ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

Παιδια Εκανα τα χαρτια μου στη Μηχανιωνα (Για εισαγωγη με Πανελληνιες) ...

Αλλα θελω να κανω και με το απολυτηριο... Τι κανω; Πρεπει να ξαναπαω μηχανιωνα (γιατι μου πεφτει ωρες μακρια) ... Μπορω να τα κανω μεσω Ιντερνετ; Ας μου πει καποιος που ξερει. Τι χρειαζεται γιατι εχω κανει ηδη τα χαρτια για εισαγωγη με πανελληνιες...
alex.sail

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από alex.sail »

Ευχαριστώ Τον greko_27 ...

υπομονή κάνω... Τι άλλο... Δηλαδή με 13.000 απο το απολυτήριο και 2000 απο proficiency συνολο 15.000 ... Πάλι υπομονή ... Ααααα Μαύρο καλοκαίριιιιιιιιιι...

damidest
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 2:47 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από damidest »

Καλημέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Επειδή στο ΕΠΑΛ που πήγενα άργησαν να μας δώσουν τα πτυχία μας, και ήθελα να κάνω αίτηση για ΑΕΝ, μπορούμε ακόμα να κάνουμε; Η τελείωσε, και πρεπει να περημένω για του χρόνου;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

damidest έγραψε:Καλημέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Επειδή στο ΕΠΑΛ που πήγενα άργησαν να μας δώσουν τα πτυχία μας, και ήθελα να κάνω αίτηση για ΑΕΝ, μπορούμε ακόμα να κάνουμε; Η τελείωσε, και πρεπει να περημένω για του χρόνου;Εικόνα


Με το απολυτηριο λυκειου μεχρι 14/08 εχεις δικαιωμα να κανεις τα χαρτια σου. Επρεπε να ανοιξεις καινουριο θεμα;
damidest
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 2:47 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από damidest »

Δεν ήξερα που αλλού μπορούσα να ρωτήσω γιαυτό... Χίλια ευχαριστώ πάντος! Εικόνα
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

Μπορει καποιος να μου απαντησει αν μπορω να κανω τα χαρτια μου για εισαγωγη με Απολυτηριο μεσω ιντερνετ η γενικα με καποιον τροπο ωστε να μην τρεχω!(πηγα ηδη μια φορα για την εισαγωγη μου με πανελληνιες και ολες οι ΑΕΝ ειναι πολυ μακρια.)
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

Fan1s έγραψε:Μπορει καποιος να μου απαντησει αν μπορω να κανω τα χαρτια μου για εισαγωγη με Απολυτηριο μεσω ιντερνετ η γενικα με καποιον τροπο ωστε να μην τρεχω!(πηγα ηδη μια φορα για την εισαγωγη μου με πανελληνιες και ολες οι ΑΕΝ ειναι πολυ μακρια.)


Διαβασε τι λεει η νεα προκ ή ρωτα στο υπουργειο. Ναι μπορεις να το κανεις. Περισσοτερες λεπτομεριες θα βρεις μεσα στην προκ.: http://www.yen.gr/wide/yen.chtm?prnbr=36853
Στέλλα

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Στέλλα »

Καλησπέρα. Προσωπική άποψη στην χιο! Έχει ανακενιστεί η σχολή πρόσφατα.
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

1090 αιτησεις εγιναν φετος μονον απο τις πανελληνιες εξετασεις. Οπως καταλαβενετε δεν θα μπειτε ολοι...
ira

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ira »

greko_27 έγραψε:
ira έγραψε:Εγω εχω φτιαξει τα χαρτια μου για να μπω μεσω πανελληνιων κ οταν τα κατεθεσα μου εδωσαν εναν αριθμο πρωτοκολου. Για να ειμαι σιγουρος θα δηλοσω και με το απολυτηριο. Θα πρεπει να περασω παλι υγεωνομικες η μπορω να τις ζητησω απο εκει που τς κατεθεσα;


οχι δεν ξαναπερνας υγειονομικες εξετασεις... Απλως ξανακανεις μια 2η αιτηση και παραδιδεις το γνησιο απολυτηριο λυκειου.


αυτο ειναι σιγουρο; Δηλαδη που πρεπει να παω τωρα; Στν σχολη να καταθεσω απολυτηριο κ πτυχιο αγγλικων κ να τς πω οτι εχω καταθεσει κ μεσω πανελληνιων;

Stef

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Stef »

Μονο 1090 αιτησεις εγιναν φετος;
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

ira έγραψε:
greko_27 έγραψε:
ira έγραψε:Εγω εχω φτιαξει τα χαρτια μου για να μπω μεσω πανελληνιων κ οταν τα κατεθεσα μου εδωσαν εναν αριθμο πρωτοκολου. Για να ειμαι σιγουρος θα δηλοσω και με το απολυτηριο. Θα πρεπει να περασω παλι υγεωνομικες η μπορω να τις ζητησω απο εκει που τς κατεθεσα;


οχι δεν ξαναπερνας υγειονομικες εξετασεις... Απλως ξανακανεις μια 2η αιτηση και παραδιδεις το γνησιο απολυτηριο λυκειου.


αυτο ειναι σιγουρο; Δηλαδη που πρεπει να παω τωρα; Στν σχολη να καταθεσω απολυτηριο κ πτυχιο αγγλικων κ να τς πω οτι εχω καταθεσει κ μεσω πανελληνιων;



ναι... Πρεπει να πας στηη σχολ οπου καταθεσες τα χαρτια σου για πανελληνιες... Επρεπε να τα καταθεσεις μαζι... Τωρα παρε τηλ στην σχολη για να ρωτησεις... Αλλα 2η φορα υγειονομικες εξετασεις δεν περνας
ira

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ira »

Οκ ευχαριστω. Αλλα οταν ειχα καταθεσει τ χαρτια μεσο πανελ δν ειχε βγει ακομα η προκυριξη με απολ.
ΒΙΚΥ

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ΒΙΚΥ »

Γεια σασ... να σας ρωτησω... μην με πειτε χαζουλα ομωσ... και μεσω προκυρηξης η διαρκεια φοιτησης ειναι και παλι 4 χρονια; και επισησ κατα τη διαρκεια της φοιτησης πληρωνεσε ;
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Δεν πληρωνεσε, νομιζω Μονο στα ταξιδια. Παλι 4 χρονια ειναι

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες