Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
amoaCristo

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από amoaCristo »

Αγαπητοι φιλοι καλησπερα σας καταρχας να ευχηθω σε ολους καλη χρονια με υγεια κ πανω απ ολα αγαπη! Ηθελα μεσω αυτου του θεματος κ με βαση της εμπειριες του καθενος να ρωτησω ποιες κατα την γνωμη σας θεωρουνται οι καλυτερες μοναδες για φανταρους δηλ ποιες εχουν καλη φημη κλπ. Συγκεκριμενα με απασχολει πολυ εντονα μιας κ παρουσιαζομααι τον φεβρουαριο Κ εχω Διαβασμα λογω της διπλωματικης μου τον σεπτεμβριο θα θελα να αξιοποιησω ακομα κ το τελυαταιο δεπτρελοπετο που θα μου δοθει για αυτο το ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο με το να μουν σπιτι αλλα τουλ θα μπορουσα να διαβασω εστω κ ενα 10ωρο πχ την εβδομαδα. Περιμενω γνςμες κ ευχαριστω εκ των προτερων για το ποιες μοναδες κατα την γνωμη σας εχουν τον περισσοτερο ελεθερο χρονο
Palios

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από Palios »

Αν εχεις χοντρο βυσμα μια ειναι η μοναδα πανελλαδικως και οποιος μου πει καλυτερη τον παραδεχομαι.Πεδιο Βολης Κρητης

Ρωτησε καποιον που εχει παει να σου πει, εγω δεν αρχιζω γιατι θα ζηλεψει πολυς κοσμος.

Gpap
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:00 pm
Επικοινωνία:

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από Gpap »

Palios ελα ρε φιλαρακι πες τπτ σε παρακαλω γιατι οκ βυσμα παιζει αλλα πες καμια λεπτομερεια! Βασικα 8ελω να μαθω αν εχειι "δραση" εκει δλδ εφοσον μιλαμε για πεδιο βολης υπαρχει "ποικιλια" οπλων κτλ με τα οποια εχει τη δυνατοτητα να ριξει καποιος; Στη σεαπ δε λεει ειναι βαρετα ενας φιλος κανει σκοπια εξω απο το πρακτικερ ημαρτον δλδ
Άβαταρ μέλους
evritis309
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 8:44 pm
Επικοινωνία:

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από evritis309 »

Και πύραυλο με πυρηνική κεφαλή μπορεί να ρίξεις άμα λάχει.
Lamporukos
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 05, 2012 12:04 pm
Επικοινωνία:

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από Lamporukos »

Παιδια επειδη απο φιλους μου ακουω οτι βυσματικα στρατοπεδα (πχ. σχιστο, στεφανοβικειο) δεν ειναι πλεον καλα ξερει κανεις να μου πει αυτην την περιοδο ποια στραατοπεδα ειναι "καλα" για εναν αθηναιο?
Guest

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από Guest »

Σχεδόν όλα, χάλια είναι.
Θα σου πρότινα να κάτσεις εκεί που είσαι για να περάσεις καλά.
Μπορεί να είναι μακριά από το σπίτι σου, αλλά το να είσαι δίπλα στο σπίτι σου και να μην τον βλέπεις είναι χειρότερο.
cp80
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Απρ 13, 2014 9:24 pm
Επικοινωνία:

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από cp80 »

Lamporukos έγραψε:Παιδια επειδη απο φιλους μου ακουω οτι βυσματικα στρατοπεδα (πχ. Σχιστο, στεφανοβικειο) δεν ειναι πλεον καλα ξερει κανεις να μου πει αυτην την περιοδο ποια στραατοπεδα ειναι "καλα" για εναν αθηναιο;
για αθηνα το πιο βυσματικο μερος για να υπηρετησεις θητεια και να εισαι χαλαρα ειναι πολεμικο μουσειο, μετοχικο ταμειο στρατου και 401 γενικο στρατιωτικο νοσοκομειο. Το πρωτο και το δευτερο ειναι για χοντρα βυσματα.

dimitris1111
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Οκτ 23, 2013 6:26 am
Επικοινωνία:

Καλύτερες Στρατιωτικές Μονάδες

Δημοσίευση από dimitris1111 »

Οι καλες μοναδες Ειναι αυτες που δεν ξερεις ο πολυς κοσμος
ειμαι σε μια απο αυτες
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες