Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sissy89
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 12:00 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sissy89 »

Ενα παιδι π μπικε πριν 3 μερες στο μεγαλο πευκο του κανανε εξετασεις κ βρηκανε οτι επινε χασισι... Κ σμρ λεει θα περασει απο επιτροπη αλλα χθες τοθ ειπανε οτι θα παρει 6 μηνες αναβολη! Ξερει κανεις τπτ να μ πει τι θ γινει;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Θα του δώσουνε αναβολή για 6 μήνες. Αν έκανε την βλακεία και είπε οτι κάνει ναρκωτικές ουσίες την πάτησε...
sissy89
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 12:00 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sissy89 »

ΓΜΑΚ έγραψε:Θα του δώσουνε αναβολή για 6 μήνες. Αν έκανε την βλακεία και είπε οτι κάνει ναρκωτικές ουσίες την πάτησε...
τους ειπε κ για τ χασισι κ οτι τ καλοκαιρι εκανε κοκα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

sissy89 έγραψε: Ενα παιδι π μπικε πριν 3 μερες στο μεγαλο πευκο του κανανε εξετασεις κ βρηκανε οτι επινε χασισι... Κ σμρ λεει θα περασει απο επιτροπη αλλα χθες τοθ ειπανε οτι θα παρει 6 μηνες αναβολη! Ξερει κανεις τπτ να μ πει τι θ γινει;

σισσυ; Σε ενα φορουμ μην περιμενεις να σου πουνε Αν θα παρει αναβολη η οχι. Καθως αυτο που πρεπει να κοιταξεις ειναι να βοηθησεις το ατομο αυτο να επανελθει στη κοινωνια. Αυτο ειναι το προβλημα. Πρωτα οι ουσιες και κατ επεκταση οι ουσιες στο στρατο καθως ετυχε να κληθει η εσσο του. Μη μενεις στην αναβολη μα στην ουσια του προβληματος που ειναι τεραστιο

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ίσως του κάνει καλό η αναβολή. Για να κόψει τελείως.

Υ. Γ αν δεν τους έλεγε τίποτα. Δεν θα τον παίρνανε χαμπάρι.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Επρεπε να το πει γμακ γιατι αυτο το παιδι χρηζει βοηθειας πανω απο ολα και μετα στρατο
MTSFAT
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 5:29 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από MTSFAT »

Στρατιώτης που υπηρετούσε στις ειδικές δυνάμεις βγήκε θετικός για χρήση ινδικής κάνναβης και του δόθηκε 6άμηνη αναβολή. Υπάρχει περίπτωση να ξαναπάει μετά;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

MTSFAT έγραψε:Στρατιώτης που υπηρετούσε στις ειδικές δυνάμεις βγήκε θετικός για χρήση ινδικής κάνναβης και του δόθηκε 6άμηνη αναβολή. Υπάρχει περίπτωση να ξαναπάει μετά;


Στις ειδικές δυνάμεις; Δεν παίζει

Εννοείται όταν ξαναπαρουσιαστεί θα περάσει από εξετάσεις και αν βγει πάλι θετικός θα ξαναπάρει αναβολή
Αλεξ

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Αλεξ »

Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση αλλα να μου απαντησει μονο καποιος που γνωριζει και σε αυτο που ρωταω. Μπαινω ειδικες δυναμεις 24/10 και μεχρι πριν 2 βδομαδες εκανα χρηση χασις, αρκετα συχνα μπορω να πω. Σταματησα για τις ειδικες δυναμεις, αθλουμαι, κανω καλη διατροφη. Στα αλεξιπτωτα κανουν προχωρημενες εξετασεις που αν το βρουν θα με κοψουν απο Ε. Δ; Παρακαλω να ειστε συγκεκριμενοι και να λειπουν τα περιττα σχολεια δεν ειμαι κανα πρεζακι. Επισης εχω πολυ γρηγορο μεταβολισμο κ ειμαι αδυνατος πραμα που σημαινει οτι "καθαριζω" ευκολα. Αυτα. Ευχαριστω εκ των προτερων
TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από TEIN »

Νομιζω οτι για κανενα μηνα απο την τελευταια χρηση σε "πιανουν", ετσι τουλαχιστον ειχα ακουσει απο ενα γιατρο.

Αν σε πιασουν για χρηση μαλλον θα πας για αναβολη υποχρεωτικα...

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Αλεξ έγραψε:Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση αλλα να μου απαντησει μονο καποιος που γνωριζει και σε αυτο που ρωταω. Μπαινω ειδικες δυναμεις 24/10 και μεχρι πριν 2 βδομαδες εκανα χρηση χασις, αρκετα συχνα μπορω να πω. Σταματησα για τις ειδικες δυναμεις, αθλουμαι, κανω καλη διατροφη.Στα αλεξιπτωτα κανουν προχωρημενες εξετασεις που αν το βρουν θα με κοψουν απο Ε. Δ;


Το είπανε στα παιδιά που δίνανε για αθλήματα, ότι θα τους κάνουνε εξετάσεις

Όποιος βγαίνει "θετικός" 6 μήνες αναβολή

Αλεξ

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Αλεξ »

Στο αιμα δεν θα μου βρουνε τιποτα καθως φευγει σε μια βδομαδα. Εγω ανησυχω για τις ουρικες εξετασεις. Και αυτες μετα απο 3-4 βδομαδες δεν βρισκουν. Αρα απλα να παω μακ και οχι ετα. Ετσι κ αλλιως διαβαζω παντου για βυσματα και ξενερωνω :/

MTSFAT
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 5:29 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από MTSFAT »

Δοκιμασα χασις πρωτη φορα μετα την απονιμη μπερε. Μολις ξαναμπηκα μου εκαναν εξετασεις και βγηκα θετικος, μου εδωσαν 6μηνη αναβολη που γραφει "λογω ληξης εκπαιδευσεως". Τι σημαινει αυτο; Και τωρα που θα παρουσιαστω; Ποια ειναι η διαδικασια; Εκανα μεγαλη βλακεια. Ημουν Ι ΜΑΚ
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

MTSFAT έγραψε:Δοκιμασα χασις πρωτη φορα μετα την απονιμη μπερε. Μολις ξαναμπηκα μου εκαναν εξετασεις και βγηκα θετικος, μου εδωσαν 6μηνη αναβολη που γραφει "λογω ληξης εκπαιδευσεως". Τι σημαινει αυτο; Και τωρα που θα παρουσιαστω; Ποια ειναι η διαδικασια; Εκανα μεγαλη βλακεια. Ημουν Ι ΜΑΚ


Eξ'αναβολής κατάταξη

Υ. Γ Οι μαλακίες πληρώνονται Εικόνα

Bill

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Bill »

Καλησπερα σας.31 Γεναρη παρουσιαζομαι Μεγαλο Πευκο και τα Χριστουγεννα και χθες Καπνισα μαριχουανα με κατι φιλους. Δεν ειμαι κανενα πρεζακι απλα ετυχε και δοκιμασα. Επειδη βλεπω οτι για να φυγει απο τα ουρα χρειαζεται 1 μηνα πανω κατω θα ηθελα να ρωτισω αν κανουν τετοιες εξετασεις στην καταταξη. Δεν θελω με τιποτα να χασω τον Ειδικες Δυναμεις για ενα τετοιο γεγονος.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες