Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Αυτές οι σχολές που ανέφερες είναι δημοτικής αστυνομίας Εικόνα

Στους επιτυχόντες συνεχίζουμε

35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Greek_Army έγραψε:Αυτές οι σχολές που ανέφερες είναι δημοτικής αστυνομίας Εικόνα

Στους επιτυχόντες συνεχίζουμε


οκ greek ευχαριστω...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
επιλαχοντας

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από επιλαχοντας »

παιδια στην σχολη πρεπει να προμηθευτουμε εφοδια για 2 μηνες; Δεν θα παμε σπιτι στο ενδιαμεσο;

35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Αδερφε να σε πω την αληθεια πολλοι τηγν εχουν αυτην την απορια... Κατα τα λεγομενα φιλων μου ειδικων φρουρων εχεις (αναλογα βεβαια και με την υπηρεσια σου) τεταρτες εξοδος απο τις 15:00 μεχρι τις 22:00 και εαν εισαι εξοδουχος παρασκευες τοτε φευγεις παρασκευη 15:00 η ωρα και γυρνας στη σχολη την κυριακη 22:30... Εγω αυτα μπορω να σε πω αδερφε και οσο τα πιστευω εγω τοσο να τα πιστευεις και εσυ...50-50 κατα την γνωμη μου...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Παδες σχετικα με την σχολη στην κομοτηνη και για την εκπαιδευση μας κατι εμαθα αλλα δν ξερω κατα ποσο ισχυει... Λενε οτι η εξοδος της τεταρτης μεταφερθηκε σε Δευτερα και πεμπτη ωστε αυτοι που δεν ηταν εξοδουχοιτο σαββατοκυριακο να ειναι την δευτερα... Για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Άβαταρ μέλους
COMBAT MEDIC
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τρί Οκτ 04, 2011 1:38 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από COMBAT MEDIC »

2 μηνες ειναι μην τρελαθουμε κυριοι υπομονη αφου θα εχουμε και εξοδους παλι καλα και ας ειναι και δευτερα

pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από pantzos4 »

35M.K 310 lele έγραψε:Αδερφε να σε πω την αληθεια πολλοι τηγν εχουν αυτην την απορια... Κατα τα λεγομενα φιλων μου ειδικων φρουρων εχεις (αναλογα βεβαια και με την υπηρεσια σου) τεταρτες εξοδος απο τις 15:00 μεχρι τις 22:00 και εαν εισαι εξοδουχος παρασκευες τοτε φευγεις παρασκευη 15:00 η ωρα και γυρνας στη σχολη την κυριακη 22:30... Εγω αυτα μπορω να σε πω αδερφε και οσο τα πιστευω εγω τοσο να τα πιστευεις και εσυ...50-50 κατα την γνωμη μου...


Αριστο. Εαν δεν εχεις υπιρεσια παρασκευη σαββατο κυριακη Ετσι ακριβως ειναι.

Και στην ρεντίνα στο ΣΒΕΚ ετσι ημασταν...

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

pantzos4 έγραψε:
35M.K 310 lele έγραψε:Αδερφε να σε πω την αληθεια πολλοι τηγν εχουν αυτην την απορια... Κατα τα λεγομενα φιλων μου ειδικων φρουρων εχεις (αναλογα βεβαια και με την υπηρεσια σου) τεταρτες εξοδος απο τις 15:00 μεχρι τις 22:00 και εαν εισαι εξοδουχος παρασκευες τοτε φευγεις παρασκευη 15:00 η ωρα και γυρνας στη σχολη την κυριακη 22:30... Εγω αυτα μπορω να σε πω αδερφε και οσο τα πιστευω εγω τοσο να τα πιστευεις και εσυ...50-50 κατα την γνωμη μου...


Αριστο. Εαν δεν εχεις υπιρεσια παρασκευη σαββατο κυριακη Ετσι ακριβως ειναι.

Και στην ρεντίνα στο ΣΒΕΚ ετσι ημασταν...

αρα παναγιωτη καλα μου τα ειπε ο αδερφος του βαγγελη ε; Ο πληροφοριοδοτης μου ειναι εγκυρος... Χαχαχαχαχα
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
B' M.K vatraxi
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2011 4:30 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από B' M.K vatraxi »

Δηλαδη ειναι σαν το στρατο με λιγα λογια;
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

B' M.K vatraxi έγραψε:Δηλαδη ειναι σαν το στρατο με λιγα λογια;
αυτο δν λεμε τοση ωρα ρε αδερφε;
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
B' M.K vatraxi
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2011 4:30 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από B' M.K vatraxi »

COMBAT MEDIC έγραψε:2 μηνες ειναι μην τρελαθουμε κυριοι υπομονη αφου θα εχουμε και εξοδους παλι καλα και ας ειναι και δευτερα

εδω καναμε 9 μηνες σκοπετανθρωποι με 10 (το πολυ) εξοδους σε ολη μας την θητεια...2 μηνες δν θα περασουμε... ;
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

B' M.K vatraxi έγραψε:
COMBAT MEDIC έγραψε:2 μηνες ειναι μην τρελαθουμε κυριοι υπομονη αφου θα εχουμε και εξοδους παλι καλα και ας ειναι και δευτερα

εδω καναμε 9 μηνες σκοπετανθρωποι με 10 (το πολυ) εξοδους σε ολη μας την θητεια...2 μηνες δν θα περασουμε... ;
και δευτερα καλα ειναι... Ουτε του παπα να μην το πουμε... Και καποιοι που θα ειναι Σ. Κ θα ειναι ποιο τυχεροι αλλα δν πειραζει...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Άβαταρ μέλους
COMBAT MEDIC
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τρί Οκτ 04, 2011 1:38 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από COMBAT MEDIC »

Πες τα ρε σειρα (στο στρατο και στους Ε. Φ)
B' M.K vatraxi
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2011 4:30 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από B' M.K vatraxi »

COMBAT MEDIC έγραψε:Πες τα ρε σειρα (στο στρατο και στους Ε. Φ)
εγω τα λεω ρε σειρα... Το θεμα ειναι ποιος με ακουει ομως... /;
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αστυφυλάκων - Εκπαίδευση ΕΦ

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Τελικα παιδια Ξανθη_Κομοτηνη_διδιμοτοιχο... ! Για να δουμε που θα παμε για εκπαιδευση...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες