Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
joker1981

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από joker1981 »

Σ'ευχαριστώ σειρά, σου είμαι ευγνώμων.
joker1981

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από joker1981 »

joker1981 έγραψε:Σ'ευχαριστώ σειρά, σου είμαι ευγνώμων.
Μήπως γνωρίζεις ποτε θα περάσουμε τις αθλητικές και υγειονομικές εξετάσεις; Τις γραπτές λέει σεπτέμβριο και τον οκτώβριο θα βγουν τα αποτελέσματα
laios
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 1:31 am
Επικοινωνία:

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από laios »

joker1981 έγραψε:
joker1981 έγραψε:Σ'ευχαριστώ σειρά, σου είμαι ευγνώμων.
Μήπως γνωρίζεις ποτε θα περάσουμε τις αθλητικές και υγειονομικές εξετάσεις; Τις γραπτές λέει σεπτέμβριο και τον οκτώβριο θα βγουν τα αποτελέσματα
δεν δινουμε αθλητικες δοκιμασιες. Μονο γραπτες εξετασεις. Εννοειται πως θα περασουμε απο τους γιατρους και κατα συνεπεια απο την επιτροπη απαλλαγων.
joker1981

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από joker1981 »

Απ'οτι καταλαβα ολα θα γινουν μετα το καλοκαιρι. Τουλαχιστον θα απολαυσουμε το καλοκαιρακι;) Μονο διαβασμα θα χρειαστει και να προσεξουμε την υγεια μας καλα παμε
Fonias_1821

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από Fonias_1821 »

Καλησπερα συναδελφοι, την βοηθεια σας ειμαι 4η σειρα εποπ, αντιαρματιστης εχω 0 φυλακες,0 ανναρωτικες ολες οι βαθμολογιες μου ειναι 10αρια, γενικα προσπαθω πολυ διοτι στο κεντρο το 2005 με βγαλανε i2 στα αυτια. Θα εχω προβλημα στην μονιμοποιηση παιδια; Αν γινει κατι στραβο μπορω βαση των παραπανω να το κυνηγησω δια την νομιμου οδου; Αν υπαρχει καποιος στρατιωτικος γιατρος αν κανει ενα κοπο να απαντησει. Εχουνε μεινει αλλοι κ αλλοι με 150 μερες φυλακη κυριολεκτικα, και με 8αρια κ 7αρια την αγαπω πολυ την δουλεια μου. Ευχαριστω.
nick_army

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από nick_army »

Σειρά κάτσε να περάσουμε την διαδικασία Μονιμοποίησης Να Γίνουμε Και Λοχίες Και Μετά όλα τα άλλα Γιατί Λένε Ότι Θα μας Διώξουν.
joker1981

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από joker1981 »

Νομιζω Το θεμα να μας διωξουν δεν τιθεται πλεον δεδωμενου οτι βγηκε η διαταγη μονιμοποιησης για την σειρα μας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από D.Y.K »

nick_army έγραψε:Σειρά κάτσε να περάσουμε την διαδικασία Μονιμοποίησης Να Γίνουμε Και Λοχίες Και Μετά όλα τα άλλα Γιατί Λένε Ότι Θα μας Διώξουν.


Ποιοί ακριβώς λένε ότι θα σας διώξουν φίλε μου;
ADRIANO

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από ADRIANO »

Παιδια εγω περασα εξετασεις και επιτροπη απαλλαγων. Μην περιμενετε να περασει το εξαμηνο για να πατε. Εχετε το δικαιωμα να πατε οποτε θελετε για υγεονομικες εξετασεις αρκει να σας βγαλει παραπεμπτικο προς μονιμοποιηση το πρωτο γραφειο.
george

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από george »

Εχεις να τιν στειλεις και σε εμενα αυτο που λεει για τιν μονιμοποιηση
ΦΩΤΗΣ

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ »

Εχουμε κανενα νεο για την μονιμοποιηση;

Fonias_1821

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από Fonias_1821 »

Ολα καλα φωτη αναφορες μονιμοποιησης καναμε κανονικα, και στην κω απο 24 απριλιου εως 29 περναμε ιατρικες εξετασεις καθε μερα συγκεκριμενες μοναδες, η δικια μου περναει στις 27. Δε θα παμε στο 401 τα νησια, θα ερχονται οι γιατροι στον σχηματισμο
ΦΩΤΗΣ

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από ΦΩΤΗΣ »

Περασε κανεις ιατρικες εξετασεις στην κω?
Fonias_1821

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από Fonias_1821 »

Ναι φωτη, αιμα, ουρα και ακτινογραφια χωρις ομως να ρθει κλιμακιο απο αθηνα τον ιουνιο μας ειπανε θα ερθει για τα υπολοιπα.
ΠΕΤΡΟΣ

Moνιμοποίηση ΕΠΟΠ 4ης Σειράς

Δημοσίευση από ΠΕΤΡΟΣ »

Μπορεί κάποιος να μου στείλει την ΕΔΥΕΘΑ με την οποία μονιμοποιήθηκαν οι ΕΠ. ΟΠ 2005 που πήγαν φαντάροι; Ευχαριστώ
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης