Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
νικος 25

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από νικος 25 »

nikotou έγραψε:Συνάδελφοι έλεος... Σε σχολή αστυνομίας θα πάμε με λουκέτα στις βαλίτσες; Ξεφτίλα... Προσωπικά δεν θα πάρω... Πρέπει να το σκεφτεί πολύ καλά αυτός που θα πράξει κλοπή μέσα σε σχολή μπάτσων! Έλεος.
βρε παρτε μαζι σας να εχετε το κεφαλι σας ησυχο. Φιλα τα ρουχα σ να χεις τα μισα. Λεει μια παροιμια. Υπαρχουν παιδια που πεινανε πραγματικα πεινανε δεν Θα διστασουν αν βρουν την ευκαιρεια να κλεψουν ειτε πορτοφολι ειτε κινητο ειτε κανα ρουχο. Πολλα γινονται ακομα κ στην αστυνομια. Το μυαλο θολωνει γι αυτο φιλικη συμβουλη παρτε και ας ειναι αχρειαστες. Που δεν θα ναι αλλα λεω τωρα.
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από pantzos4 »

35M.K 310 lele έγραψε:
pantzos4 έγραψε:Ε ξέρω και εγώ εγώ θα πάρω αυτα που έχω και ας μην τα χρειαστώ
καλα εννοειτε αυτο... Ααα Καλτσες μονο μαλινες θα παρεις η και τιποτα λεπτες;


Για να αθλιτικά θα πάρω και λεπτές.

Γενικά ότι είχα στον στρατό που μπορεί να χρησιμοποιηθει θα πάρω. Και βλέπω τι χρειάζομε και τι όχι.

Το sleeping bag δεν παίζει να το ξεχάσω πάντος

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
νικος 25

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από νικος 25 »

Εγω παλι θα ρωτησω κατι χαζο.Εικόναεχω μια βαλιτσα με ροδακια κ λουλουδακια ασπρομαυρη την ειχα παρει Απο μαυρους δεν εχω αλλη. Με ειπαν απ την αστυνομια οτι γενικα δεν επιτρεπονται παρα μονο σακοι ΕΑ. Ομως σαν πρωτη φορα ε δεν εχουμε σακους ΕΑ τι να κανουμε... Δεν νομιζω να παιζει προβλημα τι λετε; Οσο για αυριο ναι οντως σε καθε Α-Τ τμημα ζητανε κ διαφορετικα χαρτια. Εμενα μ ζητησαν μονο ταχις νετ κ ταυτοτητα. Οτι να Ναι. Αλλα υπομονη ας παμε με τα νερα τους παιδες. Οσο για αυριο σκαρπινακι σακακι παντελονακι επιβαλεται...
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από pantzos4 »

COMBAT MEDIC έγραψε:
35M.K 310 lele έγραψε:
COMBAT MEDIC έγραψε: Να θεσω μια ερωτηση

εχει κανενας χαρτες με την ακριβη θεση των σχολων; Γιατι ψαχνω στο google maps και στο drive me Και μου βγαζει οτι ναναι
καταρχας αδερφε αν το σκεφτεις και λογικα πατα την διευθυνση και μετα ψαξε εκει γυρω να δεις...


ρε σειρα παταω και μου βγαζει για κομοτηνη ενα στενο (οχι εθνικη οδο) και για ξανθη μου λεει δεν υπαρχει η διευθυνση που ζητησατε τεσπας με βλεπω να πηγαινω και να ψαχνω


Φίλε μου Πάτα στην επιλογή ΥΒΡΙΔΙΚΟΣ και ετσι σε βγάζει στον ΄χαρτη που φένοντε σπιτια κτλ. Παρε τον Δρομο θα δεις οτι σε όλα εκει που είναι η διευθινσης καταλαβαίνεις που είναι γιατί βλέπεις ένα συγκρότιμα με πολλα κτιρια, αυλές και ελικοδρόμια οπως επισεις και Ασπρες γραμμές που χρισιμοποιουντε στην ορκομοσίες

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Άβαταρ μέλους
geral
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 18, 2011 3:06 pm
Τοποθεσία: http://images.e
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από geral »

νικος 25 έγραψε:Εγω παλι θα ρωτησω κατι χαζο.Εικόναεχω μια βαλιτσα με ροδακια κ λουλουδακια ασπρομαυρη την ειχα παρει Απο μαυρους δεν εχω αλλη. Με ειπαν απ την αστυνομια οτι γενικα δεν επιτρεπονται παρα μονο σακοι ΕΑ. Ομως σαν πρωτη φορα ε δεν εχουμε σακους ΕΑ τι να κανουμε... Δεν νομιζω να παιζει προβλημα τι λετε; Οσο για αυριο ναι οντως σε καθε Α-Τ τμημα ζητανε κ διαφορετικα χαρτια. Εμενα μ ζητησαν μονο ταχις νετ κ ταυτοτητα. Οτι να Ναι. Αλλα υπομονη ας παμε με τα νερα τους παιδες. Οσο για αυριο σκαρπινακι σακακι παντελονακι επιβαλεται...


Πέρα ότι τσάντα θες και μην σε νοιάζει. Και για τον στρατό τα ίδια λέγανε και τελικά τίποτα δεν ίσχυε από όσα ακούγαμε. Μία βαλίτσα πάρε για τα πολιτικά και άλλη μια που θα σου δώσουν από εκεί για τις αστυνομίας και είσαι μια χαρα.
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από pantzos4 »

νικος 25 έγραψε:. Οσο για αυριο σκαρπινακι σακακι παντελονακι επιβαλεται...


Ποιός το επιβάλει εκτος οτι Δεν υπάρχουν τετοια ρούχα στην ντουλάπα μου τι θα σε κάνουν τάχα;

Οσο για της βαλίτσες εγω σακο της ομάδας θα παρω βαλιτσες δεν έχω και ας με πουν τίποτα. Εικόνα Θα έχουμε μια καλη αρχη αν ειναι κανένας γκαβλόμπατσος

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
zarkasterd
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί Οκτ 11, 2011 5:41 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από zarkasterd »

geral έγραψε:
νικος 25 έγραψε:Εγω παλι θα ρωτησω κατι χαζο.Εικόναεχω μια βαλιτσα με ροδακια κ λουλουδακια ασπρομαυρη την ειχα παρει Απο μαυρους δεν εχω αλλη. Με ειπαν απ την αστυνομια οτι γενικα δεν επιτρεπονται παρα μονο σακοι ΕΑ. Ομως σαν πρωτη φορα ε δεν εχουμε σακους ΕΑ τι να κανουμε... Δεν νομιζω να παιζει προβλημα τι λετε; Οσο για αυριο ναι οντως σε καθε Α-Τ τμημα ζητανε κ διαφορετικα χαρτια. Εμενα μ ζητησαν μονο ταχις νετ κ ταυτοτητα. Οτι να Ναι. Αλλα υπομονη ας παμε με τα νερα τους παιδες. Οσο για αυριο σκαρπινακι σακακι παντελονακι επιβαλεται...


Πέρα ότι τσάντα θες και μην σε νοιάζει. Και για τον στρατό τα ίδια λέγανε και τελικά τίποτα δεν ίσχυε από όσα ακούγαμε. Μία βαλίτσα πάρε για τα πολιτικά και άλλη μια που θα σου δώσουν από εκεί για τις αστυνομίας και είσαι μια χαρα.


αν φυσικα χορεσουν σε 1 και πολιτικα και υπνοσακος και παπουτσια και ατομικα ειδοι κτλ. Νομιζω καλυτερα και ενα μικρο σακο ακομα

pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από pantzos4 »

Ο 2ος που λές θα είναι σάκος πλάτης τσαντα σχολική να το πω
Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
zarkasterd
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί Οκτ 11, 2011 5:41 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από zarkasterd »

pantzos4 έγραψε:Ο 2ος που λές θα είναι σάκος πλάτης τσαντα σχολική να το πω


ε ναι οτι βολευει τον καθενα. Το λεω γιατι ειναι και τα παπουτσια και αρβυλες και το λαπτοπ οποιος το παρει...

pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από pantzos4 »

zarkasterd έγραψε:
pantzos4 έγραψε:Ο 2ος που λές θα είναι σάκος πλάτης τσαντα σχολική να το πω


ε ναι οτι βολευει τον καθενα. Το λεω γιατι ειναι και τα παπουτσια και αρβυλες και το λαπτοπ οποιος το παρει...

Βρε συ. Οι αθλητικοι σάκοι έχουν εξτρα πάτω για υποδίματα... Εικόνα

Αλλα γενικα και ένας πλατς και για της εξόδους χρισιμέυει

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
νικος 25

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από νικος 25 »

Οντως ενας σακος δεν φτανει ειναι αρκετα αυτα που πρεπει να παρουμε γι αυτο θα παρω 2 σακους οχι σακιδια πλατης. Και αυτο που λεει ο ΠΑΤΖΟΣ ειναι σωστο ε οχι και να μας κανουν κουμαντο κ να μας την πουν τα 18χρονα στην πυλη γιατι πχ θα εχουμε περιεργους σακους. Μετα θα γινει βιετναμ εκειΕικόνα
zarkasterd
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί Οκτ 11, 2011 5:41 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από zarkasterd »

pantzos4 έγραψε: Βρε συ. Οι αθλητικοι σάκοι έχουν εξτρα πάτω για υποδίματα... Εικόνα

Αλλα γενικα και ένας πλατς και για της εξόδους χρισιμέυει



για οσους εχουν αθλητικο σακο οι αλλοι ειναι χωρις πατο οποτε...

zarkasterd
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί Οκτ 11, 2011 5:41 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από zarkasterd »

Ρε παιδια κοιταξε κανενας που ειναι οι σχολες γιατι εγω ηξερα οτι της ξανθης ειναι εξω στα 2 χλμ αλλα μου την βγαζει στην περικλεους και ανδρεα δημητριου γωνια που ειναι μεσα στη ξανθη.
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από alexissak »

Οι δόκιμοι αστ/κες δεν πρόκειται κ δέν μπορούν να ασχοληθούν με τους εκπαιδευόμενους Ε. Φ. Σίγουρα δεν θα δόσεις καλή εντύπωση στους εκπαιδευτές αν σκάσεις μύτη με σκουλαρικια, σκισμενα ρούχα και πάνκ μαλλι. Αν το κάνεις απο αντίδραση και μαγκία παίζοντας το δήθεν ξεψάρωτος όλο κ κάποιος ''καυλόμπατσος'' εκπαιδευτης θα σε βάλει στο μάτι (Εδω που τα λέμε με το δίκιο του κίολας) Κ σίγουρα αυτο δεν θέλεις να συμβει αν επιθυμείς να περάσεις μια ''ανέμελη'' εκπαίδευση... Σκέψου λογικά Κ αποφάσισε...
Γ.Σκου-Δ-ΣΤΡ
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Παρ Σεπ 30, 2011 6:52 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Κατάταξη Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Γ.Σκου-Δ-ΣΤΡ »

pantzos4 έγραψε:
νικος 25 έγραψε:. Οσο για αυριο σκαρπινακι σακακι παντελονακι επιβαλεται...


Ποιός το επιβάλει εκτος οτι Δεν υπάρχουν τετοια ρούχα στην ντουλάπα μου τι θα σε κάνουν τάχα;

Οσο για της βαλίτσες εγω σακο της ομάδας θα παρω βαλιτσες δεν έχω και ας με πουν τίποτα.Εικόνα Θα έχουμε μια καλη αρχη αν ειναι κανένας γκαβλόμπατσος

εγω με τις φόρμες θα πάω. Πειράζει;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες