Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
RR

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από RR »

Αντιμετωπισε κανεις παρομοιο πρόβλημα με το site της στρατολογίας;
Enastagrigora
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 07, 2017 5:48 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Enastagrigora »

Είχα μπει αρχές του μήνα στο Site της Στρατολογίας έβαλα τα στοιχεία μου και μου έβγαλε κανονικά ότι παρουσιάζομαι Τριπολη τον Μαιο κτλ.

Μπήκα ξανά σήμερα και με το που βάζω τα στοιχεία μου βγάζει

"Δε βρέθηκε πρόσωπο με τα υποβληθέντα στοιχεία. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το στρατολογικό γραφείο της περιοχής σας."

Να υποθέσω ότι πρόκειται απλά για ένα πρόβλημα του Site ή έχει αλλάξει κάτι;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Nassos »

Μπορεί να είναι πρόβλημα στην ιστοσελίδα.
Manos

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Manos »

Καλησπέρα σε όλους! Καλό καλοκαίρι! Ήθελα να ρωτήσω το εξής. Πέρυσι τον Ιούλιο του 2016 πήρα αναβολή για λόγους υγείας, και το χαρτί που μου έστειλαν στο σπίτι έγραφε αναβολή ενός έτους. Εντάξει. Μόνο που τώρα μπαίνω παντού με τον Σ. Α. Μου και μου γράφει ότι δεν έχω προγραμματιστεί για την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Ξέρει κανένας στο forum τι γίνεται; Μήπως υπάρχει περίπτωση να με στείλουν με την επόμενη ΕΣΣΟ;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GIANNIS1995GR
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2017 5:29 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από GIANNIS1995GR »

Καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο ή και να στείλεις e-mail (δεν το περίμενα, αλλά μου απάντησαν) στην στρατολογική υπηρεσία που είσαι γραμμένος, ώστε να σου πουν.

Γενικά πάντως το site της stratologias δεν ανανεώνεται συχνά και από την ΣΥ μου είπαν να μην δίνω σημασία στο τι λέει εκεί.
ΒΒ

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από ΒΒ »

φίλε το ίδιο μου λέει κ μένα τώρα τι είχε γίνει τελικά?
Άβαταρ μέλους
Panos Lamia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 2:39 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Panos Lamia »

Σας έχει έρθει καμία ειδοποίηση παιδιά μπαίνω στρατολογία και καί μου λεει ειστε υποχρεωμένος στ εσσο 2018 και σας το ίδιο λεει;
sakas
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 4:10 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από sakas »

Panos Lamia έγραψε:Σας έχει έρθει καμία ειδοποίηση παιδιά μπαίνω στρατολογία και καί μου λεει ειστε υποχρεωμένος στ εσσο 2018 και σας το ίδιο λεει;


Το πρωι που μπηκα κατα της 9 μου εβγαλε που και ποτε εμενα. Μετα οταν ξανα προσπαθηνα να δω βγαζει οτι δεν υπαρχουν τα στοιχεια.

Άβαταρ μέλους
Panos Lamia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2018 2:39 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Panos Lamia »

Εμενα μόνο μου λέει ότι είμαι υποχρεωμένος
Manos

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Manos »

Γεια σας παιδια, εμενα μου γραφει Είστε υπόχρεος κατάταξης με τη 2018 ΣΤ΄ ΕΣΣΟ (Νοέμβριος) , πλην όμως δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα ο ακριβής τόπος και ημερομηνία που πρέπει να παρουσιαστείτε. Εχει παει 18 του μηνα και τιποτα ακομα, ουτε χαρτι και στο katataxi.army.gr μου λεει οτι δεν με βρισκει, τι θα γινει με εμενα;
paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από paschalisb »

Τηλέφωνο στη στρατολογία δεν πήρες;

Manos έγραψε:Γεια σας παιδια, εμενα μου γραφει Είστε υπόχρεος κατάταξης με τη 2018 ΣΤ΄ ΕΣΣΟ (Νοέμβριος) , πλην όμως δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα ο ακριβής τόπος και ημερομηνία που πρέπει να παρουσιαστείτε. Εχει παει 18 του μηνα και τιποτα ακομα, ουτε χαρτι και στο katataxi.army.gr μου λεει οτι δεν με βρισκει, τι θα γινει με εμενα;
Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Manos

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Manos »

Πηρα και ειπαν δεν εχουν στηλει το χαρτι ακομα.
Giannis

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Giannis »

Kλησπερα, μπαινοντας στο stratologia[dot]gr γραφει Είστε υπόχρεος κατάταξης με τη 2019 A΄ ΕΣΣΟ (Iανουάριος) , πλην όμως δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα ο ακριβής τόπος και ημερομηνία που πρέπει να παρουσιαστείτε. Μπαινοντας στο parousiasi[dot]army δεν με βρίσκει ωστε να μπορεσω να συμπληρωσω τα στοιχεια και το ΣΥΠΟ μου. Ξερετε τι παιζει;
Manos

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από Manos »

Και εμενα αυτο ακριβως φιλε μου, αλλα μου λεει οτι ειμαι για νοεμβριο, και απορω, ΠΟΤΕ?
paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με www.stratologia.gr

Δημοσίευση από paschalisb »

Giannis έγραψε:Kλησπερα, μπαινοντας στο stratologia[dot]gr γραφει Είστε υπόχρεος κατάταξης με τη 2019 A΄ ΕΣΣΟ (Iανουάριος) , πλην όμως δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα ο ακριβής τόπος και ημερομηνία που πρέπει να παρουσιαστείτε. Μπαινοντας στο parousiasi[dot]army δεν με βρίσκει ωστε να μπορεσω να συμπληρωσω τα στοιχεια και το ΣΥΠΟ μου. Ξερετε τι παιζει;


Βαλε ημερομηνία γέννησης 1/1 και τη χρονιά που γεννήθηκες. Εναλλακτικά δες αν έβαλες σωστά το ΑΣΜ σου με τα μηδενικά ανάμεσα

Ε 18 - 124 ΠΒΕ - 251 ΓΝΑ
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης