Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Sdfdf

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Sdfdf »

Τι μισθό δίνουν είναι το θέμαΕικόνα
Άβαταρ μέλους
mr.Vox
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 09, 2014 5:30 pm
Επικοινωνία:

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από mr.Vox »

Αγγελίες υπάρχουν όσες θες. Μισθός 500 ευρώ τον μήνα.12άωρα χωρίς να πληρώνονται οι υπερωρίες και τα χρήματα όποτε θέλουν και τρέχα γύρευε. Ρεπό δεν υπάρχουν. Τα παραπάνω αποτελούν τον κανόνα. Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις. Βέβαια. Άλλωστε δεν χρειάζεται ΙΕΚ για αυτές τις δουλειές. Πιστοποίηση του ΚΕΜΕΑ χρειάζεται μόνο.Διάβασε προς τα πίσω το θέμα και περιγράφονται όλα.

Καλή τύχη.

Πέτρος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Πέτρος »

Αυτό που λές για την πιστοποίηση του ΚΕΜΕΑ μπορεί να την βγάλει όποιος θέλει και να δουλέψει; Γτ εγώ δεν έχω ξανασχοληθεί με τον συγκεκριμένο χώρο και πίστευα ότι μόνο με δημόσιο ή ιδιωτικό ΙΕΚ μπορείς να δουλέψεις. Εάν γνωρίζεις μπορείς να μου τα Εξηγήσεις?
Πέτρος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Πέτρος »

Αυτή την απορία είχα και εγώ φίλε!
Πέτρος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Πέτρος »

Και επίσης εάν έχεις βγάλει το ΙΕΚ δίνεις για πιστοποίση και την παίρνεις, μετά την άδεια εργασίας πως την βγάζεις; Η με την πιστοποίηση έχεις ταυτόχρονα και την άδεια?
fsafa

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από fsafa »

Η πιστοποίηση είναι ξεχωριστό κομμάτι, αν επιτύχεις τότε πρέπει να προσκομίσεις δικαιολογητικά και να τα καταθέσεις στο Α. Τ της περιοχής σου.

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=54021&Itemid=646&lang

Τώρα για το πως δίνονται και πότε γίνονται εξετάσεις για πιστοποίηση έχει αναλυθεί στις προηγούμενες σελίδες.

Πέτρος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Πέτρος »

Μάγκες, ποιό θεωρείτε το καλέτερο ιδιωτικό ΙΕΚ να πάς σεκιούριτι?
Γιώργος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Γιώργος »

Καλησπέρα στην ομάδα,

Μπορείτε να μου πείτε θέματα προηγούμενων εξεταστικών Γραπτών και προφορικών, και γενικά τι κλίμα επικρατεί στα προφορικά;

Δημήτρης

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλημέρα. Έχω δει ότι εκτός από την άδεια επιπέδου 1 που αφορά φύλαξη, υπάρχει και η άδεια επιπέδου 2 που αφορά τα κέντρα λήψεως σημάτων. Μπορεί κάποιος να δώσει επιπλέον πληροφορίες (ποιες είναι οι προϋποθέσεις που κάνουμε αίτηση κ. Τ. Λ) ;
Πέτρος

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Πέτρος »

Καλή η απορία φίλε!
Άβαταρ μέλους
ironman
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Οκτ 23, 2018 9:52 pm
Επικοινωνία:

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από ironman »

Καλησπέρα, να ρωτήσω το έντυπο αίτησης για χορήγηση άδειας security; το παίρνουμε από την αστυνομία αποκλειστικά; Το έχει διαθέσιμο κάποιος σε pdf ή word; Ευχαριστώ!

; Αίτηση χορήγησης άδειας (σε έντυπο της Υπηρεσίας), με πλήρη στοιχεία

; ταυτότητας, στην οποία να προσδιορίζονται και οι δραστηριότητες που πρόκειται
να ασκήσει
Fyfggg

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Fyfggg »

To έντυπο συμπληρώνεται στο. αστυνομικό τμήμα , δεν υπάρχει σε pdf.
Άβαταρ μέλους
ironman
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Οκτ 23, 2018 9:52 pm
Επικοινωνία:

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από ironman »

Καλημερα, με την επάρκεια και την βεβαίωση απο την αστυνομία αφού καταθεσω τα χαρτια για την άδεια μπορώ να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες και να δουλέψω Ή να περιμενω πρώτα να βγει; Πόσες μέρες κάνει να βγει η άδεια. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τη γνώμη του; Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
fsafa

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από fsafa »

ironman έγραψε:Καλημερα, με την επάρκεια και την βεβαίωση απο την αστυνομία αφού καταθεσω τα χαρτια για την άδεια μπορώ να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες και να δουλέψω Ή να περιμενω πρώτα να βγει; Πόσες μέρες κάνει να βγει η άδεια. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τη γνώμη του; Ευχαριστώ εκ των προτέρων,


Πρέπει να εκδοθεί η άδεια εργασίας σου, λίγες εταιρίες προσλαμβάνουν προσωπικό με τον αριθμό πρωτοκόλλου.

Η άδεια χωρίς βύσμα κάνεις 1,5 με 3 μήνες, εξαρτάται πότε θα στείλει το αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου τα δικαιολογητικά σου στην ΓΑΔΑ και πότε η ΓΑΔΑ Θα την επιστρέψει πίσω.

Άβαταρ μέλους
ironman
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Οκτ 23, 2018 9:52 pm
Επικοινωνία:

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από ironman »

Καλημέρα, να ξεκινήσω να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες ή να περιμένω να βγει η άδεια; Γνωρίζουμε ποιες ειναι ονομαστικα αυτές οι λίγες εταιρίες που παίρνουν προσωπκό. Αρχικά με τον αριθμό πρωτοκόλλου;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες