μας πάρουν και θα τα ξεπερασουμε όλα τα άλλα προβλήματα.
abg

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από abg »

Νικ ειναι ακρως λογικο το 10ημερο αλλα μακαρι να ειναι και εφικτο απο πλευρας Υπηρεσιας εξαιτιας του παγωματος των προσληψεων απο 01/01/13...
Για τους μη Αθηναιους καπου ειχα ακουσει οτι προβλεπεται να μεινετε και εντος σχολης αλλα δεν το εψαξα παραπανω λογω του οτι ειμαι Αθηναιος...
Πιστευω οτι απο αυριο θα εχουμε ταχιστες εξελιξεις...
ΤΑΣΟΣ

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ »

Εχω την εντύπωση πως στη σχολή μπορούν να εξυπηρετηθούν καποια άτομα ως προς τη διαμονή, τον πρώτο καιρό τουλάχιστον!
Guest

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από Guest »

Αύριο θα έχουμε νέα. Όλα είναι προαποφασισμένα... Φίλος Δόκιμος μου είπε ότι μας αναμένουν την επόμενη εβδομάδα και ότι έχουν ήδη οριστεί οι καθηγητες για το πρόγραμμα σπουδών μας... Υπομονή λίγες ώρες ακόμη
guest

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από guest »

Η πληροφορία αυτή, πως σήμερα θα ανακοινωθεί η ημερομηνία κατάταξης από που προέρχεται?
Info

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από Info »

Κατά πάσα πιθανότητα η ημερομηνία κατάταξης είναι 27η Δεκεμβρίου.
Στάθης

Σχολή Ανθυποπυραγών - Κατάταξη

Δημοσίευση από Στάθης »

Αϊ καλά...
καλη χρονιά παιδιά!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες