Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΒΑΣΙΛΗΣ

Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣ »

Γεια σας παιδια, ειμαι πρωτη σειρα εποπ, θα ηθελα να θεσω ενα προβλημα σχετικα με μασ, εχουμε ενα τελειο θεσμο, και δεν υπαρχει καθολου συναδελφηκοτητα. Ο καθενας κοιτα την παρτη του. Καποιοι εχουν υποτιμησει τον θεσμο μας. Ενωθειται ρε. Εμεις οι ιδιοι τς δυνουμε τροφη για σχολεια

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Γεια σας παιδια, ειμαι πρωτη σειρα εποπ, θα ηθελα να θεσω ενα προβλημα σχετικα με μασ,εχουμε ενα τελειο θεσμο, και δεν υπαρχει καθολου συναδελφηκοτητα.Ο καθενας κοιτα την παρτη του. Καποιοι εχουν υποτιμησει τον θεσμο μας. Ενωθειται ρε. Εμεις οι ιδιοι τς δυνουμε τροφη για σχολεια



Aυτά τα δύο στην ίδια πρόταση δεν χωράνε.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε: Εχουμε ενα τελειο θεσμο.

Ο θεσμός όπως και οι περισσότεροι ΕΠΟΠ είναι για κλωτσιές (Να σημειώσω ότι και εγώ είμαι 8η σειρά ΕΠΟΠ, τώρα πως έγινε αυτό μη με ρωτήσεις)



ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε: Ο καθενας κοιτα την παρτη του.


Αυτό είναι καθαρά θέμα χαρακτήρα, τα ίδια χάλια θα αντιμετώπιζες και ώς πολίτης απλώς ο Στρατός τους δίνει την δυνατότητα (ή έτσι θέλουν να νομίζουν) να βγάζουν πρός τα έξω τον χωρίς παιδεία και αμόρφωτο / γουρουνίσιο χαρακτήρα τους.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 23, 2010 11:00 pm
Επικοινωνία:

Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82 »

Δεν ειναι μονο οι εποπ γενικα στον στρατο δεν υπαρχει αυτο.
ΕΠΟΠΙΝΑ

Συναδελφικότητα μεταξύ των ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΕΠΟΠΙΝΑ »

Παιδια οι ΕΠΟΠ ειμαστε φανταροι επι πληρωμη, οποτε λογικο ειναι να εχουμε την νοοτροπια του φανταρου, οπου Ο καθενας ειναι για την παρτη του, να ρουφιανευει και να γλυφει! Μια ζωη ετσι θα ειμαστε, δεν προκειται να αλλαξει αυτο ποτε.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες