ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Σωτηρης έγραψε:Το 575 στην αυλωνα ειναι οντως πιο χαλαρα (εχει πολλες αγγαρειες και υπηρεσειες) κ εκτος απο αυτο τραβαει μεγαλη εμλοκη που σημαινει οτι δεν εχουν εξοδους. Οχι οτι στον βολο δεν εχει αγγαρειες (ολα τα σωματα εχουν) αλλα εκει θα κανετε και καποια ενδιαφερον πραγματα οπως αποβασεις, πεζοπορειες, εληκοπτερια, θαλασεια, αραχνη, σκηνακια, κατοικιμενους τοπους και διαφορα αλλα. Οσο για την κολυμβηση joeyj δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα ! Αν εχετε καποια απορια και μπορω να σας βοηθεισω ευχαριστως.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε! Επιτελους βρηκα κ εναν που να γνωριζει απο πεζοναυτες! Και καλη θητεια! Παντως λεω απο σωμα και γυμναστικη πρεπει να γινονται φορεροι οι ειδικοδυναμιτες!ΕικόναΕικόνα
Εικόνα
maridas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 8:19 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από maridas »

joeyj έγραψε:Παιδια μπαινω ειδικες δυναμεις τον νοεμβρη, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει; Εχω διλλημα αναμεσα σε λοκ κ πεζοναυτες. Ας μου πει καποιος την γνωμη του


φιλε και εγω λογικα θα μπω νοεμβρη... Λοκ. Φιλε χωρις δευτερη σκεψη!

Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από asimike »

maridas έγραψε:
joeyj έγραψε:Παιδια μπαινω ειδικες δυναμεις τον νοεμβρη, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει; Εχω διλλημα αναμεσα σε λοκ κ πεζοναυτες. Ας μου πει καποιος την γνωμη του
φιλε και εγω λογικα θα μπω νοεμβρη... Λοκ. Φιλε χωρις δευτερη σκεψη!

μακρια απο πεζοναυτες! Ουτε μοναδα δεν κανουν οι γιςταδεσ. Καλα ειχαν κανει και τους εβγαλαν τα μορια για ενα διαστημα... ΛΟΚ και ξερο ψωμι και συγκεκριμενα αν εχει βισμα αλεξιπτωτα. Αποψη μ
ΕΛΛΑΣ
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραβιγμενα οσο τα λες για τους πεζοναυτες asimike...
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

joeyj έγραψε:
asimike έγραψε:Πεζοναυτες=γιωταδες. Η ταπεινη μ γνωμη (στους εφεδρους παντα)
δεν νομιζω και γιωτδες.. εγω εχω εναν κολλητο μεσα κ μου λεει οτι μια χαρα κουραση τραβανε... εσεις εχετε υπηρετησει πεζοναυτες η ετσι τα λετε; γιατι εχει διαγορα.. ας γραψει ενας πεζοναυτης να μας πει την γνωμη του...


Γενικα υπαρχει μια φαγουρα μεταξυ Καταρομεων και Πεζοναυτων οποτε μην το παρεξηγεις...

fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από fideas emk »

πεστα ρε 297αρι. Αν κι εγω προσωπικα ποτε δεν ειχα προβλημα με τις νεροκοτες..Εικόνα Περα απο την πλακα θεωρω οτι κανουν οτι και εμεις. Και επειδη οσοι ξερουν λενε οτι ειναι θεμα διοικητη, λοχαγων κτλ μπορει να εχουν και ποιο δυσκολα ταγματα απο καποιες μοιρες.. Παντως να πω οτι αυτη η κοντρα δε σταματαει μονο στους φανταρους. Επεκτεινεται και στους μονιμους καμια φορα...

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

fideas emk έγραψε:πεστα ρε 297αρι. Αν κι εγω προσωπικα ποτε δεν ειχα προβλημα με τις νεροκοτες..Εικόνα


Κατσε γιατι αν θυμαμαι καλα εσεις ησασταν οι τσοπανηδες εμεις οι νεροκοτες, οι πουλαδεροι κοτοπουλα και οι GRMarines και κατι τρεχει στα γυφτικα παπιες σωστα?

joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
joeyj έγραψε:
asimike έγραψε:Πεζοναυτες=γιωταδες. Η ταπεινη μ γνωμη (στους εφεδρους παντα)
δεν νομιζω και γιωτδες.. εγω εχω εναν κολλητο μεσα κ μου λεει οτι μια χαρα κουραση τραβανε... εσεις εχετε υπηρετησει πεζοναυτες η ετσι τα λετε; γιατι εχει διαγορα.. ας γραψει ενας πεζοναυτης να μας πει την γνωμη του...


Γενικα υπαρχει μια φαγουρα μεταξυ Καταρομεων και Πεζοναυτων οποτε μην το παρεξηγεις...

γενικα ομως καλιεργειται ενα αρνητικο κλιμα για τος πεζοναυτες κ δεν καταλαβαινω γιατι... οποιος καταφερνει κ παιρνει τον μπερε πιστευω οτι εχει κουραστει, σπαστει κ φτασει στα ορια του(ψυχικα -σωματικα)σε οποιο τμημα ειδικων δυναμων κ αν υπηρετησε...
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

joeyj έγραψε:γενικα ομως καλιεργειται ενα αρνητικο κλιμα για τος πεζοναυτες κ δεν καταλαβαινω γιατι... οποιος καταφερνει κ παιρνει τον μπερε πιστευω οτι εχει κουραστει, σπαστει κ φτασει στα ορια του(ψυχικα -σωματικα)σε οποιο τμημα ειδικων δυναμων κ αν υπηρετησε...


Γενικα δεν μπορω να καταλαβω τι κοινο μπορει να εχει ενας ΚΔ με εναν ΠΝ... και τι διαφορα εχει ενας βατραχος, ενας ΚΔ και ενα Τζιτζικακι ταμπουρωμενος πισω απο 1 βραχο και ο εχθρος πισω απο τον αλλο βραχο απεναντι; και τι σημαινει ειδικες δυμανεις; τι ειναι αυτο που βαζει μεσα στις ειδικες δυναμεις τους ΠΝ και αφηνει εξω την 71η. Ο πρασινος μπερες; το Π Ε Ν (σκοπο Π Ε Ν); τα μοριακια; η οργανωση του Στρατευματος; το οτι για την 71η δεν το επιλεγεις αλλα σε πετανε; Για μενα δεν υπαρχουν Ειδικες δυναμεις. Υπαρχουν Καταδρομεις και Πεζοναυτες.

Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από asimike »

joeyj έγραψε:
asimike έγραψε:Πεζοναυτες=γιωταδες. Η ταπεινη μ γνωμη (στους εφεδρους παντα)
δεν νομιζω και γιωτδες.. εγω εχω εναν κολλητο μεσα κ μου λεει οτι μια χαρα κουραση τραβανε... εσεις εχετε υπηρετησει πεζοναυτες η ετσι τα λετε; γιατι εχει διαγορα.. ας γραψει ενας πεζοναυτης να μας πει την γνωμη του...
για να μιαω κατι ξερω.. ημουν αμφιβιος καταδρομεας στη Ροδο
ΕΛΛΑΣ
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

asimike έγραψε: ημουν αμφιβιος καταδρομεας στη Ροδο


ΕικόναΦαινεταιΕικόνα

Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Legion »

Καταλαβα εδω μεσα μονο καταδρομεις υπαρχουν, εμεις οι ΠΝ ειμαστε γιωταδες...
Α ρε ξυλο και καλα κρασια να χετε...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Legion έγραψε:Καταλαβα εδω μεσα μονο καταδρομεις υπαρχουν, εμεις οι ΠΝ ειμαστε γιωταδες...
Α ρε ξυλο και καλα κρασια να χετε...


Δεν χρειάζεται να το λαμβάνεις έτσι.
Σίγουρα έχεις κάνει πράγματα που δεν έχουν κάνει ούτε οι καταδρομείς, ούτε οι καταδρομείς-αλεξιπτωτιστές.
Το ίδιο και αυτοί αντίστοιχα.
Επίπλεον ο καθένας λέει ''ό, τι'' θέλει δημοκρατία έχουμε, αν και σύμφωνω μαζί σου ότι κάποιοι κρίνουν πράγματα και καταστάσεις χωρίς να γνωρίζουν γι' αυτά.
Εγώ πίστευω ότι οι πεζοναύτες είναι ένα παρεξηγημένο σώμα (δικαιολογημένα), αλλά αξιόλογο.
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

10κωστας50 έγραψε:
Legion έγραψε:Καταλαβα εδω μεσα μονο καταδρομεις υπαρχουν, εμεις οι ΠΝ ειμαστε γιωταδες...
Α ρε ξυλο και καλα κρασια να χετε...


Δεν χρειάζεται να το λαμβάνεις έτσι.
Σίγουρα έχεις κάνει πράγματα που δεν έχουν κάνει ούτε οι καταδρομείς, ούτε οι καταδρομείς-αλεξιπτωτιστές.
Το ίδιο και αυτοί αντίστοιχα.
Επίπλεον ο καθένας λέει ''ό, τι'' θέλει δημοκρατία έχουμε, αν και σύμφωνω μαζί σου ότι κάποιοι κρίνουν πράγματα και καταστάσεις χωρίς να γνωρίζουν γι' αυτά.
Εγώ πίστευω ότι οι πεζοναύτες είναι ένα παρεξηγημένο σώμα (δικαιολογημένα), αλλά αξιόλογο.
σωστα... αυτη η κοντρα δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει ακομα... παιδια μηπως ξερετε αν στις ειδικες δυναμεις μαθαινεις πολεμικες τεχνες; η μονο οι μονιμοι?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

joeyj έγραψε:
10κωστας50 έγραψε:
Legion έγραψε:Καταλαβα εδω μεσα μονο καταδρομεις υπαρχουν, εμεις οι ΠΝ ειμαστε γιωταδες...
Α ρε ξυλο και καλα κρασια να χετε...


Δεν χρειάζεται να το λαμβάνεις έτσι.
Σίγουρα έχεις κάνει πράγματα που δεν έχουν κάνει ούτε οι καταδρομείς, ούτε οι καταδρομείς-αλεξιπτωτιστές.
Το ίδιο και αυτοί αντίστοιχα.
Επίπλεον ο καθένας λέει ''ό, τι'' θέλει δημοκρατία έχουμε, αν και σύμφωνω μαζί σου ότι κάποιοι κρίνουν πράγματα και καταστάσεις χωρίς να γνωρίζουν γι' αυτά.
Εγώ πίστευω ότι οι πεζοναύτες είναι ένα παρεξηγημένο σώμα (δικαιολογημένα), αλλά αξιόλογο.
σωστα... αυτη η κοντρα δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει ακομα... παιδια μηπως ξερετε αν στις ειδικες δυναμεις μαθαινεις πολεμικες τεχνες; η μονο οι μονιμοι?


δεν μαθαίνεις όχι
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης