Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MAXIMOS12
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 21, 2010 11:14 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από MAXIMOS12 »

Φιλε παντως ολοι η περσινη σιρα που ηταν 500 ατομα πηγε κομτινη ! Μονο κομοτινη
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Αδερφε αυτο μπορει να ετυχε... Ειναι οπως στο στρατο... Φευγουν οι παλιοι και ερχονται οι νεοι... Μιλαω για τους αστυφυλακες ετσι... Ειναι μια σειρα μεσα και μετα ερχετε αλλη μια. Οταν μπηκαν οι ειδικοι φρουροι ετυχε να φευγουν οι παλιοι γι'αυτο... !
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
ted B'm.k

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από ted B'm.k »

Φιλε 35μ. Κ... Επιδι τυχενει να ηταν ο αδερφος μου μεσα σε αυτους του 500 εν μερη εχεις δικιο...
ted B'm.k

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από ted B'm.k »

Αυτο ακριβως εννοουσα και εχω maximos12... Η σχολη ειναι 2 χρονια απο τα οποια το ενα μεσα και το αλλο πρακτικι σε τμημα... Γι'αυτο του ειπα αλςστε και (εν μερη).ΕικόναΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από Greek_Army »

35M.K 310 lele έγραψε:Και να σε πω και κατι αδερφε... Εκτος απο υην κομοτηνη υπαρχει και το τσοτυλι και η ναουσσα και αθηνα... Αρα μην ειμαστε τοσο σιγουροι για την κομοτηνη... !


Άκυρο και για Τσοτύλι και για Αθήνα! Η πρώτη είναι σχολή δημοτικής αστυνομίας και η δεύτερη δεν λειτουργεί! Το 2009 που είχε πάρει 1500 άτομα είχανε πάει σε Ξάνθη-Κομοτηνή και Διδυμότειχο

ΣΙΜΕΩΝ
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από ΣΙΜΕΩΝ »

Σωστος ο γκρικ απ' οτι μου ειπαν Κομοτηνη κ Ξάνθη θα πάνε (κ εγω μαζι σαν επιλαχον αν κοπουν ή δεν προσελθουν ατομα)
ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε.α.

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε.α. »

35M.K 310 lele έγραψε:Αδερφε αυτο μπορει να ετυχε... Ειναι οπως στο στρατο... Φευγουν οι παλιοι και ερχονται οι νεοι... Μιλαω για τους αστυφυλακες ετσι... Ειναι μια σειρα μεσα και μετα ερχετε αλλη μια. Οταν μπηκαν οι ειδικοι φρουροι ετυχε να φευγουν οι παλιοι γι'αυτο... !
Στην Κομοτηνή μπήκαν οι 500 Ε. Φ. Την 11-1-2011 ενώ ήδη βρισκόταν μέσα οι πρωτοετείς Δοκ. Αστυφ. Και όταν έφυγαν την 11-3-2011 τους άφησαν μέσα. Να σημειωθεί δε ότι το συγκεκριμένο δίμηνο της συνύπαρξής τους, η Σχολή δεν ήταν ασφυκτικά γεμάτη όπως θα μπορούσε να υποθέσει κάποιος.

pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από pantzos4 »

Καλή σταδιοδρομία και απο εμένα και καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν τις διαδικασίες.

Θα ήθελα να ρωτίσω αν υπάρχει περίπτοση να μας χωρίς σους 600 και 600 πχ σε διαφορετικές σχολές ή θα πάμε και οι 1200 στην ίδια σχολή;

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε.α.

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε.α. »

pantzos4 έγραψε:Καλή σταδιοδρομία και απο εμένα και καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν τις διαδικασίες.

Θα ήθελα να ρωτίσω αν υπάρχει περίπτοση να μας χωρίς σους 600 και 600 πχ σε διαφορετικές σχολές ή θα πάμε και οι 1200 στην ίδια σχολή;

H Σχολή μπορεί να εξυπηρετήσει πολύ περισσότερα από 1200 άτομα, δεν γνωρίζω όμως πόσοι Δ. Αστυφύλακες πρωτοετείς βρίσκονται ήδη μέσα. Σε θετική περίπτωση ίσως να έχουμε πάλι [ όπως το 2009 ] Διδυμότειχο Μπλούζ.
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από pantzos4 »

ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε. Α. έγραψε:
pantzos4 έγραψε:Καλή σταδιοδρομία και απο εμένα και καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν τις διαδικασίες.

Θα ήθελα να ρωτίσω αν υπάρχει περίπτοση να μας χωρίς σους 600 και 600 πχ σε διαφορετικές σχολές ή θα πάμε και οι 1200 στην ίδια σχολή;

H Σχολή μπορεί να εξυπηρετήσει πολύ περισσότερα από 1200 άτομα, δεν γνωρίζω όμως πόσοι Δ. Αστυφύλακες πρωτοετείς βρίσκονται ήδη μέσα. Σε θετική περίπτωση ίσως να έχουμε πάλι [ όπως το 2009 ] Διδυμότειχο Μπλούζ.


Το τελευταίο φίλε δεν το κατάλαβα; Τι έγινε δηλαδή το 2009

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Το 2009 που πήρε 1500 φρουρούς είχανε ανοίξει 3 σχολές, Ξάνθη-Κομοτηνή και Διδυμότειχο
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από pantzos4 »

Greek_Army έγραψε:Το 2009 που πήρε 1500 φρουρούς είχανε ανοίξει 3 σχολές, Ξάνθη-Κομοτηνή και Διδυμότειχο


Ok σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την Απάντηση

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Greek_Army έγραψε:Το 2009 που πήρε 1500 φρουρούς είχανε ανοίξει 3 σχολές, Ξάνθη-Κομοτηνή και Διδυμότειχο
ρε γκρεεκ να κανω μια λιγο χαζη ερωτηση; Κατι ακουσα απο καποιον κατω που δωσαμε αθληματα για το Τσοτυλι στην Κοζανι... Υπαρχει καμια τετοια περιπτωση ρε φιλε;
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όχι μαλακίες, δεν είναι σχολές αστυφυλάκων αυτές
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Greek_Army έγραψε:Όχι μαλακίες, δεν είναι σχολές αστυφυλάκων αυτές
στανταρακι αυτο ετσι; Καταλαβα greek... Οκ ευχαριστω... Αα και να σε ρωτησω κατι ακομα greek... Εχει θεμα γι'αυτους που περασαν και τις δοκιμασιες η παραμενουμε στο επιτυχοντες ειδικοι φρουροι 2011;
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης