Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stamatis

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Stamatis »

Φίλε επειδή και εγώ θέλω να παω gaslog 1ο μπάρκο ποσα θα παιρνω είμαι από μητροπολιτικό Κολλέγιο μήπως ξέρεις ;
Zeus2017

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Zeus2017 »

1ο εκπαιδευτικό η gaslog δίνει 2300 μικτά καθαρά 1800 και 2ο 3270 μικτά καθαρά γύρω στα 2770

Zeus2017

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Zeus2017 »

Παιδιά καλημέρα μήπως γνωρίζει κάποιος πόσα λεφτά δίνουν η ΑΝΕΚ,HELLENIC SEAWAYS,DODEKANISOS SEAWAYS σε δόκιμους 1ο και 2ο
Θανάσης

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Θανάσης »

Ξερεις κανείς για ολα ολ αξιωματα (Γ, Β, Α) μηχανικου τι μισθοί παίζουν σημερα στα κρουαζιερόπλοια ;Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σταμάτης

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Σταμάτης »

Τι λες ρε φίλε ; σοβαρά; μακάρι να είναι έτσι θα το δω κιόλας... Ευχαριστώ πολύ πάντως φίλε.. 👌👌💪
Καλαμοος

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Καλαμοος »

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος τι μισθούς παίρνουν όσοι δουλεύουν σε μεγάλα γιοτ. Από πλοίαρχο μέχρι κατώτερο πλήρωμα.
Μαρκος

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Μαρκος »

Γεια σας, θα ήθελα να μάθω λίγα παραπάνω πράγματα σχετικά με το εμπορικό ναυτικό συγκεκριμένα του πλοιάρχου. Είμαι υποψήφιος εμπορικού ναυτικού και θα ήθελα να μάθω μετά που τελειώσω την σχολή αν μπορώ να εργαστώ και στην στεριά με κάποια ειδικότητα; Και τι μεταπτυχιακό χρειαζεται αν χρειαζεται;

IASON
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 25, 2014 1:41 pm
Τοποθεσία: Γ' Μηχανικός
Επικοινωνία:

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από IASON »

Μονο με το χαρτι του ανθυποπλοιαρχου μπορεις να δουλεψεις ειτε σε ναυτιλιακη εταιρεια (οχι καποια μεγαλη θεση βεβαια γιατι προτειμουν πλοιαρχους γι αυτες) ειτε σε πρακτορία! Γενικα αν θες να εχεις καποια καλη θεση εξω θα πρεπει να παρεις τουλαχιστον το πτυχιο του υποπλοιαρχου και αυτο απλα να σου ανοιξει λιγο παραπανω τις επιλογες, οχι πολυ! Αλλιως στο λιμενικο αν εισαι μεχρι 27! Τωρα απο εκει και περα οποιοδηποτε μεταπτυχιακο κανεις αναλογα μπορεις να ασχοληθεις και στον τομεα!

Ερωτηση δικη μου, μηπως ξερει κανεις ποιος ειναι ο μισθος στην μαραν γκας ως τριτομπαρκος (εχω παρει πτυχιο απλα παιζει να μπω δοκιμος γιατι δεν εχω ξανακανει σε αεραδικο) ! Αλλα να ξερει σιγουρα, μην μου απαντησει οτι παιρνεις τα ιδια με μαραν dry και maran tankers οπως διαβασα σε προηγουμενες σελιδες γιατι κατι τετοιο δεν παιζει σε καμια περιπτωση!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος IASON την Τρί Αύγ 24, 2021 1:52 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Kostas344

Re: Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Kostas344 »

Καλησπερα ειμαι περιπου 19 ετων και επιθυμω να μπαρκαρω σε γκαζαδικο για να βγαλω το ποσο που χρειαζεται μια ιδιωτικη σχολη ξερετε ποσο μισθωνεται ενας ανειδικευτος σε γκαζαδικο;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης