Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδεια αν μπορειτε να με βοηθησετε απο κρητη ειμαι θα ηθελα να μαθο τι πρεπει να κανω για να παω στα αλεχιπτοτα παρουσιαζομε στις 20 μαιου στη θηβα πυροβολικο αν εχετε την καλοσυνη πειτε μου να ξερω
Giannis-Patra
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 5:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Giannis-Patra »

10κωστας50 Μιας και είσαι Ο πιο "φρέσκος" στα αλεξίπτωτα της παρέας μας διαβάζοντας τις προηγουμενες σελίδες εδώ θα ήθελα να μου λύσεις κάποιες απορίες.
Εγω παρουσιάζομαι Αυγουστο. Λογικά ΣΞ αλλα θα δηλωσω για ΕΔ οταν μπω. Και μου εχει "κατσει" να παω στα αλεξιπτωτα. Με τρελαίνει αυτη η πορωση εκει μεσα.

1) Οταν θα Ρωτησουν ποιοι θελουν ΕΔ τοτε θα πω οτι θελω συγκεκριμενα αλεξιπτωτιστης ή θα με ξαναρωτησουν στο Πευκο;
2) Τις ασκησεις-τεστ που θα κανουμε πριν ορκιστουμε θα ειναι για να μπουμε ΕΔ ή συγκεκριμενα για αλεξιπτωτιστες;
3) Τελικα αυτο με το βυσμα παιζει ή οχι; Δηλαδη αν περασεις ολα τα τεστ τοτε μπορουν να σε κοψουν; Με εχει αγχοσει αυτο το θεμα ρε γαμωτο... Ειναι μαλακια τωρα να μπαινουν παιδια που δεν αξιζουν και αοι αλλοι να μενουν εξω.
και τελος...
4) Ποια είναι τα αθληματα-τεστ που πρεπει να περασεις; Εχω διαβασει τα προηγουμενα αλλα ρωταω μηπως εχει αλλαξει κατι.
Σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι καλη θητεια
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Giannis-Patra έγραψε: 10κωστας50 Μιας και είσαι Ο πιο "φρέσκος" στα αλεξίπτωτα της παρέας μας διαβάζοντας τις προηγουμενες σελίδες εδώ θα ήθελα να μου λύσεις κάποιες απορίες.
Εγω παρουσιάζομαι Αυγουστο. Λογικά ΣΞ αλλα θα δηλωσω για ΕΔ οταν μπω. Και μου εχει "κατσει" να παω στα αλεξιπτωτα. Με τρελαίνει αυτη η πορωση εκει μεσα.

1) Οταν θα Ρωτησουν ποιοι θελουν ΕΔ τοτε θα πω οτι θελω συγκεκριμενα αλεξιπτωτιστης ή θα με ξαναρωτησουν στο Πευκο;
2) Τις ασκησεις-τεστ που θα κανουμε πριν ορκιστουμε θα ειναι για να μπουμε ΕΔ ή συγκεκριμενα για αλεξιπτωτιστες;
3) Τελικα αυτο με το βυσμα παιζει ή οχι; Δηλαδη αν περασεις ολα τα τεστ τοτε μπορουν να σε κοψουν; Με εχει αγχοσει αυτο το θεμα ρε γαμωτο... Ειναι μαλακια τωρα να μπαινουν παιδια που δεν αξιζουν και αοι αλλοι να μενουν εξω.
και τελος...
4) Ποια είναι τα αθληματα-τεστ που πρεπει να περασεις; Εχω διαβασει τα προηγουμενα αλλα ρωταω μηπως εχει αλλαξει κατι.
Σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι καλη θητεια
Δεν έχει αλλάξει κάτι σχετικα με τα αθλήματα και αυτα που εχεις διαβάσει εδώ.

Μίλι (1600μ) κατω απο 7 - 40 κάμψεις,6 έλξεις,40 κοιλιακούς.

Θα μείνω στο θέμα βύσμα και θα σου πω στεγνά οτι πλεον χωρίς βύσμα πρεπει να εισαι παρα πολυ τυχερός για μπεις εστω και αν εισαι πολυ καλος στα αθλήματα...

Για το τι αξίζει και τι οχι θα το δεις αν πας αλεξίπτωτα...

Ισως να δεις εκει μέσα και τους πιο ακατάλληλους που υπάρχουν Απο ολα τα σώματα.

Θα δεις άτομα δίπλα σου στο αεροπλάνο που οχι απλα δεν αξίζουν να είναι στα αλεξίπτωτα αλλα ουτε στο ναυτικό και την αεροπορία...

Οσο για την πόρωση πιστεψέ με θα σου φύγει οταν μπεις...

Θα γουστάρεις μόνο τον 1 μήνα της ΣΒΕΑ που πραγματικά αξίζει...

Σου εύχομαι να πας εκει που θελεις.

Αν μπεις τον αύγουστο στειλε pm.Εικόνα

Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Giannis-Patra
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 5:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Giannis-Patra »

10κωστας50 έγραψε: Θα μείνω στο θέμα βύσμα και θα σου πω στεγνά οτι πλεον χωρίς βύσμα πρεπει να εισαι παρα πολυ τυχερός για μπεις εστω και αν εισαι πολυ καλος στα αθλήματα...

Τωρα η αληθεια ειναι οτι μου εκανες την καρδιά περιβόλι. Δηλαδή τσάμπα ρε γαμωτο μου εχει κατσει να παω αλεξιπτωτιστης εν ολιγης.
Και πες οτι σε κοβουν από ελεξιπτωτιστές για να περασουν αυτα τα βύσματα. Μετα που σε "ρίχνουν";
10κωστας50 έγραψε:
Για το τι αξίζει και τι οχι θα το δεις αν πας αλεξίπτωτα...

Ισως να δεις εκει μέσα και τους πιο ακατάλληλους που υπάρχουν Απο ολα τα σώματα.

Θα δεις άτομα δίπλα σου στο αεροπλάνο που οχι απλα δεν αξίζουν να είναι στα αλεξίπτωτα αλλα ουτε στο ναυτικό και την αεροπορία...

Ειμαι πολυ σιγουρος για αυτο που λες Κωστα. Εχε χαρη που δεν μπορω να εκφραστω ελευθερα με τα κατάλληλα "κοσμιτικά επίθετα" εδω.Εικόνα
10κωστας50 έγραψε:

Θα γουστάρεις μόνο τον 1 μήνα της ΣΒΕΑ που πραγματικά αξίζει...

Γιατί το λες αυτο δηλαδή; Μετα;
10κωστας50 έγραψε:

Σου εύχομαι να πας εκει που θελεις.

Αν μπεις τον αύγουστο στειλε pm.Εικόνα


Ναι σιγουρα θα σου στειλω και μακαρι να βρεθουμε εκει μεσα μαζί και ισως καποια στιγμη στον αέραΕικόνα
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Giannis-Patra έγραψε:
10κωστας50 έγραψε: Θα μείνω στο θέμα βύσμα και θα σου πω στεγνά οτι πλεον χωρίς βύσμα πρεπει να εισαι παρα πολυ τυχερός για μπεις εστω και αν εισαι πολυ καλος στα αθλήματα...

Τωρα η αληθεια ειναι οτι μου εκανες την καρδιά περιβόλι. Δηλαδή τσάμπα ρε γαμωτο μου εχει κατσει να παω αλεξιπτωτιστης εν ολιγης.
Και πες οτι σε κοβουν από ελεξιπτωτιστές για να περασουν αυτα τα βύσματα. Μετα που σε "ρίχνουν";
10κωστας50 έγραψε:
Για το τι αξίζει και τι οχι θα το δεις αν πας αλεξίπτωτα...

Ισως να δεις εκει μέσα και τους πιο ακατάλληλους που υπάρχουν Απο ολα τα σώματα.

Θα δεις άτομα δίπλα σου στο αεροπλάνο που οχι απλα δεν αξίζουν να είναι στα αλεξίπτωτα αλλα ουτε στο ναυτικό και την αεροπορία...

Ειμαι πολυ σιγουρος για αυτο που λες Κωστα. Εχε χαρη που δεν μπορω να εκφραστω ελευθερα με τα κατάλληλα "κοσμιτικά επίθετα" εδω.Εικόνα
10κωστας50 έγραψε:

Θα γουστάρεις μόνο τον 1 μήνα της ΣΒΕΑ που πραγματικά αξίζει...

Γιατί το λες αυτο δηλαδή; Μετα;
10κωστας50 έγραψε:

Σου εύχομαι να πας εκει που θελεις.

Αν μπεις τον αύγουστο στειλε pm.Εικόνα


Ναι σιγουρα θα σου στειλω και μακαρι να βρεθουμε εκει μεσα μαζί και ισως καποια στιγμη στον αέραΕικόνα

Στον αερα δυσκολο να βρεθούμε μαζι αλλα αν πας αλεξιπτωτα θα με σεις στη ΜΑΛ.
Αν δεν πας αλεξίπτωτα πας αυτόματα αμφίβιος
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κωστα εισαι πολυ ωριμος και κατασταλαγμενος!

Συνεχισε ετσι και συγχαρητηρια για τις επιλογες σου.

Εστω και μεσα απο το φορουμ μας κανεις περηφανους.

Καλη συνεχεια φιλε!Εικόνα
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Κωστα εισαι πολυ ωριμος και κατασταλαγμενος!

Συνεχισε ετσι και συγχαρητηρια για τις επιλογες σου.

Εστω και μεσα απο το φορουμ μας κανεις περηφανους.

Καλη συνεχεια φιλε!Εικόνα
Eυχαριστώ πολύΕικόνα

Να σαι καλα φιλε Δ. Υ. Κ.

Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλε γιαννη που εισαι και πατριωτης δυστυχως αυτο που σου ανεφερε ο κωστας πιο πανω σχετικα με το 'βυσμα' στα αλεξιπτωτα ισχυει 100%.

Αν δεν το εχεις μην ψαχνεις και πολλα πραγματα.

Δυσκολα θα σε ριξουν στα αλεξιπτωτα.

Δυστυχως εχουν υποβαθμιστει ολα!

Οι περισσοτεροι βαρανε τηλεφωνα (συνηθως οι αθηναιοι) για να την βγαζουν κοντα στο σπιτι τους.
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Φιλε γιαννη που εισαι και πατριωτης δυστυχως αυτο που σου ανεφερε ο κωστας πιο πανω σχετικα με το 'βυσμα' στα αλεξιπτωτα ισχυει 100%.

Αν δεν το εχεις μην ψαχνεις και πολλα πραγματα.

Δυσκολα θα σε ριξουν στα αλεξιπτωτα.

Δυστυχως εχουν υποβαθμιστει ολα!

Οι περισσοτεροι βαρανε τηλεφωνα (συνηθως οι αθηναιοι) για να την βγαζουν κοντα στο σπιτι τους.
Eτσι είναι δυστυχώς...

ΕικόναΕικόνα

Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Giannis-Patra
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 5:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Giannis-Patra »

H Φωτογραφια που ακολουθει απευθυνεται σε ολα εκεινα τα "παλικαρια" που βαζουν το ωραιο τους το βυσμα για να μπουν σε μια επιλεκτη ομαδα οπως αυτη των αλεξιπτωτιστων χωρις να χουν ιδεα τι σημαινει αυτο και "αφηνουν" ολους εμας τους υπολοιπους απ'εξω να παρακαλαμε να μην υπαρχουν αρκετα βυσματα στην σειρα μας ωστε να εχουμε τυχη να μπουμε εκει που απο μικροι θελαμε και ονειρευομαστε.

http://kazani.gr/engine/modules/imagepreview.php?image=http://kazani.gr/uploads/posts/1244028140_1_13.jpg

Παρτε το χαμπαρι εσεις τα "παλικαρια Εικόνα" οτι εκει ψηλα δεν θα εχετε ουτε το βυσμα σας ουτε κανεναν αλλο στην πορτα του C να σας υπενθημισει οτι για να πας στους αλεξιπτωτιστες θες ψυχή, καρδιά και αρχ!& @ και οτι το μονο που καταφερνετε ειναι να καταρακωνετε ολους οσους υπηρετουν μαζι σας με την αξια τους "αναγκαζοντας¨τους να σας "σερνουνε" μαζι τους.

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σε ολους. Θα ηθελα να προσθεσω κ εγω το οτι ξερω περι θητειας στα αλεξιπτωτα! Παρουσιαζομαι τον αυγουστο, εχω δηλωσει αλεξιπτωτα αλλα μου εχουν πει οτι χρειαζεται "βισμα". Λοιπον οικογενειακος φιλος ειναι διοικητης στην ταξιαρχεια στο τμημα μεταθεσεων, μου ειπε πως συνεχιζουν να παιρνουν εθελοντες στα αλεξιπτωτα, περνας εξετασεις αλλα δεν μου ανεφερε κατι για βισμα! Ελπιζω να μθην χρειαζεται αλλα για καλο κ για κακο ισως να χρειαστει!
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Πρωτα απ ολλα για σε ολλους.
Φετος θα μου ερθει το χαρτι για τον στρατο απο μικρος η οικογενια μου και ποιο πολλυ ο πατερας μου με εμαθαν πως η οικογενεια και η πατριδα ειναι τα σπουδεοτερα στην ζωη και αμα ειναι να δοσεις για κατι την ζωη σου ειναι για ενα απο αυτα τα δυο. Ετσι λογο και του οτι αγαπαω οσο τπτ αλλο αυτα τα δυο ειχα αποφασησει απο μικρη ηλικια οταν παο στρατο να παω στους ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ - ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ ειναι κατι που το θελω οσο τπτ και οχι για λογους μαγκιας για να λεω οτι πηγα αλλα γιατι εσθανομαι πως ειναι κατι που θα ειμαι χρισιμος για την πατριδα μου που αγαπω.
το θεμα ειναι πως δεν ξερω με τη κριτιρια περνουν τα παιδια.
Εγω ειμαι 18 χρονων 1.87 ιπσος και 70 κιλα και δεν εχω ουτε ενχιριση ουτε τπτ δεν φοραω καν γιαλια.
Μπορει να με πει κανεις με τη κριτιρια περνουν τα ατομα εκι;
ευχαρηστω.
Giannis-Patra
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 5:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Giannis-Patra »

Καλησπέρα σε όλους. Τελικα μου ηρθε και εμενα το σημειωμα καταταξης για ΚΕΠΒ στην Θηβα. Βασικα αυτο απεχει κατα πολλου απο αυτο που εχω μεσα στην καρδια μου (ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ).17 Αυγουστου λοιπον θα ειμαι Θηβα. Μολις το ειδα, στο μυαλο μου ρε γαμωτο αρχισε παλι να κυλαει εκεινο το "μικροβιο" για τα 1000 ποδια. Δεν προκειται ποτε να μου ξεκολησει αυτο το συναισθημα και σε 10-20 χρονια οταν θα λεω τις ιστοριες μου απο το στρατο θελω να ειναι για τα αλματα και για το ολο κλιμα στην ΣΒΕΑ ΣΧΑΛ κτλ.
Ξερουμε μηπως ποσοι δηλωνουν σε καθε σειρα για αλεξιπτωτιστες και ποσους τελικα περνουν;
Τα εχουμε ξαναπει απο δω και μου εχτε πει οτι θελει βυσμα για αλεξιπτωτιστες, πραγμα που εγω δεν εχω. Απο αυτους που τελικα περνουν ποσοι ειναι αυτοι που περνανε πραγματικα με την αξια τους; Δεν ειμαι κανενας "κεφτες" ουτε 300 κιλα. Δουλευω απο τα 16 μου και ειμαι αρκετα γυμνασμενος ωστε να ανταπεξελθω. Εχω πιθανοτητες να μπω αλεξιπτωτιστης με την αξια μου; Αν τελικα δεν μπω παω κατευθειαν για αμφιβιος; Βοηθηστε ρε παιδια !
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε μου κ γω θηβα πυροβολικο παρουσιαζομαι τον αυγουστο κ θα δηλωσο εκει ειδηκες δυναμεις... Αμα δεν μας παρουν αλεξιπτοτα μας πανε αμφιβιους αυτο ειναι σιγουρο... Α και απο οτι μου ειπανε οι περισσοτερη πανε με βυσμα στα αλεξυπτοτα κ θα παρουν κ μερικους απο τους καλυτερους στα αθληματα γιαυτο ξεκινα προπονηση...
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Giannis-Patra έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Τελικα μου ηρθε και εμενα το σημειωμα καταταξης για ΚΕΠΒ στην Θηβα. Βασικα αυτο απεχει κατα πολλου απο αυτο που εχω μεσα στην καρδια μου (ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ).17 Αυγουστου λοιπον θα ειμαι Θηβα. Μολις το ειδα, στο μυαλο μου ρε γαμωτο αρχισε παλι να κυλαει εκεινο το "μικροβιο" για τα 1000 ποδια. Δεν προκειται ποτε να μου ξεκολησει αυτο το συναισθημα και σε 10-20 χρονια οταν θα λεω τις ιστοριες μου απο το στρατο θελω να ειναι για τα αλματα και για το ολο κλιμα στην ΣΒΕΑ ΣΧΑΛ κτλ.
Ξερουμε μηπως ποσοι δηλωνουν σε καθε σειρα για αλεξιπτωτιστες και ποσους τελικα περνουν;
Τα εχουμε ξαναπει απο δω και μου εχτε πει οτι θελει βυσμα για αλεξιπτωτιστες, πραγμα που εγω δεν εχω. Απο αυτους που τελικα περνουν ποσοι ειναι αυτοι που περνανε πραγματικα με την αξια τους; Δεν ειμαι κανενας "κεφτες" ουτε 300 κιλα. Δουλευω απο τα 16 μου και ειμαι αρκετα γυμνασμενος ωστε να ανταπεξελθω. Εχω πιθανοτητες να μπω αλεξιπτωτιστης με την αξια μου; Αν τελικα δεν μπω παω κατευθειαν για αμφιβιος; Βοηθηστε ρε παιδια !
Εχουν συζήτηθει και έχουν απαντηθεί απειρες φορες ολα αυτα που ρωτάτε.

10 λεπτα υπόθεση ειναι να γυρίσεις λίγο πίσω σε προηγουμενες σελίδες να δεις παλαιότερα post να παρεις μια ιδεα.

Αλλα θα σε βοηθήσω...

Γυρω στα 100-120 ατομα δηλώνουν παντα στο πευκο για αλεξίπτωτα.

Για αξίες και τετοια δεν ξερω τι εννοεις αλλα να ξέρεις οτι οπως παντου ετσι και στα αλεξιπτωτα ειναι ατομα που αξίζουν και αλλα που δεν αξιζουν...

Το οτι δουλευεις απ τα 16 μη νομίζεις οτι παιζει και μεγαλο ρόλο και ουτε θα σε ρωτησει κανεις ποτε απ αυτους που επιλεγουν ποιοι θα μπουν...

Αν δεν μπεις πας αμφίβιος...

Και για να τελειώνω επειδη και εγω αυτα ελεγα και σκεφτομουν πριν μπω θα σου πω ενα πραγμα.

Δεν εχει καμια σχεση απ οπως το σκεφτεσαι ολο το σκηνικό.

Και τελος αν με το καλο μπεις αλεξίπτωτα και παρεις μπερε, κανεις τα αλματα και παρεις την πουλαδα απο εκει και περα αρχιζει η θητεία σου.

Στη μοιρα θα καταλαβεις ειδικες δυναμεις. Πριν οχι... Δηλαδη μετα τον 5 μήνα της θητειας σου.

Αν και δεν ξερω αν προλαβαίνεις γιατι αλεξιπτωτα αλλη 1 αντε 2 σειρες ακόμα.

Καλη τύχη σε οτι και αν κανεις.

306,325 ΣΒΕΑ

171 Κ. Σ.

Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες