ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από illy »

Εγώ είμαι Δ/νέας και σκέφτομαι για ΣΣΕ. Αν μου τύχει ΠΖ έχω δικαίωμα ν'αλλάξω όπλο και να πάω στο ΜΣ(μουσικό)...
Εσύ από σχολή είσαι;

Dum spiro spero
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε:
Εγώ είμαι Δ/νέας και σκέφτομαι για ΣΣΕ. Αν μου τύχει ΠΖ έχω δικαίωμα ν'αλλάξω όπλο και να πάω στο ΜΣ(μουσικό)...
Εσύ από σχολή είσαι;

Όχι. Από ΕΘΕ. Μ.(εθελοντής μουσικός). Περίπου σαν τους ΕΠ. ΟΠ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από illy »

kallitexnis έγραψε:
illy έγραψε:
Εγώ είμαι Δ/νέας και σκέφτομαι για ΣΣΕ. Αν μου τύχει ΠΖ έχω δικαίωμα ν'αλλάξω όπλο και να πάω στο ΜΣ(μουσικό)...
Εσύ από σχολή είσαι;

Όχι. Από ΕΘΕ. Μ.(εθελοντής μουσικός). Περίπου σαν τους ΕΠ. ΟΠ.
σε εσας τι ισχυει; μετα απο λιγο καιρο σας διωχνουν; εχεις τη δυνατοτητα να μονιμοποιηθεις;
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε:
kallitexnis έγραψε:
illy έγραψε:
Εγώ είμαι Δ/νέας και σκέφτομαι για ΣΣΕ. Αν μου τύχει ΠΖ έχω δικαίωμα ν'αλλάξω όπλο και να πάω στο ΜΣ (μουσικό) ...
Εσύ από σχολή είσαι;

Όχι. Από ΕΘΕ. Μ.(εθελοντής μουσικός). Περίπου σαν τους ΕΠ. ΟΠ.
σε εσας τι ισχυει; Μετα απο λιγο καιρο σας διωχνουν; Εχεις τη δυνατοτητα να μονιμοποιηθεις;
Σε όλα (οικονομικά, ασφαλιστικά κλπ είναι ίδια με τους άλλους ΕΠ. ΟΠ.). Απλά αλλάζουν τα χρόνια που παίρνεις βαθμούς. Πχ. Όταν γίνεις Λοχίας παίρνεις τους βαθμούς σαν παραγωγικός Υπαξ/κός.
ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από illy »

Είπες μουσικός έτσι; Τί όργανο παίζεις; Εγώ πάρα πολλά χρόνια έπαιζα τύμπανο στη δημοτική φιλαρμονική κ τώρα που βγήκε η προκηρυξη των επ. Οπ για να ειμαι ειλικρινης θα ηθελα να δηλωσω αυτη την ειδικοτητα αλλά δυστυχώς δεν είχα κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί ότι έχω μουσική παιδεία... Δεν πειράζει, καθε εμποδιο σε καλοΕικόνα Να σου πω κ κατι άλλο; Εχω παρατηρησει ότι εισαι πολύ ευγενικος στις απαντησεις σου, εχεις αυτο που λεμε "τακτ"Εικόνα Κ εσύ όμως αργότερα θα περασεις απο κρίση οπως οι επ. Οπ. Στην 7ετία;

Dum spiro spero
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε: είπες μουσικός έτσι; Τί όργανο παίζεις; Εγώ πάρα πολλά χρόνια έπαιζα τύμπανο στη δημοτική φιλαρμονική κ τώρα που βγήκε η προκηρυξη των επ. Οπ για να ειμαι ειλικρινης θα ηθελα να δηλωσω αυτη την ειδικοτητα αλλά δυστυχώς δεν είχα κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί ότι έχω μουσική παιδεία... Δεν πειράζει, καθε εμποδιο σε καλοΕικόνα Να σου πω κ κατι άλλο; Εχω παρατηρησει ότι εισαι πολύ ευγενικος στις απαντησεις σου, εχεις αυτο που λεμε "τακτ"Εικόνα Κ εσύ όμως αργότερα θα περασεις απο κρίση οπως οι επ. Οπ. Σην 7ετία;

εγώ περνάω φέτος απο κρίση γιατί αλλάζουν τα πτυχία κάθε χρόνο και τρέχουμε. Σε ποιά δημοτική φιλαρμονική ήσουν;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από illy »

kallitexnis έγραψε:εγώ περνάω φέτος απο κρίση γιατί αλλάζουν τα πτυχία κάθε χρόνο και τρέχουμε. Σε ποιά δημοτική φιλαρμονική ήσουν;
Καλή επιτυχία λοιπόνΕικόνα Κ εσύ γραπτές διαδικασίες ή σε ό, τι αφορά τα μουσικά όργανα; Διάβασα ότι σκέφτεσαι κ για μετάταξη. Καλή επιτυχία σε ό, τι κάνεις! Γενικά είσαι ευχαριστημένος με τη δουλειά σου;

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε:
kallitexnis έγραψε:εγώ περνάω φέτος απο κρίση γιατί αλλάζουν τα πτυχία κάθε χρόνο και τρέχουμε. Σε ποιά δημοτική φιλαρμονική ήσουν;
Καλή επιτυχία λοιπόνΕικόνα Κ εσύ γραπτές διαδικασίες ή σε ό, τι αφορά τα μουσικά όργανα; Διάβασα ότι σκέφτεσαι κ για μετάταξη. Καλή επιτυχία σε ό, τι κάνεις! Γενικά είσαι ευχαριστημένος με τη δουλειά σου;

Σήμερα πέρασα από επιτροπή ΕΠ. ΟΠ. Και έκανα μια πατάτα αλλά θα δούμε. Είμαι ευχαριστημένος. Μ'αρέσει και δεν έχω πρόβλημα.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από illy »

kallitexnis έγραψε: Σήμερα πέρασα από επιτροπή ΕΠ. ΟΠ. Και έκανα μια πατάτα αλλά θα δούμε. Είμαι ευχαριστημένος. Μ'αρέσει και δεν έχω πρόβλημα.
Καλή συνέχεια... Πατάτα; Εικόνα Δεν θα σου κοστίσει την μετέπειτα εξέλιξή σου έτσι;
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΕΘΕΜ (Εθελοντής μουσικός)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε:
yandr έγραψε:Ποια επιτροπή ΕΠΟΠ βρε παιδιά; Εδώ μιλάμε για την σχολή Ευελπίδων!
το ξερουμε οτι δεν ειναι για επ. Οπ, απλα ηθελα να μαθω τι συμβαινει κ με αυτους, αναφερει το παλικαρι οτι ειναι εθεμ... Ναι όντως, για ποια επιτροπη επ. Οπ μιλας;
Οι ΕΘΕ. Μ. περνάνε επιτροπές ΕΠ. ΟΠ. . Απλά είναι και ένας Αξ/κός του ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟς μέσα. Φέτος αν είδες είναι ΕΠ. ΟΠ. (ΜΣ).

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης