Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικολέτα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 10:47 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Νικολέτα »

Παιδιά κατά πόσο λέτε να ανεβούν οι βάσεις φέτος στις Πανελλαδικές, για μηχανικούς και πλοίαρχους; Μπορεί να πάνε και στα 15000 μόρια και στα 17000 πχ;
Άβαταρ μέλους
Commander
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Οκτ 03, 2011 2:16 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Commander »

15000,17000; Μπα δεν νομιζω τοσο... Μπορει περσυ να ειχαν μεγαλη αυξηση αλλα για τοσο μεγαλες βαθμολογιες δεν νομιζω. Αν εχει αντιθετη αποψη κανενας ας το πει γιατι με ενδιαφερει και εμενα
Νικολέτα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 10:47 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Νικολέτα »

Commander έγραψε:15000,17000; Μπα δεν νομιζω τοσο... Μπορει περσυ να ειχαν μεγαλη αυξηση αλλα για τοσο μεγαλες βαθμολογιες δεν νομιζω. Αν εχει αντιθετη αποψη κανενας ας το πει γιατι με ενδιαφερει και εμενα
μεγάλη αύξηση είχαν πέρυσι; Πόσο ήταν πρόπερσι δηλαδή; Πέρσι ήταν 8.500 για μηχανικούς και 10000 για πλοίαρχους.
Άβαταρ μέλους
Commander
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευ Οκτ 03, 2011 2:16 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Commander »

Προπερσυ ηταν ακομη χαμηλωτερα, νομιζω η μηχανικων ειχε αυξηση περσυ =5000!
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Νικολέτα έγραψε:Παιδιά κατά πόσο λέτε να ανεβούν οι βάσεις φέτος στις Πανελλαδικές, για μηχανικούς και πλοίαρχους; Μπορεί να πάνε και στα 15000 μόρια και στα 17000 πχ;
δεν νομιζω τοσο.15000-17000 μορια που λες Νικολετα, το θεωρω δυσκολο,τωρα δεν ξερω κιολας. Εσεις (εννοω ολους τους υποψιφιους) διαβαστε ωστε να γραψεται οσο το δυνατον πιο καλα ωστε ΕΑΝ ανεβουν οι βασεις να Μπειτε Σιγουρα στην σχολη που θελεται.
θοδωρης

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από θοδωρης »

Θα ηθελα να μου πειτε τι μεσο ορο περιπου βαθμολογιας χρειαζεται για περασω στην σχολη εχω 13 μεσο ορο εχω ελπιδες?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από D.Y.K »

θοδωρης έγραψε:Θα ηθελα να μου πειτε τι μεσο ορο περιπου βαθμολογιας χρειαζεται για περασω στην σχολη εχω 13 μεσο ορο εχω ελπιδες;


Άνετα.
Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για εμπορικό ναυτικό και θα ήθελα να σας ρωτήσω για να περάσω πλοίαρχος στον Ασπρόπυργο πόσα μόρια χρειάζομαι. Με πανελλήνιες δίνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Tasos

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Tasos »

Cptmcdonald έγραψε:Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για εμπορικό ναυτικό και θα ήθελα να σας ρωτήσω για να περάσω πλοίαρχος στον Ασπρόπυργο πόσα μόρια χρειάζομαι. Με πανελλήνιες δίνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων


Αναλογα απο τι θελεις να περασεις απο Επαλ η Γελ;

Anonymous

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια θα δωσω πανελλήνιες αλλα επειδη δεν ξερεις τι γινεται αν δεν γραψω καλα εχω ελπιδες να περασω εμπορικο ναυτικο στον ασπροπυργο με μεσο ορο 16;
Σωκρατης

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από Σωκρατης »

Φιλε μου για μηχανικους ανεβηκαν στα 11000 μεχρι εκει και δν θα ανεβουν πολυ να το ξερεις
λευτερης

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από λευτερης »

Καλησπερα εχω μεσο ορο 14.500 υπαρχει ελπιδα για μηχανικος
xristos

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από xristos »

Παιδιά Μια Ερώτηση. Φοιτώ Στην 3η Λυκείου Του επαλ. Μπορεί Να μου πει Κάποιος Αν Μπορώ Να Περάσω Με το Απολυτήριο Μου αμα Βγάλω Μέσο Όρο 15+; Κάποιος Να μου Απαντήσει. Ευχαριστώ Εκ των Προτέρων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2012)

Δημοσίευση από D.Y.K »

xristos έγραψε:Παιδιά Μια Ερώτηση. Φοιτώ Στην 3η Λυκείου Του επαλ. Μπορεί Να μου πει Κάποιος Αν Μπορώ Να Περάσω Με το Απολυτήριο Μου αμα Βγάλω Μέσο Όρο 15+; Κάποιος Να μου Απαντήσει. Ευχαριστώ Εκ των Προτέρων


Ναι μπορείς, αλλά αυτό θα εξαρτηθεί απο το εάν θα καλύψουν τις θέσεις που θα προκηρυχθούν οι υποψήφιοι που θα γράψουν στις Πανελλήνιες επιτυχώς. Σου προτείνω να διαβάσεις (δεν θέλει και πολύ) και να περάσεις μέσω πανελληνίων Εικόνα
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες