ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από OMEGA »

http://www.kataskopoi.com/3311/%CE%B4%CE%B5-%CF%86%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B9-%CE%B3%CF%81%CE%AC%CF%86%CE%B5%CE%B9-%CE%B7-%CF%84%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%AD%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%B1/
"Η Κρήτη έχει διαφορά απο τους άλλους τόπους γιατι έχει αντάρτικη καρδιά και κουζουλούς ανθρώπους"
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

D.Y.K έγραψε:Αν αληθεύει ότι θα πάρει 250 άτομα σε όλες τις κατηγορίες τότε όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε παιδιά!


Διάβασε την σελίδα 3 στο παρακάτω άρθρο και θα καταλάβεις Εικόνα
Άβαταρ μέλους
expedition
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 2:55 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από expedition »

Greek_Army έγραψε:
D.Y.K έγραψε:Αν αληθεύει ότι θα πάρει 250 άτομα σε όλες τις κατηγορίες τότε όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε παιδιά!


Διάβασε την σελίδα 3 στο παρακάτω άρθρο και θα καταλάβεις Εικόνα
Αυτό είναι η τροπολογία που είχε κατατεθεί για να παίρνει κάθε χρόνο όσους λέει, αλλά τελικά δε πέρασε!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Η τροπολογία αναφερότανε για κάθε έτος προκήρυξης όχι για κάθε χρόνο και το έδωσα απλά για να καταλάβουν τι παίζει ώστε να μην τους φαίνεται περίεργο ότι παίρνει τόσο λίγα άτομα, νομίζω ο Τσίπρας είχε προτείνει κάτι στην τροπολογία.
Άβαταρ μέλους
expedition
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 2:55 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από expedition »

Greek_Army έγραψε:Η τροπολογία αναφερότανε για κάθε έτος προκήρυξης όχι για κάθε χρόνο και το έδωσα απλά για να καταλάβουν τι παίζει ώστε να μην τους φαίνεται περίεργο ότι παίρνει τόσο λίγα άτομα.
Για κάθε έτος προκύρηξης δε το έλεγε πουθενα. Αν διαβάσεις προσεκτικά έλεγε εντός του μηνός Ιανουαρίου κάθε έτους σκέτο! Οπότε θα ίσχυε για κάθε χρόνο. Όλα αυτά βέβαια τα αναφέρω για την ιστορία αφού με αυτήν την τροπολογία είχαν σκοπό να θεσμοθετήσουν να παίρνει σταθερά κάθε χρόνο άτομα όπως οι παραγωγικές σχολές των ΕΔ που παίρνουν αντίστοιχα μέσω πανελληνίων εξετάσεων κάθε χρόνο αλλά όπως είπα και πριν η τροπολογία αυτή δε πέρασε!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Κανονικά το λιμενικό βγάζει προκηρύξεις ανά 2 χρόνια, η εξαίρεση έγινε που έβγαλε το 2008, είχε βγάλει το 7 το 9 και το 11, άρα φέτος θα έβγαζε έστω και για 10 άτομα.Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Καθαρά προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν θα βγάλει καμία προκήρυξη φέτος ούτε για το ΛΣ!
Άβαταρ μέλους
Avatar
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 4:59 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Avatar »

Καλύτερα να βγάλουν σε 2-3 χρόνια να ανεβούν και λίγο οι θέσεις σε όλα τα ΣΑ, δεν αξίζει να παίρνει 250 άτομα το λς όπως και δεν αξίζει να πάρει ας πούμε 300 πυροσβέστες. Είναι πολύ λίγες οι θέσεις και δεν θα έχουν καμία τύχη αυτοί που δεν έχουν δόντι και αυτοί που έχουν απολυτήριο κάτω των 17-18...
Τρικ είναι αυτά που κάνουν και για αυτό γίνεται τόσος ντόρος (όπως και με τους σωφρονιστικούς) για να καλύψουν τις μ... Που κάνουν και εξαθλιώνουν την χώρα περισσότερο
ΝΙΚΟΣ Α/Β ε.α.

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Α/Β ε.α. »

Φίλε Greek Army σε χαιρετώ καθώς και όλους τους φίλους εδώ μέσα. Εύχομαι να είστε όλοι καλά πάντοτε. Μετά από πολύμηνη απουσία μου που οφειλόταν σε ένα πρόβλημα υγείας [που πιστεύω ότι αποκαταστάθηκε], επανέρχομαι και ειλικρινά αισθάνομαι ευχάριστα που βρίσκομαι πάλι μαζί σας. Βλέπω ότι είμαι αποσυνδεδεμένος η απενεργοποιημένος, προφανώς λόγω της μακράς απουσίας και μη συμμετοχής μου. Δεν ξέρω αν μπορείς εσύ να με βοηθήσεις για την επανασύνδεσή μου, καθ΄όσον δεν μπορώ να θυμηθώ πως συνδέθηκα κάποτε και έχω λησμονήσει κωδικούς κ. Λ. Π. Ευχαριστώ...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Καλησπέρα και καλώς ήρθες πάλι στην παρέα μας και ελπίζω να είσαι γερός και δυνατός, δεν σε έχει απενεργοποιήσει κανένας, μπορείς να μου στείλεις σε μήνυμα εδώ το email σου ώστε να μπορέσεις να ξανά φτιάξεις κωδικό.

Εννοείται ότι το μήνυμα που θα αναφέρεις το email σου δεν θα το δημοσιεύσω.
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από asimike »

Την καλησπερα μου στα παιδια απο τα παλια! Και χαιρετω τους νεους! Χαιρομαι που και παλι 8α τα λεμε και που 8α μπορω να βοη8αω τα νεα παιδια που ενδιαφερονται!
ΕΛΛΑΣ
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Που εισαι εσυ ρε τρελιαρη; Καλησπερα. Ολα καλα?
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από asimike »

Ολα καλα δοξα το Θεο... Ειχα χα8ει για ενα διαστημα αλλα ολα οκ... Τι κανεις εσυ; Πως πας; Αν 8ες στειλε Pm
ΕΛΛΑΣ
310LELE
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1304
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2010 8:50 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από 310LELE »

Χαχαχαχαχαχα κλαιω! Δημητρη τι λεει φιλε; Αδειουχος να υποθεσω;
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Που εισαι ρε 310. Ολα καλα; Πως τα περνας; Ναι ναι αδεια! Ειπα να ενεργοποιηθω ξανα!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες