Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Signaller »

Έλα ντε... Καλά πάντως τέτοια μορφή σαν τον Καραγκούνη δεν πρέπει να έχει ξαναβγεί

Απίστευτος !Εικόνα

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από mak »

Δεν κοιταται τις δικες σας καταδυσεις που πηραν 10 πρωταθληματα. Τα βαλατε με τον Καραγκουνη (εχει παρει και ενα ευρωπαικο ο ανθρωπος)

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από greko_27 »

Ο Παναθηναϊκός στερήθηκε ένα διπλό που δεν θα του έδινε τίτλο. Στερήθηκε τη νίκη που άξιζε και θα του κρατούσε κάποιες ελπίδες ζωντανές. Κι ο Ολυμπιακός στερήθηκε τη δυνατότητα να πανηγυρίσει ένα πρωτάθλημα που θα το κέρδιζαν μόνο οι ποδοσφαιριστές του. Ο Βαλβέρδε και οι παίκτες του δεν ευθύνονται να κουβαλούν τη στάμπα που σώνει και καλά θέλει να τους φορτώσει ο Μαρινάκης.

Το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει ανάγκη από επενδυτές, από πρόεδρους που θέλουν να φέρουν μεγάλους ποδοσφαιριστές και θα αγαπούν το ποδόσφαιρο. Όχι από Μαρινάκηδες που θέλουν να «χρεωθούν» ως δικούς τους τίτλους που κερδίζουν άλλοι.
Gazzeta.gr
Giouli
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2010 11:36 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Giouli »

1 μονο θα πω... Στημενο στημενο στημενο! Χερι Τοροσιδη ηταν πεναλντι, καθαρο γκολ Κατσουρανη. Ο Ντοντου ηταν στη γραμμη του τερματος. Μην μιλατε καν θρηνοι... Μονο ετσι περνετε παιχνιδια εσεις... Το εχουμε μαθει πολυ καλα... Αυτα γινονται μονο στην Ελλαδα. Παναθηναικαρες μην στεναχωριεστε εμεις ξερουμε οτι ημασταν καλυτεροι κ για μας κερδισανε... Ο Μαρινακης συνεχιζει με το καν΄το οπως ο Κοκκαλης. Στησημο με Επο, στησιμο με διαιτητη και εποπτες. Να μου πεις οταν εχεις χρηματα κανεις οτι θες εδω... Κριμα ομως αυτη η αδικια... Ακομα και γαυρακια φιλοι μ μου λεγαν τα καταφερε ο Μαρινακης αυτα δεν γινονται αλλου... Κριμα μονο αυτο.
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Παιδια τους βαζελους δεν θελω να τους βλεπω στα ματια μου, τους γαυρους ακομη χειροτερα! Ειμαι αεκ κ εχω αλλα πραγματα στο μυαλο μου, ο καθενας εχει την δικη του φιλοσοφια! Αλλα αυτο που ειδαμε σημερα ολοι μας ειναι ντροπη για το ποδοσφαιρο μας! Σημερα σιχαθηκα την μπαλα. Ας παρουν τα λεφτα κ τις κουπες αλλοι, σταματαω να ειμαι προβατο σημερα. Φιλικα θα το πω αλλα αυτο πρεπει να το κανετε ολοι σας!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Giouli
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2010 11:36 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Giouli »

δημητρης25 έγραψε:Παιδια τους βαζελους δεν θελω να τους βλεπω στα ματια μου, τους γαυρους ακομη χειροτερα! Ειμαι αεκ κ εχω αλλα πραγματα στο μυαλο μου, ο καθενας εχει την δικη του φιλοσοφια! Αλλα αυτο που ειδαμε σημερα ολοι μας ειναι ντροπη για το ποδοσφαιρο μας! Σημερα σιχαθηκα την μπαλα. Ας παρουν τα λεφτα κ τις κουπες αλλοι, σταματαω να ειμαι προβατο σημερα. Φιλικα θα το πω αλλα αυτο πρεπει να το κανετε ολοι σας!


πραγματικα φιλε μου ηδη αποφασισα να Σταματησω να βλεπω ελληνικο πρωταθλημα... Ειναι αηδια ολα αυτα που γινονται.
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από greko_27 »


Επίθεση και στη φυσούνα!
Το. ντου των οπαδών του Ολυμπιακού στους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού συνεχίστηκε και στη φυσούνα, καθώς οι Σισέ, Σιμάο, Καντέ και Τζόρβας δέχτηκαν την επίθεση των θερμόαιμων και στη φυσούνα.
Με την αστυνομία και τους ανθρώπους ασφαλείας του γηπέδου να μένουν αδρανείς, μετά τη λήξη του ντέρμπι, φίλαθλοι του Ολυμπιακού μπήκαν μέσα στον αγωνιστικό χώρο και επιτέθηκαν στους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού. Το. ντου, όμως, συνεχίστηκε και στη φυσούνα, με τους Σισέ, Σιμάο, Καντέ, Τζόρβα, Σαριέγκι και Κοτσόλη να είναι τα. θύματα, όπως και οι βοηθοί του Ζεσουάλδο Φερέιρα.

gazzeta.gr
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από mak »

Πραγματικα ειδαμε γι αλλη μια φορα την ντροπη του ελληνικου ποδοσφαιρου. Ολα τελικα ειναι στημενα ς αυτη τη ζωη. Ομαδες, κοματα... Αλλα μην αρχισω. Ακομα και τα τσιρακια δημοσιογραφοι της κρατικης το παραδεχτηκαν (το ακυρωθεν γκολ του Κατσουρανη). Πανηγυρηστε ρε αλλο ενα πετσινο πρωταθλημα. Αντε... Ο Σισσε δηλωσε την αποχωρηση του απο τον Παναθηναικο στο τελος της σεζον...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ξεφτίλα το χθεσινό μάτς.
Δεν το περίμενα!
Και εγώ πρώτος δεν χάρηκα με αυτή την Νίκη και τα αίσχη.
Εντάξει είπαμε να παίζουμε μπάλα για να κερδίζουμε, όχι με καννιβαλισμούς!
Απο 1 ημίχρονο η κάθε ομάδα.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Signaller »

Οπωσδήποτε ήταν απαράδεκτα τα γεγονότα. Και πρώτος ο Βαλβέρδε τα καταδίκασε

Από ένα ημίχρονο οι ομάδες, συμφωνώ με DYK, και ο Ολυμπιακός πάλι έδωσε χώρο στον Παναθηναϊκό μετά το 1-0. Εκενευριστικό καταντάει...
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Giouli
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2010 11:36 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Giouli »

D.Y.K έγραψε:Ξεφτίλα το χθεσινό μάτς.
Δεν το περίμενα!
Και εγώ πρώτος δεν χάρηκα με αυτή την Νίκη και τα αίσχη.
Εντάξει είπαμε να παίζουμε μπάλα για να κερδίζουμε, όχι με καννιβαλισμούς!
Απο 1 ημίχρονο η κάθε ομάδα.


χαιρομαι για αυτο που ειπες
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δυστηχώς ο συγκεκριμένος διαιτητής έχει κάνει αρκετές γκάφες στα ντέρμπι και δεν καταλαβαίνω γιατί τον βάζουνε και σφυράει. Ένα παράδειγμα θα βάλω και δεν το κάνω για να προκαλέσω
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Hyper »

Καταρχας καλησπερα, μεγαλειωδης νικη του παναθηναικου μεσα στο καραισκακη 1-3. Τα υπολοιπα δεν εχει νοημα να αναφερθουν παρα μονο "αλλο ενα κλεμενο πρωταθλημα υπερ του ολυμπιακου". Και στα 2 παιχνιδια φετος νικησε ο παναθηναικος. Με την διαφορα στο -4 ολα γινοντουσαν συνεπως εγινε αλλοιωση της εξελιξης του πρωταθληματος κ του πρωταθλητη. Κ για να μην πει κανεις πιο 1-3, γκολ πεντακαθαρο του κατσουρανη πεναλτι στο χερι του τοροσιδη και ακυρο γκολ που μετρησε υπερ του ολυμπιακου στις καθυστερησεις. Το μονο που κατωρθοσε η παραγκα της σουπερκλικας ηταν να διωξει αλλο ενα πολυ μεγαλο ποδοσφαιριστη. Συγχαρητηρια κυριοι
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από Greek_Army »

Hyper έγραψε:. Για να μην πει κανεις πιο 1-3, πεναλτι στο χερι του τοροσιδη και ακυρο γκολ που μετρησε υπερ του ολυμπιακου στις καθυστερησεις. Το μονο που κατωρθοσε η παραγκα της σουπερκλικας ηταν να διωξει αλλο ενα πολυ μεγαλο ποδοσφαιριστη. Συγχαρητηρια κυριοι


Αν είναι πέναλτυ του τοροσίδη ήτανε και του άντζα στο βιντεάκι που έδωσα παραπάνω. Που δεν είναι. Όποιος έχει παίξει μπάλα ξέρει τους κανονισμούς όταν πέφτεις για να διώξεις την μπάλα και τις επαφές με τα χέρια. Τέσπα. Ο σίσσε αν νομίζεις ότι φεύγει γι'αυτά που γίνανε χτές. Είσαι γελασμένος. Φεύγει για όλα που γίνονται εδώ. Μην ξεχνάς στο παναθηναικός-βόλος που μπήκανε μέσα τα δικά σου τα καλόπαιδα και κυνηγούσανε τους συμπαίχτες του σισσέ.Εικόνα
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Γαυρος - Παναθα Σάββατο 19/02/2011 19:30

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Για ενα πραγμα χαιρομαι που οι ολυμπιακοι παραδεχονται οτι δεν ηταν δικαιο το παιχνιδι. παιξατε καλα αλλα μετα το 35 ημασταν μακραν καλυτεροι. και αυτος ο μρινακη εινα πολυ κωλοπαιδο...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες