Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
PRODEATOR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Μάιος 24, 2011 12:30 am
Τοποθεσία: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από PRODEATOR »

Για μια χρήση Χασίς Πριν κανα μήνα. Δεν είμαι κανένας εθισμένος να φανταστείται ούτε καν καπνίζω τσιγάρα και ούτε φαίνομαι δηλαδή... Και πρέπει να είμαι καθαρός βασικά. Πλέον... Γτ από όταν μου ήρθε το χαρτί δεν έχω ξανακάνει...
jdon

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από jdon »

Να ξέρεις ότι και στην μονάδα φέρνουν απροειδοποίητα σκυλιά και μυρίζουνΕννοείτε ότι φεύγεις από ΕΔ αφού φας και το καψονάκι σου και πας πιθανότατα Έβρο

PRODEATOR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Μάιος 24, 2011 12:30 am
Τοποθεσία: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από PRODEATOR »

Ναι αυτό το ξέρω. Αν και δεν σκοπεύω να έχω τίποτα μαζί μου. Είπαμε δεν είμαστε και εθισμένοι. Εικόνα Απλά αν είναι να φάω κανένα πακέτο στα αλεξίπτωτα καλύτερα να δηλώσω λοκ ή πεζοναύτες από την αρχή...
280

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 280 »

Δυστυχως το καταντιμα πλεον των ειδικων δυναμεων κυριως για τους εφεδρους εχει φτασει οσο κατω δεν παει. Ειχα παει επιστρατος το καλοκαιρι μας περασαν απο το κεεδ και μετα θα μας πηγεναν σχαλ και μιλουσα με νεοτερους καταδρομεις και υποψηφιους καταδρομεις μου λεγαν με καμαρι οτι η χρηση στο μεγαλο πευκο και στις μοναδες ειναι γεγονος και σε μεγαλο βαθμο. Τι να πει κανεις που κρυβονται; Πως προλαβαινουν; Ερωτηματα το 2002 παντως που παρουσιαστηκα φοβοσουν και τη σκια σου και δεν υπηρχε και ελευθερος χρονος ηταν γενικως πιο αυστηρα ντροπη δεν εχω να πω τιποτε αλλο.
Ναρκωτικα

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ναρκωτικα »

Καλησπέρα εμένα μ κάνανε εξετάσεις με βρήκανε θετικό αλλά στην επιτροπή μ είπαν επανεξέταση αλλά κανείς δεν με φώναξε και πέρασαν 3 μήνες κάνοντας κανονικα σκοπιές και μέσα στις επόμενες μέρες θα πάω για εξετάσεις. Όταν με βρούνε αρνητικό υπάρχει περίπτωση να μου πάρουν το όπλο;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες